Şimdi Ara

Wolverine Avengers a geliyor beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi sinema haberlerinde gördüm. Disney Fox un sinema bölümünü satin almış. Bu demek oluyor ki x men yani Wolverine de dahil, mutantlarla beraber mcu ya geliyorlar. Avengers 4 de volverine gelebilir. Hugh jackman Wolverine olarak öldü ama o yaşlı haliydi. Yani o gelecek olarak anlatılıp günümüzde Wolverine yaşadığı için Hugh jackman oynasa mükemmel olur. Zaten kendide çok istiyordu oynamayi. Oynamazsa bile bu sefer New spiderman gibi genç bı Wolverine gelebilir . İki ihtimal de beni mükemmel heyecanlandırıyor ve Marvel dehşet bı Wolverine filmi yapabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takibe alalım Wolverine güzel bir karakter öldü demek oldu bittiye getirmek olmaz .

• Yanlış bilgi wolwerine öldü zaten x menin yeni filmdede tanıdığımız mutantlar yok eski mutantlar öldü çünkü bilgiyi alınca doğru mu diye bak sonra paylaş

• Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Wolverine gelecekte öldü yani avengerden seneler sonra.

Nick+yorum uyumsuzlugu

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Marvel için wolwerine bitti saçma konuşmıyalım lütfen

Siz wolverine öldü deyince öyle yazdim. Ams wolverinin öldügü sene ile infinity warin gectigi sene ayni degil. Yokss bencede oynamaz tabi. Zaten yakismicagini düsünüyorum.

Hocam wolwerine 2 anlamda öldü birinisi gelecekte ölmesi ikincisi marvel için ölmesi marvel için wolwerine dosyası kapandı artık wolwerinin kızı ön planda olucak ama avengers 3 x menden birinin geleceğini düşünmüyorum o zaman jean grey gelsin thanosu yensin olay bitsin mantıksız olur gibi

• Açıkçası Hugh Jackman'ı Wolverine rolünde bir sonraki Avengers filminde görmek iyi olurdu. Aslında mantıklı duruyor Avengers ve Marvel birkaç karakter ile yolları ayrılacak nasılsa bu boşlukta akıl hocası gibi bir Wolverine görmek isterdim. Belli mi olur Marvel sürpriz yapabilir.
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Hocam marvel için wolwerin bitti

Anladim hocam :D sagol

Aslında jean grey gelse thanos İG leri toplamadan yenebilir gelse thor hulk dan daha fazla faydası olur gibi

Hocam jean grey su ateş kadinmiydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Hocam marvel için wolwerin bitti

Yazdığım mesajı oku kardeşim. İçeriği bilmeden konusmayin. Wolverine i öldüren Fox yapımcıları oldu. Kizina seri yapmayı düşünüyorlardı. Ancak Disney Fox un sinema evrenini satın aldı. Yani o ölme kalma olayları Fox daydi. Disney boşuna mutant evrenini almadi. Özellikle Wolverine in isim ve telif haklarını aldı. Adamlar hep Wolverine nin haklarını alacak hemde Avengers da oynatmayacak. Mantığa aykırı. Fox Disney ve wb firmalarını öğren ondan sonra gel yorum yaz. Son Fox un wolwerine filmini izleyip gelme buralara.

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Anladim hocam :D sagol

Sen bakma ona kardeşim. Bı şey bildiği yok. Disney yani Marvel boşu boşuna Wolverine ve xman in isim ve yayın haklarını almadı. Haaa Hugh jackman oynamaz ama illaki Avengers 4 de bı Wolverine oynayacak. Bu kesin.

• Sagol hocam bakio görecez artik :)

• Adam nedemiş pokezoom bey yenilmezler 4 de wopwerine oynaması imkanı yoktur yanlış hatırlamıyorsamda x men yeni filmi 2019 sa bitene çıkaracaktı wolwerine avengersta oynasaydı x menin yeni filmindede oynardı boş konuşmussun git araştır gel

Ateş değildi şu apocalypsi yenmişti ya bir tane kız o işte jean grey x men filmin de wolwerine asılıyordu jean greye o işte hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Adam nedemiş pokezoom bey yenilmezler 4 de wopwerine oynaması imkanı yoktur yanlış hatırlamıyorsamda x men yeni filmi 2019 sa bitene çıkaracaktı wolwerine avengersta oynasaydı x menin yeni filmindede oynardı boş konuşmussun git araştır gel

Kardeş zaten anlatmaya çalıştığım o. Sen bilmeden önceki bilgilerle boş konuşmuşsun. O Fox un satın almadan önceydi. Sinema bölümünü satin alınca taşlar değişti. Onu anlatıyoz. Konuyu okusan anlarsın. Belliki genc bı kardeşimizsin. Bilmeden eski bilgilerle bisiler bildiğini sanmissin canım kardeşim.

• Hocam şimdi wolwerine avengerse geleceğini düşünmüyorum hocam çünkü gelirse x menle gelir o zamanda filmde çok hero olur ve thanosa tek atarlar jean grey bile thanosu yenecek güçte ayrıca başka filmlerde görürsekde eski wolwerini oynayan huck jackman oynamaz yaşlandı ve sözleşmeleri bitti bende wolwerinin başka bir filmde görmek çok isterim ama avengersa yakışacağını düşünmüyorum

Tekrar izlemeliyim :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.