Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.881
Cevap
49
Favori
234.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SequentiaL

WoM'un kemik yönetim kadrosunun ne kadar karaktersiz olduğunu bilmeyen yoktu zaten, işlerin eninde sonunda böyle olacağını tahmin edebiliyorduk. Irkçılık ve çalıştırıp maaş vermemek en büyük huyları. İfşa etmek hoş olmasa da bunların hak ettiğini yapmış Alp.

Şimdi bakıyorum da neredeyse 5 yıl olmuş bu konuya yazalı, lise hayatımı harcadığım WoM2'nin devri de kapanmış, benim için hep 2016 yazındaki güzelliği ve özlemiyle hatırlanacak. Sevene, sevmeyene saygılar. :)
    Bilmeyen var ne yazıkki. Ben elimden geldiğince takımı, onları değiştirmeye çalıştım. Kısmen yapabildim ama düzeni kırmak imkansız. 5-6 yıldır ordalar, öyle bi düzen oturtmuşlarki aynı trdeki derindarbe. Hani anca topluca atılmaları lazım. Kimse de bunlara karşı gelemiyor. En ufak eleştiri yap forumdan discorddan ban. Yapacak bir şey yok, sinir hastası olmamam için uzak durmam lazım bu serverdan. Oynayanlara iyi oyunlar. Bunlara bulaşmazsanız hiçbir şey olmaz. En fazla yeni sv açarlar. Açacaklarda çok yakında.

@akris hangisi mı diyorsun. O muhasebeci idi. Az çok herkes şahit olmuştur son 1 ayda ne kadar çok uğraştığıma. Ama yazık, uğraşa değmezmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 4 Ağustos 2020; 17:34:58 >

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Her şey paraya bakar işte onu demek istemiştim.Hadi suçlarını göstermek için özel mesajları ifşaladın da adamın sevgilisini, çingene dediğin kadının kız kardeşini ifşalamak nedir? Aylardır idare ediyorum diyorsun bunun tek sebebini de söylemişsin:para
    son ay atmadıkları için seviyeyi indirdiğin yere bak

wom2 online sayısı ise yaz sonu veya 5-6 ay içinde düşer.O zaman yeni sv de açamayacaklarına göre dükkanı kapatıp giderler.Biz çok zaman öldürdük de bunlara binlerce euro harcayanlara acıyorum işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kateujanod

Her şey paraya bakar işte onu demek istemiştim.Hadi suçlarını göstermek için özel mesajları ifşaladın da adamın sevgilisini, çingene dediğin kadının kız kardeşini ifşalamak nedir? Aylardır idare ediyorum diyorsun bunun tek sebebini de söylemişsin:para
    son ay atmadıkları için seviyeyi indirdiğin yere bak

wom2 online sayısı ise yaz sonu veya 5-6 ay içinde düşer.O zaman yeni sv de açamayacaklarına göre dükkanı kapatıp giderler.Biz çok zaman öldürdük de bunlara binlerce euro harcayanlara acıyorum işte.
    Para için takıma girdim evet bunu her yerde yazıyorum. Bak ne yazmışım taa 2018de
    World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

Bu takımın olduğu serverda gönüllü çalışır mıyım? Oynar mıyım?

Yeni sv açarlar bu arada emin ol. Sen wom3te giden emeklerine yan. Ben takıma güvenmediğimden oynamadım bile wom3ü takımda olmama rağmen. Takımın içine girsen görürdün içerdeki pislikleri, tembellikleri. Güzel şeyler önerenleri, çalışanları cezalandırıyorlar resmen.

Üzüntüm son ay bi ton Türkü başlattım onlarla beraber bende baya oynamıştım son 2 hafta falan. Loncaya aldım birçoğunu, rehber hazırladım, adam adam 10larca, 100lerce soru cevapladım. Lonca silindikten sonra mesaj attılar "lonca nerde, loncadan mı atıldım" vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 4 Ağustos 2020; 17:36:17 >

