Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.881
Cevap
49
Favori
234.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zirvede bırakmak lazım bundan ilerisi bana göre değil
    World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

• quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Orijinalden alıntı: Kolikkolik

boşuna oynuyoruz arkadaşlar 3aydır sabah akşam oynuyorum 75lvlde kaldım sabah akşam farm toplasam tüm itemlerimi 1t etmez BvS diye bir türk var 105lvl adamın 1tden aşağı itemi yok toplasan 100t lik itemi vardır galiba. Eyvallah olmasına birşey demiyorum benim zehiri 9a takamıyodum aldı 5dk'de 9yaptı verdi tekrar iyi güzel adamda insanın iştahı kaçıyor şunları görünce. Geçen hafta 100changer aldım dc cekip bileziğime 20drop 10hp abdorbe için birşey gelmedi adam 15efsunda 10delici 10yarı 2khp li yakut bilezik getirmiş. Zannımca iyi DC cekiyor bu arkadaş yoksa imkansız okadar gelişebilmesi birde 105 lvl'da bedensel oynuyor pvp olarak şaka gibi

Dostum öyle düşünürsen hiç metin2 oynama. Yapımcıların temel prensipi rekabet yaratmak. Bu rekabetle insanların hırs yapıp oyuna para yatırmasını sağlamak. Tüm f2p lerde sistem bu.

Ama sen kendin emekle de yapabilirsin bunları. Adam para yatırır 1ayda fuller. Sen 1 senede. Amaç keyif almak.

Çok dc çekenlere kızıyoruz ama onlar olmasa server kapanır. Okadar gm çalışan var. Trde ben oyun içinde ne gm gördüm ne gme mesaj attım. Hepsi maaş alıyor.

Ben dc çekenden çok char item alıp satıp rmt yapanlara karşıyım. Sen 1000 euroda yatırsan charı fullemen minimum 3 4 ay. Biosu skilleri.

Fakat kimisi hazır char alıyor 90 105 lvl. Hem de itemli. Tam bir emek hırsızlığı. Hemde oyunda bir şey kazanmıyor bundan. Aksine kitle zarar görüyor. Tanıdığınız bildiğiniz tüm rmtleri delille birlikte reportlayın ortalık temizlensin.

Dostum cidden böyle düşünüyorsan üzüldüm herkezin oyundan keyif alma şekli başkadır benim arkadaşlarım farm yapmadan oynayamıyorlar bende farm yapmayı sevmiyorum, kimisi 105lvl olur hiç vs atmaz başkasi vs atmadan duramaz yani alplhanete'nin de dediği gibi nasıl oynamayı seviyorsan öyle oynayacaksın. :)

Ayrıca haklısın kurlardan dolayı yurtdışında ve yurtiçinde çekilen dc farkı var sanmıyorum ama umarım buna bir düzenleme gelir.

Ayrıca buzamana kadar birçok sw de oynadım ve oynadığım tüm se lerde bedensel ile sw 1.siydim bedensele laf yaptırmam :) oynamayı bilirsen bedenselle yerden yere vuramayacağın oyuncu yoktur görüyoruz şuan ro serverinin en iyileri vs ye bile gelmiyorlar lunada benimle. :)

Ayrıca o soldeki kara büyü alpkhanate değilmi? :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğlenceli bir video oldu. İzlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 16 Nisan 2017; 11:16:33 >
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Şarkılar ve film görüntüleri copyright sorunu çıkartmasın ? Şikayet edebilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kateujanod -- 16 Nisan 2017; 15:25:22 >
  • Petin bloklaması lvl 8 oldu, saldırısı 2 lvl oldu. Bloklama yeterli mi, geliştirmek çok zor. Saldırı kaç lvle gelmeli? Happiness ve loyalty doldurmalı mıyım? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kateujanod

Şarkılar ve film görüntüleri copyright sorunu çıkartmasın ? Şikayet edebilirler

Para kazanmayı kapatınca bir şey olmuyor. En kötü ihtimal zorla reklam açtırıp geliri kendileri alıyor.
    Benim zaten gelirle işim yok zevkine koyuyorum videoları. Dandik telifsiz müzik koysam bu tat olmaz
  • yasin_61 Y kullanıcısına yanıt
    Loyalty ve Happiness'i fullemelisin.Eğer sturdiness arttırmadıysan agressionu 10 lvl yapmanı öneririm.
  • Uzun uğraşlar sonucu peti bitirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kateujanod -- 16 Nisan 2017; 19:35:25 >

