Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.881
Cevap
49
Favori
234.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sandik mevzusu nedir bera sandigi felanmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam basliycam ama bi yerde sıkıyor ya :(

• c0ll0s kullanıcısına yanıt
    Barkside kullanıcısına yanıt
    @c0ll0s

Çok güzel özetlemişsin, teşekkürler.Sandıklarından kaç Changer, Adder ve +6 gümüş bilezik çıktı bizimle paylaşırsan sevinirim.

@Barkside

Tabii bugün zırhlayalım hemen.Ayrıca o 22k'dan kastın 22kk ise sandıktan çıkan Changer ve Adder sayısını paylaşırsan sevinirim.

@Ot Tüttüren Zenci

Evet, mini bosslardan düşen sandıklar.

@SivHD00

Sıkıldığın yere kadar oynarsın, birlikte oynasak sıkmaz da online saatlerimiz tutmadığı için sıkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .PAINKILLER -- 29 Haziran 2015; 12:15:56 >
  • Hocam rice etsem oyunun kurulumunu anlatirmisiniz birde su ingilizce kisaltmalari anlatirmisiniz fms fekan biraz garip biz dolu diyip geçiyorduk 6 7 sene once bende takilayim bir 2 yil felan oyunda

• yigitwinner kullanıcısına yanıt
    Tam Yükleme başlığı altındaki indirme seçenekleri oyunu bütün dosyalarıyla indirir.Bu oyun Türkten bağımsız bir PvP olduğu için indirip kurduktan sonra WorldOfMetin2.exe'ye tıklamak yeterlidir.

Patch başlığı altındaki linkten de oyunun Patch hâlinde kurulmasını sağlayan .exe'yi indirirsin.

Aklıma gelen ve en sık kullanılan kısaltmalar şunlar:

Fms:Full Moon Sword:Dolunay
    Rib:Red Iron Blade:Kdp
    Bld:Black Leaf Dirk:Syh
    Sb:Silver Bracelet:Gümüş Bilezik
    Lb:Leather Boots:Deri Çizme
    Ee:Ebony Earrings:Abanoz Küpe
    Eb:Ebony Bracelet:Abanoz Bilezik
    Ih:Iron Helm:Demir Kask
    Htn:Heaven's Tear Necklace:Cennetin Gözü Kolye
    Htb:Heaven's Tear Bracelet:Cennetin Gözü Bilezik
    Hte:Heaven's Tear Earrings:Cennetin Gözü Küpe
    Mpa:Mortal Plate Armour:Ölümcül Plaka Zırh
    Dpa:Dragon Plate Armour:Ejderha Plaka Zırh
    Ipa:Iron Plate Armour:Demir Plaka Zırh
    Gpa:Ghost Plate Armour:Hayalet Plaka Zırh
    Aos:Aura of Sword:Hava Kılıcı
    Dt:Demon Tower:Şeytan Kulesi
    kk:milyon:m
    kkk:trilyon:t
    Wtb:Want to Buy:Satın Almak
    Wts:Want to Sell:Satmak
    Pm:Private Mesage:Özel Mesaj
    no ring:yüzük yok:Bayrakların birbirlerini anlamaları için Lisan Yüzüğü gerekiyor, bunun olmadığını ifade ediyor.

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

• quote:

Orijinalden alıntı: .PAINKILLER

Tam Yükleme başlığı altındaki indirme seçenekleri oyunu bütün dosyalarıyla indirir.Bu oyun Türkten bağımsız bir PvP olduğu için indirip kurduktan sonra WorldOfMetin2.exe'ye tıklamak yeterlidir.

Patch başlığı altındaki linkten de oyunun Patch hâlinde kurulmasını sağlayan .exe'yi indirirsin.

Aklıma gelen ve en sık kullanılan kısaltmalar şunlar:

Fms:Full Moon Sword:Dolunay
    Rib:Red Iron Blade:Kdp
    Bld:Black Leaf Dirk:Syh
    Sb:Silver Bracelet:Gümüş Bilezik
    Lb:Leather Boots:Deri Çizme
    Ee:Ebony Earrings:Abanoz Küpe
    Eb:Ebony Bracelet:Abanoz Bilezik
    Ih:Iron Helm:Demir Kask
    Htn:Heaven's Tear Necklace:Cennetin Gözü Kolye
    Htb:Heaven's Tear Bracelet:Cennetin Gözü Bilezik
    Hte:Heaven's Tear Earrings:Cennetin Gözü Küpe
    Mpa:Mortal Plate Armour:Ölümcül Plaka Zırh
    Dpa:Dragon Plate Armour:Ejderha Plaka Zırh
    Ipa:Iron Plate Armour:Demir Plaka Zırh
    Gpa:Ghost Plate Armour:Hayalet Plaka Zırh
    Aos:Aura of Sword:Hava Kılıcı
    Dt:Demon Tower:Şeytan Kulesi
    kk:milyon:m
    kkk:trilyon:t
    Wtb:Want to Buy:Satın Almak
    Wts:Want to Sell:Satmak
    Pm:Private Mesage:Özel Mesaj
    no ring:yüzük yok:Bayrakların birbirlerini anlamaları için Lisan Yüzüğü gerekiyor, bunun olmadığını ifade ediyor.