• Olaylar iyice gün yüzüne çıktığına göre fikir beyan etme zamanımın geldiğini düşünüyorum. WoM2 takımı için kötü duygular, kin vs besleyen biri değilim fakat olayları gözlemlediğim kadarıyla videoda, instagramda vs ifşalanan GM lerin kendi silahları tarafından vurulmasını hoş gördüm. Alp i uzun süredir tanırım ve severim fakat kendileri takıma Alp gibi bir saatli bombayı alırken 2-3 kere düşünmeleri gerekirdi. Benim gibi uzun süredir bu serverı oynayıp sosyal gelişmeleri takip edip neyin ne olduğundan haberdar olmaya çalışanlar videodaki kişilerin ne olduklarını zaten bilirler aynı zamanda alpi gerçekten tanıyanlarında bu olaya şaşırmadıklarını söyleyebilirim. Birde yeni oyuncular için söylenecek bir şey varsa bu illetten uzak durmalarıdır. Ha ben oynamıyor muyum? oynuyorum fakat Kateujanod un söylediği gibi harcadığım zaman verdiğim para yüzünden oynuyorum. Takıma bulaşmadan oynamak isteyen için zevkli vs deniyor fakat inanın bana takıma bulaşmadan oynamak zor.
    İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Reis yanlış anlama da madem bu kadar kin doluydun bu servere neden onca insanı peşinden sürükledin ki? @Kateujanod 2.mesajında demiş ki ''paraları yatmaya devam etse her türlü haksızlığa göz yumup keyiflerine bakarlar'' bence doğru demiş adam. Muhasebede sorun yaşamasan demek ki serveri cilalayıp parlatmaya devam edecektin oyuncu çekmek için. Bence aldığın para sonuna kadar hakkın ama sırf bunun için de insanların emeklerini istismar etmek doğru gelmiyor bana.

O kadar sövüp duruyoruz gameforga(haklı olarak) ama resmi serverin ölüsü bile tüm pvp serverlerdan daha iyi geliyor gözüme artık. Orada da SGM Ural gibi yolsuzluk yapan gmler olsa bile sonuçta bunlara müdahale edebilecek koca bir şirket var, haksızlığa uğradığın zaman hesap sorabileceğin bir mercii var karşında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celay

Reis yanlış anlama da madem bu kadar kin doluydun bu servere neden onca insanı peşinden sürükledin ki? @Kateujanod 2.mesajında demiş ki ''paraları yatmaya devam etse her türlü haksızlığa göz yumup keyiflerine bakarlar'' bence doğru demiş adam. Muhasebede sorun yaşamasan demek ki serveri cilalayıp parlatmaya devam edecektin oyuncu çekmek için. Bence aldığın para sonuna kadar hakkın ama sırf bunun için de insanların emeklerini istismar etmek doğru gelmiyor bana.

O kadar sövüp duruyoruz gameforga(haklı olarak) ama resmi serverin ölüsü bile tüm pvp serverlerdan daha iyi geliyor gözüme artık. Orada da SGM Ural gibi yolsuzluk yapan gmler olsa bile sonuçta bunlara müdahale edebilecek koca bir şirket var, haksızlığa uğradığın zaman hesap sorabileceğin bir mercii var karşında.
    Değiştirmeye çalıştım, elimden geldiğimce işimi doğru yapmaya çalıştım. Kısmen başarılı da olduğumu düşünüyorum. Ama söylediğim gibi o yapı orda oldukça ne yapsan boş. Muhasebede sorun yaşamadım. Sadece çok küçük bir miktar kestiler, bu bardağı taşıran son nokta oldu. Bayadır çıkmayı düşünüyordum. Çünkü bana karşı düşmanca tavır vardı birçoğunda. Ne yapsam bi kötüleme, çamur atma vardı. Zaten o belli kişilerle kavgalıydım hep. Örneğin video yapıyorum. Hepsi tatildeyken cumartesi günü çekim, edit 8-10 saat uğraşmışım. Videoyu yüklüyorum. Tam paylaşırken bana diyorki orda yükleyemezsin wom kanalında yükle. Diyorum "tüm gmler kendi kanalında yükledi bu zamana kadar." Yok diyor "yükleyemezsin bu bir istek değil bu bir emir. " Benle sürekli bu üslupta konuşan birine katlanamam zaten, veriyordum ayarı. Gitti discordda atığım duyuruları falan sildi tekrar tekrar ekledim.

Dediğine katılıyorum gameforgeda şikayet edebileceğin bir merci var. WoMda öyle bir merci yok. 5-6 yıldır aynı kadro. Aleaya yaptığınız tüm şikayetler boş çünkü zaten yıllardır beraber çalıştıkları kişiler, arkadaş olmuşlar. Hepsi birbirini kolluyor. Gmler bir hata da yapsa örtbas ediliyor. Rubinum gibi serverlarda gmler en ufak bir şey yaptığında atılıyordu.