• Sturdiness de bir miktar arttırdım galiba, devamında aggresion arttırırım.Lvl 8 aggresion ile 10 arasında fazla fark olmaz galiba. Bilgi için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasin_61 Y kullanıcısına yanıt
    Agg'i fullememek pekte akıl karı değil dostum, birçok kişi ( bende dahil ) peti sadece attack modunda kullanıyor
    18 puan hakkının 10'unu aggression'a ayırmalısın. Bu arada arkadaşın sturdiness'i artırmadıysandan çıkardığın % olarak artırmak olmasın
    eğer sturdinessini 8'den 9'a yükseltmediysen %99 bile olsa farketmez ama bu durumda yani 8 level ise Perception'a hiç vermemiş olman gerekiyor ki vermeni de tavsiye etmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nabz0ku -- 18 Nisan 2017; 0:27:27 >
  • 10 atak, 8 defans yaparsak petin defansı ortalama kaç olur bilen var mı?
  • Metin2nin Demircisi kullanıcısına yanıt
    Tam olarak bu şekilde olur.
  • Hiç fena değilmiş, teşekkürler.
  • Metin2nin Demircisi kullanıcısına yanıt
    Gerçekten iş görüyor böyle olması bence en iyisi. Rica ederim
  • Birkaç gündür metinler acayip bir şekilde spawn oluyor. :) Sanki kıskançlık metni hamile kalmış da içinden karanlık metin çıkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin2nin Demircisi -- 19 Nisan 2017; 3:46:36 >

• Hala SCE arıyorum.İtem drop'dan vazgeçtim.15 arrow resistance ve 20 devil bonusunun yanında olmazsa olmaz dediğiniz bir bonus var mı ?
  • Kateujanod K kullanıcısına yanıt
    90 levelda hangi mapte kasacagina karar ver ona gore al bence ve yaninda item drop olsun acelen yoksa aramaya devam et

• Oynayan arkadaşlara bi sorum var. Sizce ilerleyen zamanlarda online sayısında bi artış olur mu? Geçen sene çok daha fazlaydı ve şuanki haliyle bana yeterli gelmiyor.

• crueler C kullanıcısına yanıt
    İlerleyen zamanlarda oyuncu artışı olup olmayacağını biz nasıl bilebiliriz sevgili dostum
    Herkes senin gibi düşünüp bırakırsa artış olmaz tabi ki.
    He, bana sorarsan bence sen bırak çünkü online sayısı değişken bu serverda;
    yaz mevsiminde 1k'yı göreceğine eminim ama yaz biter bitmez yine 300-400 sularına dönecektir.
    Şu da var ki ölümcül bir yanlış yapmadıkları sürece bu 300-400 oyuncuyu kaybedeceklerini sanmıyorum çünkü bu oyuncular
    bu servera yıllarını vermiş hakikaten bu serverı seven oyuncular bana kalırsa böyle oyunculara GF serverları bile sahip değil henüz.
    Her server bu kadar başarılı bir şekilde global hizmeti veremiyor, hemen her dilde yetkilileri var.
    Niye bu kadar yazdığımı da inan bilmiyorum, boşuma geldi

• PvP Lonca Turnuvaları Etkinlikleri'ne katılım için başlığı inceleyiniz.

Önemli Notlar:
    - Etkinlikte yer alabilmek için en az 3 oyuncunun aynı loncadan kayıt olması gerekiyor.
    - Son kayıt tarihi 18 Nisan'dan 20 Nisan 01:00 Türkiye Saati'ne dek uzatılmıştır.
    - Bir oyuncu farklı loncalar olduğu sürece üç kategoride de savaşabilir fakat aynı kategoriye ikincil bir karakteriyle katılamaz.
    - Kayıt olduğunuz kategorilerde sadece bir loncada katılım gösterebilirsiniz, aynı kategoride birden fazla loncada takım ya da yedek olarak kayıt olunamaz.
    - Soranlar için, evet kazanmanız da katılım gerçekleştirdiğiniz için ödüller olacak ve sadece sembolik bir şeyler değil! :)

Hadi çabuk, hızlı olun ve bu güzel lonca turnuvasına lonca arkadaşlarınızla kayıt olun! Belirttiğimiz şekilde kayıtlar 20 Nisan 01:00'da kapanıyor. Keyif almanız dileğiyle iyi şanslar!

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.