Şimdi Ara

Woon 32 inç LCD TV canlı yayına özel 449 TL! 45 TL Worldpuan ya da 12 taksit (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
5
Favori
11.946
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mcj tv türksat frekansını bilen var mı ?
  • Bizi aşağıdaki frekanslardan izleyebilirsiniz:

Digiturk 62 – D-Smart 88 – Turksat 11958 Mhz V27500

Canlı yayın sona erdi. Sonraki başladığında yine bilgi vereceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Aklinda soru isareti olan arkadaslar bende bu aletin 22 inc olani var cok memnunum. Alabilirsiniz gonul rahatligiyla fiyat uygun.

http://www.uydudukkani.com/urun/yu-ma-tu-32-82-ekran-full-hd-usb-led-tv-/1138

şu cihazla karşılaştırabilir misin ben bunu düşünüyorum fiyatı az daha pahalı ama daha sağlam gibi

Yumatu hakkında malumatım yok üzgünüm..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tüner var mı
  • Valla cok Kararsiz kaldim, alsammi acaba , cokmu kalin kasasi ve goruntu kalitesi nasildir acaba ?
    Sanirim 720p yi destekliyor dimi ?

• Axess ile 12 taksitle aldım.internet alışverişlerinde %5 puan kampanyası ve boş yok kampanyası ile 26.5tl de ordan puan geldi.20 tl de çek 402,5 tl ye geldi. Bu fiyata beklentim zaten yüksek değil evdeki gülle gibi 84 ekran tüplüden daha kötü olacağınıda düşünmüyorum

• valla ben de çok kararsız kalanlardanım, bir Allahın kulu şunu aldım çok beğendim dese görüntü kalitesi hakkında yorum yapsa birkaç resim koysa ne bileyim referans olurdu en azından

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21.00 canlı yayınımız başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yariletken -- 21 Nisan 2013; 21:04:04 >
  • Bu tuner dedikleri normal anten girişi oluyor dimi arkadaşlar ?
  • Hangi Kargo Firması ile çalışıyorlar, bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

valla ben de çok kararsız kalanlardanım, bir Allahın kulu şunu aldım çok beğendim dese görüntü kalitesi hakkında yorum yapsa birkaç resim koysa ne bileyim referans olurdu en azından

Bende 22 inç olanı var çok aşırı kalın değil, memnunum görüntüsünden

quote:

Orijinalden alıntı: KmL-05

Valla cok Kararsiz kaldim, alsammi acaba , cokmu kalin kasasi ve goruntu kalitesi nasildir acaba ?
    Sanirim 720p yi destekliyor dimi ?

720p destekliyor, normal SD yayınlarda görüntü kalitesi iyi gibi, HD yayınlarda ise şahane. D-Smart HD ve Dreambox 800hd ile test edilmiştir. Ayrıca bu alette tuner yoktur, yani uydu alıcısı gerekiyor.

Fiyat hakikaten çok uygun bu fiyata 82 ekran tüplü televizyon satmıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 21 Nisan 2013; 21:58:46 >

• Son canlı yayınımızı izleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

720p destekliyor, normal SD yayınlarda görüntü kalitesi iyi gibi, HD yayınlarda ise şahane. D-Smart HD ve Dreambox 800hd ile test edilmiştir. Ayrıca bu alette tuner yoktur, yani uydu alıcısı gerekiyor.

Fiyat hakikaten çok uygun bu fiyata 82 ekran tüplü televizyon satmıyorlar.

Peki hocam sesinin pek kaliteli olmadığına dair yorum okumuştum, sesi biraz fazla açınca cızırtı yapıyormuş hem hoparlorden hem kulaklıktan

Bir de ben scart girişinden uydu alıcısı takarak izliycem hdmi ile daha kaliteli görüntü veriyor da scartdan görüntü nasıl acaba ?

Bir de yanlardan izleyince görüntü bozukluğu oluyor mu ips panel mi ne diyorlar bunda var mı ? tam karşıdan mı izlemek gerekiyor o da önemli ?

Ben daha önce hiç lcd kullanmadığım için bütcem çok kısıtlı da olsa almışken iyi bişey almak istiyorum ki sonra pişman olmayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevo_61 -- 21 Nisan 2013; 22:53:12 >

• Valla iyi mi yaptım kötü mi bilmiyorum ama az önce vakıfbank world kartımla 429 tlden siparişi verdim, 45 tl world puan da kazanacağımı hesaba katarsak hesaplı bir alışveriş yaptığımı düşünmek istiyorum

• Şimdi sipariş vermeye çalıştım ancak "bir hata oluştu" dedi

Ben bu televizyonu alana kadar 499 lira olacak sonunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Abi

Hangi Kargo Firması ile çalışıyorlar, bilen var mı?

Aras kargo ile 7 gün içersinde teslim edileceğini söylediler bana hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

pc için kullanıckalar şunada bir göz atsın derim

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-sistemleri/vestel-seg-24-quot-61-ekran-full-hd-led-tv-81212556?sciid=hpps

Full HD + Led ve Vestel kalitesi avantaj olsa da 61 ekran yeterli değil bana göre tv için.Woon'u sipariş ettik oynadık bi kumar dur bakalım ne çıkacak sonunda :) Elime ulaştığında detaylı inceleme yaparım forumdan.

• Su tv arkasina takilan dandirik uydu alicilariyla bile gayet tatminkar bir goruntu veriyor merak etmeyin

• bu tv'yi 1 yıldan fazladır kullanıyorum kipadan 400 liraya mı ne almıştım.. ses söylendiği gibi berbat ama pek ihtiyacınız olmuyor zaten, bu paraya çok iyi,
    449-20 çek ile 429 lira ve oradan da wp yi düşünce ki uçak bileti alınca 2 ile çarpıyor tv 350 ye geldi, güzel rakam, normal puan ile bile olsa 385 lira eder ki ona da fazlası ile eder kaçırmayın derim..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.