Bu şikayetlerimi ben takım içindede yaptım hatta oyuncularla konuşurkende özeleştiri yapıyordum pek çok yerde. Açıkçası ben WoMun reklamını olabildiğince iyi bir şekilde yapmaya çalıştım ama gereksiz bir övme hiç yapmadım. Neyse onu söyledim. Oyundışı ticaretin legal olması, yıllardır açık olması, kapanan diğer serverlardan bahsettim ben hep yaptığım tanıtımlarda. Bunlar da tamamen doğru. Takımın muazzam olduğunu, güncellemelerin ve eventlerin mükemmel olduğunu hiçbir zaman söylemedim. Olmadığı da ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 4 Ağustos 2020; 17:39:34 >

• Bu server de mi kapandı yoksa. Yine olaylar

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-69F3BB092

Bu server de mi kapandı yoksa. Yine olaylar
    Henüz değil ama legal oyun dışı ticaretten dolayı düzgün kazanamıyorlar. Yeni açacakları sv tutmazsa mali açıdan gg olacaklar.

• Server 7 yıldır çalışıyor. Yolda çakıl taşları var diye tökezleyip düşecek değil, basar geçer yoluna devam eder WoM2.
    Başkalarının özel hayatlarını, kız arkadaşlarına kadar internette ifşa etmeyi doğru bulan @AlpKhanate gibi birini dikkate alıpta vereceğiniz kararı etkilemesine izin vermeyin. WoM2 ye diye adam toplayıp takımda huzursuzluk çıkarmaktan kovulunca da gizli gizli çalıştığı yere (origins) göndermeye çalışan iki yüzlü bir davranıştan bahsediyoruz. Beni de, yaptıklarını başkalarına anlatıp Alp ile özel hayatları ile ilgili hiç bir şey konuşmamaları ve göstermemeleri için tavsiye verdiğimden ötürü facebook ve discorddan tehdit etti.
    Dediğim gibi "Rüzgar ne kadar güçlü eserse essin, dağlar rüzgara asla boyun eğmez".
    Konuyu sahipsiz bırakmıcam bundan sonra. Sorusu olan sorabilir ben [GM]VengefuL oyundan.
    AlpKhanate in artık oyunla bir ilgisi yoktur. Ağladığı itemleri oyundan banlanmadan önce arkadaşına verdi. Loncayı da kendisi sildi, maksadı mümkün olduğu kadar Türk'ü WoM2 de mağdur etmekti. Hepsinin kaydı da mevcut. Bunun dediklerine itimat edilmemesini rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 18 Şubat 2020; 22:8:9 >

• AccUssEdGR kullanıcısına yanıt
    ooo hoşgeldiniz.Keşke svyi ilgilendiren önemli olaylardan sonra da burada olsaydınız.Şimdi eurocuklarınız tehlikeye girince buraları boş bırakmayın tabii.

• quote:

Orijinalden alıntı: AccUssEdGR

Server 7 yıldır çalışıyor. Yolda çakıl taşları var diye tökezleyip düşecek değil, basar geçer yoluna devam eder WoM2.
    Başkalarının özel hayatlarını, kız arkadaşlarına kadar internette ifşa etmeyi doğru bulan @AlpKhanate gibi birini dikkate alıpta vereceğiniz kararı etkilemesine izin vermeyin. WoM2 ye diye adam toplayıp takımda huzursuzluk çıkarmaktan kovulunca da gizli gizli çalıştığı yere (origins) göndermeye çalışan iki yüzlü bir davranıştan bahsediyoruz. Beni de, yaptıklarını başkalarına anlatıp Alp ile özel hayatları ile ilgili hiç bir şey konuşmamaları ve göstermemeleri için tavsiye verdiğimden ötürü facebook ve discorddan tehdit etti.
    Dediğim gibi "Rüzgar ne kadar güçlü eserse essin, dağlar rüzgara asla boyun eğmez".
    Konuyu sahipsiz bırakmıcam bundan sonra. Sorusu olan sorabilir ben [GM]VengefuL oyundan.
    AlpKhanate in artık oyunla bir ilgisi yoktur. Ağladığı itemleri oyundan banlanmadan önce arkadaşına verdi. Loncayı da kendisi sildi, maksadı mümkün olduğu kadar Türk'ü WoM2 de mağdur etmekti. Hepsinin kaydı da mevcut. Bunun dediklerine itimat edilmemesini rica ederim.
    Oo demek yüzsüzlüğünü buraya da taşıdın. Neyi basıp ezip geçiyormuşsun sen. Senin öncelikle bu forumda işin yok.
    Oyunculara seni okadar iyi tanıttım. Mertko seni ifşalamasına rağmen sana iyi davrandım, destek oldum ama tam bir kalleşmişsin sen.

