DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
WORD'te kesir çizgisi nasıl olur?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
54.435
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> WORD'te kesir çizgisi nasıl olur?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      14 Mart 2006 19:02:16
      $18000 cost - $2000 estimated salvage value / 5 years estimated useful life

yukardaki ifadeyi nasıl yapabilirim arkadaşar, yalnız {/} yerine kesir çizgisi yapmam lazım

bi de tabloyla ilgili bi sorum var, tabloyu yaptıktan sonra kutucukların sınır çizgileri görünmesin istiyorum bunu yapmak mümkünmü?

• Yüzbaşı
      372 Mesaj
      14 Mart 2006 22:00:49
      Word menüsüne Denklem düzenleyiciyi ekleyip bunun vasıtasıyla matematiksel tüm işaretleri kullanabilirsin. Denklem düzenleyici için kısayol ikonu oluşturmak için resimdeki şekilde, menüler üzerinde sağ tıklayıp Özelleştir seçilir, Soldaki listeden Tüm komutlar seçildikten sonra, sağdaki listeden bulunan Denklem ekle ikonu sürüklenerek komutlar menüsüne taşınır.

Tablo kenarlıkları için ise tüm tabloyu seçtikten sonra Dış kenarlık ikonundan(ikonun üzerinde mouse ile bekleyince Dış kenarlık yazar!) kenarsız şekli seçersen kenarlardaki çizgiler print out'da çıkmaz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Betelguise -- 14 Mart 2006; 22:03:42 >

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      14 Mart 2006 22:20:53

quote:

Orjinalden alıntı: Betelguise

Word menüsüne Denklem düzenleyiciyi ekleyip bunun vasıtasıyla matematiksel tüm işaretleri kullanabilirsin. Denklem düzenleyici için kısayol ikonu oluşturmak için resimdeki şekilde, menüler üzerinde sağ tıklayıp Özelleştir seçilir, Soldaki listeden Tüm komutlar seçildikten sonra, sağdaki listeden bulunan Denklem ekle ikonu sürüklenerek komutlar menüsüne taşınır.

Tablo kenarlıkları için ise tüm tabloyu seçtikten sonra Dış kenarlık ikonundan(ikonun üzerinde mouse ile bekleyince Dış kenarlık yazar!) kenarsız şekli seçersen kenarlardaki çizgiler print out'da çıkmaz!

çok teşekkür ederim, hayatımı kurtardın, yarına ödev hazırlıyorum da

• Teğmen
      152 Mesaj
      15 Mart 2006 14:13:33
      http://forum.donanimhab...e_1/key_//tm.htm#6190946
      daha önce buna benzer bi konuda topic açmıştım. Bir bakarsan işine yarayacak şeyler bulabilirsin.

Bende halimce aziz'em
    • Onbaşı
      27 Mesaj
      17 Aralık 2009 10:08:49
      2006'nın konusu 2009'da beni kurtardı. Hortlatmaya değer bir konu. Teşekkürler DH.

• Yarbay
      5976 Mesaj
      18 Aralık 2012 16:39:07
      Yıl 2012.

Bir hort da benden...

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      04 Nisan 2013 15:03:19
      yıl 2013 yine işime yaradı bi hort da benden

• Onbaşı
      26 Mesaj
      06 Ocak 2014 09:31:26
      Hort lord

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1153 Mesaj
      19 Ocak 2014 23:35:10
      Bir hort da benden

• Er
      2 Mesaj
      29 Mart 2014 19:48:29
      hadi bakalım benden de bi hort :D :D :D

• Çavuş
      95 Mesaj
      18 Şubat 2015 09:11:34
      arkadaşlar klavyeden hangi kısayol tuş kombinasyonu ile 3/4 kesirli ifadesini yazabiliriz ?

Eğitim Birliği: KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU Esas Birliği: GEST KOMUTANLIĞI ETİMESGUT/ANKARA
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.