Tesekkurler hocam emeğinize sağlık :) yeni pc topluyorum haftaya kesinlikle gelirim arada ws atariz :D

• quote:

@c0ll0s

Çok güzel özetlemişsin, teşekkürler.Sandıklarından kaç Changer, Adder ve +6 gümüş bilezik çıktı bizimle paylaşırsan sevinirim.

@Barkside

Tabii bugün zırhlayalım hemen.Ayrıca o 22k'dan kastın 22kk ise sandıktan çıkan Changer ve Adder sayısını paylaşırsan sevinirim.

@Ot Tüttüren Zenci

Evet, mini bosslardan düşen sandıklar.

@SivHD00

Sıkıldığın yere kadar oynarsın, birlikte oynasak sıkmaz da online saatlerimiz tutmadığı için sıkabilir.

24 saat açığım

• Hocam 7 tane charger 2 tane adder 5 tane gumus +5 cikti bazilarina + basip sattim
    Satilar tam aklima defil ama yaklasik olarak buydu sanirsam
    Taichi bk dokubay filanda sattjm tabi eklemek lazim

• Şimdilik planım imha farmi ama kesebilir miyim ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: SivHD00

Şimdilik planım imha farmi ama kesebilir miyim ki?

Hocam 15 lvl surayla kesilebiliyor. Zirh, kalkan, kask ve silah +6, ayakkabi 500hp. Arada yatiyor ama pek kazancli gelmedi bana. 30-40dkda 1kdp, 1 30luk yelpaze 4 5 genis kılıç düşürdüm. Metın daha karli geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broken Wings

quote:

Hocam 15 lvl surayla kesilebiliyor. Zirh, kalkan, kask ve silah +6, ayakkabi 500hp. Arada yatiyor ama pek kazancli gelmedi bana. 30-40dkda 1kdp, 1 30luk yelpaze 4 5 genis kılıç düşürdüm. Metın daha karli geldi

16 levelim 15lv metninden +2 ivory suit düştü sadece :(

• quote:

%200 EXP drobu var serverın, yanına cesaret pelerini de vermişler, çekiyorsun kesiyorsun göz açıp kapayasıya kadar 20 oluyorsun zaten.Düşük seviye değil de yukarı seviyeyi kastediyorsan elbette itemın yokluğunda seviye atlanamaz, bu yüzden nitelikli farm sonucu elde edilen itemlarla seviye atlayabilecek duruma gelmek lazım.

Para konusunda en cömert serverlardan birisi burası.İlk zamanlar serverın bu yüzünü göremesek yani ilk sayfada belirttiğim farmları yapmak zorunda kalsak da, Youtube videolarından izlediğim kadarıyla Örümcek Zindanı 3. katta adamlar 1 saatte 50-60kk gibi meblağlar kasıyorlar, bu durumda para kazanılamıyor demek saçmalık olur.

Yükseltme oranı benim fikrime göre biraz yüksek çünkü serverda sayısız +9 pvp itemı var ve bunların basılması için elbette şans gerekiyor.Herkes şanslı doğmadığına göre çok rahatlıkla serverda + basma yüzdesi bir tık daha fazla denilebilir.

Son olarak, servera olumsuz bakmak yerine daha yapıcı olup adapte olmak senin de bizim de çıkarımıza olur, zira bir isyan hâlinde bağırmaya "oçler" yazmak hiç hoş değil, Türk GMlerinden biri hemen görmüş olacak ki ban yedin.Dediklerimi dikkate alırsan birlikte güzel bir oyun oynayabiliriz diye düşünüyorum

Kardeşim taş ekliyorum kırılıyor, +6 item basıyorum yanıyor. Ben mi şanssızım anlamadım? Kaliteli item desen düşmüyor. Kaliteli itemi geçtim + basmak için gerekli ıvır zıvırlar bile düşmüyor. 17 de master yapayım dedim Yaşlı kadına 500k para harcadım her seferinde 18 de master oldu. 28 level kaldım. Ne ilerleniyor ne bir zevki kaldı oyunun elimde savaş tırpanı üstümde kaplan plaka savaş kalkanı miğfer.