Yalanlarını tek tek çürüteyim ben senin.
    1)Atılmadım, çıktım
    2)Hiçkimseyi bir yere çekmedim yalan atma
    3)Türkü mağdur etmek değil mağdur olmasınlar diye yapıyorum.
    4)Ben hiçbirşeyi silmedim vermedimde yalan yalan konuşma. Kendi takım arkadaşların yere atıldı diyor bak şimdi sen burda neler söylüyorsun.

Sen kendini dağ falan sanma, bastığın toprak altından kaymasın dikkatli ol.

Şimdi size bu vasıfsız arkadaşın takımda neler yaptığını anlatayım.

Öncelikle bildirdiğiniz hiçbir şeyi iletmiyor. Foruma ne bir rehber yapmışlığı var, ne bir çeviri yapmışlığı var, ne herhangibir yerde serverı tanıtmışlığı var. Bakın kaç senedir çalışıyor ilk defa yazıyor buraya. Ne oldu maaşın yatar mı yatmaz mı şüphesine düştün galiba. Yatar yatar sen rahat ol Shogunu iyi sömürdünüz.
    Ek olarak bu arkadaş login logoff dışında hiçbir şey yapmaz. Takım içinde etliye sütlüye bulaşmaz. Bir türk mü ezilmiş haksızlık mı olmuş susar konuşmaz. Hatta bi tekme de bu atar. Türklere karşı bir ırkçılık olduğunda asla tek kelime etmez. Takımda öneri vermez, korkudan önerilere yorum bile atmaz. Öyle çaktırmadan tıkır tıkır parasını alır. Anlaşılan şimdi Shogun talimat vermişki piyasaya çıkmak zorunda kaldı.

Yüzüme tek kelime edemeyen arkadan neler ediyor bakın görün:

Buda zamanında mertkonun bunu ifşası: (mertko kim diyecek olan olursa, eski gm blasie. Vengefulun pisliklerine şahit olmuş)

İllegal sattığın tlerin hesabını ver bakalım sen önce.

WoM3te bir kez banlattım bunu. Yayıncı kesen birisi vardı Aly nickli. Banlattım, meğer buymuş. Sonra gitti ağladı sızladı açtırdı banı. Neyse dedim insanlık halidir.

Şu videoyu izleyip Türklere ırkçılık yapan kısımlarda sesin çıkmıyorsa sende Türklük kalmamıştır. Para için ruhunu satmışsın. Git kendi çöplüğüne bakalım.

Attığın iftiralarla ilgilide hesaplaşırız senle ya bu dünyada ya öbür dünyada. Sana aragazını fazla vermişler kendini bir şey sanmaya başlamışsın. Alalım o gazını biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 18 Şubat 2020; 23:27:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kateujanod

