Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.881
Cevap
49
Favori
234.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam size bi sorum olacak. oyunu kuruyorum giriyorum. oyunubaşlata tıklıyorum işliyor. sonra server ve ch seçimi ekranında tıklıyorum işlemiyor. normal metin2 de de aynısı oluyor. pcyi yenialdim acaba bi kurulum bişey mi eksik. anlamadım gitti. yardımcı olursanız sevinirim. wom2 yi oynamayı cok istiyorum çnkü.
  • İşletim sistemini sorabilir miyim?Aynısını PhiLum da yaşamıştı, umarım bilgisayar ile alakalı değildir.
  • 6-7 bk düştü en pahalisi 10kdir :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paytak pire

hocam size bi sorum olacak. oyunu kuruyorum giriyorum. oyunubaşlata tıklıyorum işliyor. sonra server ve ch seçimi ekranında tıklıyorum işlemiyor. normal metin2 de de aynısı oluyor. pcyi yenialdim acaba bi kurulum bişey mi eksik. anlamadım gitti. yardımcı olursanız sevinirim. wom2 yi oynamayı cok istiyorum çnkü.

Hocam indirirken tam sürümü secmediysen onu secip tekrar indirmei deneyebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broken Wings

quote:

hocam size bi sorum olacak. oyunu kuruyorum giriyorum. oyunubaşlata tıklıyorum işliyor. sonra server ve ch seçimi ekranında tıklıyorum işlemiyor. normal metin2 de de aynısı oluyor. pcyi yenialdim acaba bi kurulum bişey mi eksik. anlamadım gitti. yardımcı olursanız sevinirim. wom2 yi oynamayı cok istiyorum çnkü.

Hocam indirirken tam sürümü secmediysen onu secip tekrar indirmei deneyebilirsin.

Normalinde de aynısı oluyorsa sanmam.
    Eger laptopsa 2.ekran kartiyla girmeyi deneyebilirsiniz.

• quote:

Eğer laptop aldıysan ve paylaşımlı ekran kartı intel hd 5000 ve yukarısı ise sadece sanal sunucuda çalıştrabilirsin. Eğer 3. 4. nesil bir bilgisayarın varsa çözümü var.(denemedim.) Bununla ilgili wom2 sitesinde ticket attım şuanlık çözümü bulunmuyor dediler.
  • 3 dolunay 1 kdp 5 çan 2 yelpaze 3 hançer düştü, kırmızı bayrakta piyasası nedir?

edit: hepsi yandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katates Pızartması -- 1 Temmuz 2015; 18:23:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

3 dolunay 1 kdp 5 çan 2 yelpaze 3 hançer düştü, kırmızı bayrakta piyasası nedir?

edit: hepsi yandı.

Hocam çan yelpaze ve hancerler para etmiyor. Bugün bir pazar dolusu gordum tanesi 30k idi. Kdp ve dolunayda bence en mantiklisi +5 +6, olmadı +7ye kadar basıp satmak. Riske girince genelde pisman olunuyor

• Şuan 26level oldum ve durdurdum level kasmayı en azından +9 dolunay yapana kadar 30 olmayı düşünmüyorumda para kasmak çok zor 10-20m yapabilsem yeticek sağlam bi dolunay için ama metinlerden çıkan bklarda para etmiyo kendim +basıp riske mi girsem diyorum ama bilemedim
  • Belki bilmeyenler vardir, onun icin yaziyorum:

30 lvl olunca fisherman size bir gorev veriyor, fish challenge gibisinden bir seydi ismi. 4 tane olu sudak getirmenizi istiyor, karsiliginda +1 fms yani dolunay aliyorsunuz.Oldukça kolay bir gorev sayilir, ch1deyseniz yerden bile hemen toplayabilirsiniz. Daha sonra verdigi silahi demircide +6ya basip pazarda satabilirsiniz, kolay para.

Balıkçılıkta epey iş var, ozellikle şu 3 minik balığa 1 mystery box verdigi zaman.

• Shunpo kullanıcısına yanıt
    Benim fikrimi soracak olursan ben şahsen "No risk, no misery." anlayışındayım ve çarımı da böyle dizdim.Tek riske girdiğim olay, ezik +9 Altın Kolye alıp ona efsun atmak olmuştur ki ettiğim zararla +9 full taşlı dolunay alınır.Ama oyuna atraksiyon gelsin dersen durma dolunay düşür ve bas, yapan arkadaşları görüyoruz.
  • Broken Wings kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler, daha önce bahsettiğimiz gibi level görevleri tercihen olmak üzere diğer bütün görevler yapılmalıdır çünkü çok sağlam ödüller veriliyor.Türkçeye de çevrilmiş bütün görevler ve görevlerin ödüllerine buradan ulaşabilirsiniz:https://global.wom2.org/guide.php?p=quests
  • Çok sannsiz bir gün 10 metinden 0 para çıkardim. Metin kesme isini at zirhlana kadar bırakıyorum. Şuanda para yapma yolum yok sanirim. İmha farmi da KDP dolu dışına yararı yok. Şöyle puzzlebox falan olsa para kassak bari

• 2 kdp 1 dolunay düşürdüm
    kdpler başta yandı dolunay +8e basarken yandı.

hiç bir şey kalmadı elimde..
  • paytak pire kullanıcısına yanıt
    dostum o Windows 8.1 den dolayı Windows 7 de böyle bir problem olmuyor ama pc de orijinal w8.1 olduğu için geçmiyorum w7 ye aslında geçtimde sonra geri döndüm orijinal Windows 8.1 e.
    İkinci olarak pcyi yeni aldığın için 1 ay bekle Windows 10 da bu problem ortadan kalkar diye düşünüyorum bende bekliyorum Windows 10 u metin2 oynamak için

edit: yeni bilgisayar aldığın için driverlar w7 ye uymuyor bu yüzden problem çıkıyor en iyisi Windows 10 u beklemek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhiLum -- 1 Temmuz 2015; 21:16:27 >
  • World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!
    Bugün hiç birşey düşmedi derken :).
  • Her şey mi yanar bu nasıl bi oyun anlamıyorum yakmadığım şey kalmadı ne basıyorsam yanıyor +1 de bile yanıyor
  • @SivHD00

Hayırlı olsun

@Katates Pızartması

Bence bir süreliğine + basmayı bırak, görülen o ki bu aralar çok şanssızsınDüze çıkınca tekrar + basmaya devam edersinMaddi olarak zor durumdaysan yardım edebilirim, bu buradaki herkes için geçerli.
  • The secret stash adlı görev hakkında bilgisi olan var mı ? 500k-1m-1.5m civarında para ödeme seçenekleri var fakat getirisi ne olucak anlamadım.İnternettede 1-2bilgi var, bu görev hakkında onlarıda pek anlamadım
  • Hava kılıcı yokluğunda sönük bir farm yaptım lakin bazı değerli taşlar hafif keyif getirdi.O değil de gecenin 4'ünde milletin işi gücü yok metin kırıyor(ben hariç), yalnız yalnız farm yapmayı beklerken gece gece milletle metin kırma savaşı veriyorsunuz, değişik server vesselam.

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.