• Hangi bayraksın geleyim kas beni :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Broken Wings

quote:

16 levelim 15lv metninden +2 ivory suit düştü sadece :(

28 lvl warriorum var. 35lik metinden her zaman skill book ve pot, arada sirada+2 +3 +4 taş ve 34lük zırh ,36lik 40lik silah düşüyor. 25liği kestiğimde hic birsey çıkmaması beni de şaşırttı açıkçası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende 2 hafta önce eski metin2ye has bir pvp açtım ama bunun kadar geliştirmek tabiki zaman istiyor. Sizlerden bir ricam var. Neden başka ülkelerdeki oyunları oynayıp onlara kazandırmak yerine bizim ülkemizdeki (herkes değil tabi kapitalistlere aşırı karşı biriyim. amaç gerçekten zevk alabilmek.) oyun kuran arkadaşları destekleyip onlarında daha kaliteli birşeyler yapmasını istemiyorsunuz.Bu şahsi düşüncem.Ayrıca sizleride aslında çok iyi anlıyorum.Bizim ülkemizd böyle şeyler pek sevilmiyor.örnek olarak benim açtığım pvp 20 online oyuncu var.Ortalama hergün oyuna giren anca 40 kişi falan. Neyse iyi forumlar dilerim. Sizleride pvp serverıma beklerim.www.metin2ofturkey.com

• Katates Pızartması kullanıcısına yanıt
    Metin farmı kârlı gelmediyse mini boss farmını deneyebilirsin, bir bakmışsın ilk denemede Green Changer, ederi 2kk, net.Denemeye değer bence, daha ilk başlarda pes etmek saçma geliyor bana.
  • @yigitwinner

Buyur gel, bekliyoruz.

@SivHD00

BrokenWings'e katılıyorum, imhadaki dolu ve kdp farmının kârlı versiyonunu bu serverda haftalar geçirmiş, +9 itemlarıyla çarını dizmiş oyuncular yapıyor.Başlangıç olarak kârlı geleceğini ben şahsen sanmıyorum çünkü hadi +9 değil de +6 itemları dizdik diyelim, acemi sandıklarıyla bize verilen Hırsızın Eldivenleri bir yere kadar idare eder; olası bir talihsizlik sonucu az düşen kdp veya dolu bize ilaç olacak kk'yi kazandırmayacağına göre bu farmın sonucunun diğer farm çeşitlerine göre az kârlı, dolayısıyla hüsran olması kaçınılamaz.
  • quote:

@yigitwinner

Buyur gel, bekliyoruz.

@SivHD00

BrokenWings'e katılıyorum, imhadaki dolu ve kdp farmının kârlı versiyonunu bu serverda haftalar geçirmiş, +9 itemlarıyla çarını dizmiş oyuncular yapıyor.Başlangıç olarak kârlı geleceğini ben şahsen sanmıyorum çünkü hadi +9 değil de +6 itemları dizdik diyelim, acemi sandıklarıyla bize verilen Hırsızın Eldivenleri bir yere kadar idare eder; olası bir talihsizlik sonucu az düşen kdp veya dolu bize ilaç olacak kk'yi kazandırmayacağına göre bu farmın sonucunun diğer farm çeşitlerine göre az kârlı, dolayısıyla hüsran olması kaçınılamaz.

Hocam 20ye yakın mini boss en pahalı item 500 hp demir plaka imhada 1 saatte 1m kastim tabi şans işi

• vagabond20 V kullanıcısına yanıt
    Bana 25 kişilik yönetim kadrosu olan(https://global.wom2.org/forum.php?forum=1&thread=61&p=1#pageContent ), her türlü öneriye anında cevabın verildiği(https://global.wom2.org/forum.php?forum=8#content ), ne zaman bir bug bulunsa haftaya düzelten bir Developer ekibinin bulunduğu(https://global.wom2.org/forum.php?forum=6#content ), 7 farklı dil desteği sunulan, bunun yanında Türkçe clienti olan; üstün kalitesinin yanı sıra günlük 8 bin farklı hesabın giriş yaptığı bir server söyleyebilir misin?Maalesef yok, biz istemez miyiz Türkiye'nin böyle bir serverı olsun da biz de oynayalım.Olmayınca biz de buralara yöneliyoruz, gerçek kaliteyi tatmak ve zevkin doruklarına varabilmek için.Hem yabancı dilimiz de gelişmiş oluyor.Eğer böyle bir serverınız yoksa rica ediyorum, kalabalık yapmayalım.

• Merhaba kardeşler, bugün oyuna bir yenilik daha gelmiş.Artık call chat dediğimiz bağırma yerinde görünecek yazıları ayarlayabiliyoruz.Ayarlamak için ESC -> Oyun Seçenekleri -> Trade Chat'i kullanıyoruz.Buradaki

Always, her krallıktan oyuncunun ticarete ve goygoya dair yazılarının görülmesini sağlıyor.
    Partial, kısmî olarak ticaret amaçlı yazılan yazıları gösteriyor.
    Never ise ticaret hariç bütün yazıları gösteriyor.

Ticaretle alakalı bir şeyler yazmanız için "!" yerine "$" yazmanız yeterli.

Bana sorarsanız böyle bir şeye gerek var mıydı diye, yoktu, ben gerek geyiğiyle gerek ticaretiyle bir bağırma ekranından gayet memnundum ama anlaşılan çok şikâyet gelmiş olacak ki böyle bir şey yapmışlar.Sizler ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .PAINKILLER -- 1 Temmuz 2015; 3:42:01 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.