ooo hoşgeldiniz.Keşke svyi ilgilendiren önemli olaylardan sonra da burada olsaydınız.Şimdi eurocuklarınız tehlikeye girince buraları boş bırakmayın tabii.
    Onlarca kişinin işini, ve binlerce kişinin de sevip oynadığı bir oyunu o zamanlar takımdan da olsa birine güvenip burayı boş bırakmam yanlıştı. Oyundan/forumdan/discorddan her zaman ulaşılabilir biriydim. Artık dh den de ulaşabilirsiniz. Tehlikeye giren bir şey yok, sadece bazı şahsiyetler meydanı boş bulup iftiralarla/yalanlarla milleti yanlış yönlendirmesin diye olaya müdahil olmak istedim.
  • WoM3 açıldığında Litvanyada yüksek lisans yapıyordum, Gemi makine mühendisliğinden biriktirdiğim kendi param ile. Forumda da hem konum hem fotoğraflarım var gemide çalışırken isteyen bulur bakar. Ama dediğim gibi arkadaşlar, çamur at izi kalsın. "[GM]VengefuL işinden kovuldu Shoguna yalvarıpta GM olarak girdi eli biraz para görsün diye" falan filan diye iftiradan öteye gidemiyorlar, elde gösterecek bir şey yok. Maalesef konunun gidişatı çamur ve iftira atmaktan öteye gitmemeye başladı, herkesten özür diliyorum. Oyunla alakalı bir şey yazılmadıkça kirletmicem burayı. Keşke herkeste empati ve gurur olsa da kirlilik olmasa
    Ayrıca iftiralarına WoM un sosyal medya hesaplarına gelen oyuncuları suistimal edip, nazik bir şekilde WoM un sosyal medya hesaplarının sahipliği istenince bu hesapları kendinin zannedip çalması ve bu hesapları birer iftira/ifşa aracına çevirmesi ise ayrı bir rezalet maalesef. Türklerin adını uluslararası bir grupta bu kadar düşürdükten sonra tekrar Türklerin adını/şerefini düzeltmem için çok çalışmam lazım.
    Yalan/iftira dolu olduğu için youtube/twitter/facebook adreslerini burda paylaşmıcam, gerek yok. Wom3 açıldığından beri gelen bütün güncellemelerin oyuna Türkçe olarak çevirisi Freesia ve benim tarafımdan yapılmıştır. Bu çeviri yapılan adreslerin bazı kişilerle paylaşılmaması iyi olmuş. WoM2 tanıtımında, translate i kullanmak işimi daha hızlı yapmamı sağladı, translate kullandıktan sonra kendim okudum ve yanlış/garip gelen yerleri düzelttim, bunda yanlış bir şey görmüyorum. Kimse de bana bir iş kitlemez, 3 kişiye verilen grup işini (ilk ben) bitirdim ve diğer kişinin de incelemeleri/düzeltmeleri için paylaştım ama yapmaları gereken işi yaptıkları için birileri kendini patron sanmış. Ben birisi bana öneride/şikayette bulunduğunda saldıracak değilim. Ama bazı insanlar oyun önerisi reddedildi diye yaygarayı basıp takım huzurunu bozmaya çekinmiyor. Ben oyunun bütün çevirileri bana aittir demedim zaten, sadece Mayıs 2019 dan sonra oyuna gelen yeni eşyalar/görevler/moblar falan çevirisi Freesia ve bana aittir.
    Konuştuğum kişileri ve konuları dikkatli seçerim. Konuşmadığım iyi olmuş yoksa ana/bacı/arkadaş dahil internette ifşa olurmuşum, şanslıyım.
    @SequentiaL, oyunun takımından olmayan kişilerin ilk mesaja müdahil olmasına izin vermeyelim lütfen. Ben yardımcı olucam, bir soru olursa sorabilirsin.
    Oyunla alakalı daha fazla mesaj olmadığı için sadece mesajımı editledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 19 Şubat 2020; 0:41:32 >

• Akşam 8 de gizemli sandık etkinliği başlıyor. 5 minik balık karşılığında balıkçıdan takas ettiğiniz bu sandıktan çeşitli ödüller çıkıyor. Etkinlikten önce tuttuğunuz minik balıklarlar da sayılir. Iyi avlanmalar.

• Nesne marketine dün eklenen yeni malzemeler https://global.wom2.org/board/threads/itemshop-news.31204/#post-224861
    WoM2 ye oy vererek her gün 8 DC kazanabilirsiniz. OY VERME SAYFASI

Experimental Wine => 9DC (Biyolog görevlerinin süresini atlamak için, oyun içi de elde edilebilir.)
    Experimental Wine + => 12DC (Biyolog görevlerinin süresini atlamak için, oyun içi de elde edilebilir)
    Experimental Wine Package (10 pcs) => 85DC (Paket olarak daha uygun)
    Experimental Wine + Package (10 pcs) => 110DC (Paket olarak daha uygun)
    Bronze Inventory Key Package (10 pcs) => 85DC (Envanterinizi genişletmek için uygun paket, oyun içi de elde edilebilir)
    Silver Inventory Key Package (10 pcs) => 100DC (Envanterinizi genişletmek için uygun paket, oyun içi de elde edilebilir)
    Gold Inventory Key Package (10 pcs) => 120DC (Envanterinizi genişletmek için uygun paket, oyun içi de elde edilebilir)
    Zen Beans => 3DC (Zen fasulyesi, oyun içi de elde edilebilir)
    Fishing Mind (7 days) => 28DC (Balık tutmanızı kolaylaştırır)
    Metin Stone Compass => 5DC (Metin Taşı dedektörü, oyun içi de elde edilebilir)
    Arachnid Key => 6DC (Örümcek barones in odasına girebilmek için oyun içi de üretilebilen anahtar)
    Dragon God's Symbol => 10DC (Su ejderhası odasına oyun içi de düşürülebilen giriş bileti)

Akşam 8 de minik balıkları gizemli sandık ile değiştirebileceğiniz etkinlik başlayacak herkesi bekleriz. WoM2 Aurora ya başlamak her zamankinden daha hızlı, kolay ve gelişmeniz, diğerlerine yetişmeniz mümkün. Emek verip kazanacağınız oyuna hepinizi bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 19 Şubat 2020; 14:1:5 >

• Dungeon keyleri nesne markete ekleyerek iyice p2w yolunda ilerliyosunuz. Yakında simyayı da koyarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fushen

Dungeon keyleri nesne markete ekleyerek iyice p2w yolunda ilerliyosunuz. Yakında simyayı da koyarsınız.
    Simya var zaten cor olarak. Benim fikrim ne yazıkki

Nasıl daha fazla para kazanabilecekleri ile ilgili çok fazla tavsiye verdim malesef. 2. pet olayı vs gibi. Vengefulun göremediği kanallarda olduğu için haberi yok onun.

Daha bir ton şey eklenecek, izleyin. Çok pişmanım, hırsıza çalmayı öğrettim resmen. Diğer sv nesne marketlerinden, neler konabileceğinden habersizler. Hatta fiyatlar bile saçmaydı, alınabilir hale gelmesi için önerilerde bulundum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AccUssEdGR

Nesne marketine dün eklenen yeni malzemeler https://global.wom2.org/board/threads/itemshop-news.31204/#post-224861
    WoM2 ye oy vererek her gün 8 DC kazanabilirsiniz. OY VERME SAYFASI

Experimental Wine => 9DC (Biyolog görevlerinin süresini atlamak için, oyun içi de elde edilebilir.)
    Experimental Wine + => 12DC (Biyolog görevlerinin süresini atlamak için, oyun içi de elde edilebilir)
    Experimental Wine Package (10 pcs) => 85DC (Paket olarak daha uygun)
    Experimental Wine + Package (10 pcs) => 110DC (Paket olarak daha uygun)
    Bronze Inventory Key Package (10 pcs) => 85DC (Envanterinizi genişletmek için uygun paket, oyun içi de elde edilebilir)
    Silver Inventory Key Package (10 pcs) => 100DC (Envanterinizi genişletmek için uygun paket, oyun içi de elde edilebilir)
    Gold Inventory Key Package (10 pcs) => 120DC (Envanterinizi genişletmek için uygun paket, oyun içi de elde edilebilir)
    Zen Beans => 3DC (Zen fasulyesi, oyun içi de elde edilebilir)
    Fishing Mind (7 days) => 28DC (Balık tutmanızı kolaylaştırır)
    Metin Stone Compass => 5DC (Metin Taşı dedektörü, oyun içi de elde edilebilir)
    Arachnid Key => 6DC (Örümcek barones in odasına girebilmek için oyun içi de üretilebilen anahtar)
    Dragon God's Symbol => 10DC (Su ejderhası odasına oyun içi de düşürülebilen giriş bileti)

Akşam 8 de minik balıkları gizemli sandık ile değiştirebileceğiniz etkinlik başlayacak herkesi bekleriz. WoM2 Aurora ya başlamak her zamankinden daha hızlı, kolay ve gelişmeniz, diğerlerine yetişmeniz mümkün. Emek verip kazanacağınız oyuna hepinizi bekleriz.
    Dragon God's Symbol'un nesne markete eklenmesi aptalca bir fikir gerçekten. Aynı şekilde Relic'in de olmaması gerekiyor ama var ne yazık ki. Belki de WoM'un değişmesi beni üzdüğü için böyle düşünüyorumdur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Akşam 8 de metin yağmuru etkinliği var. 60 alti seviye metinler çölde, 60 üstü seviye metinler dağda olacak. Farmı hızlandırmak için güzel bir an. Gizemli kutu etkinliği devam ediyor halen, 5 minik balığı balıkçıdan gizemli kutu ile takaslayabilirsiniz.
  • AccUssEdGR kullanıcısına yanıt
    Bu arada bana Alp'in fake i dediğini yeni gördüm.Burayı yeni keşfettiğin ortada.2016'dan beri wom2 ana konusuna mesaj atarım gerilere gidersen görürsün.Bu kadar paranoyak olmak iyi değil.Alp'in her yaptığını doğru bulmuyorum ama yalan söylediğine pek şahit olmadım.

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.