Şimdi Ara

Wolverine Avengers a geliyor beyler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam aslında jean grey avengersa gelse thor ve hulktan daha fazla faydası olur çok güçlü bana göre x men avengerstan da güçlü jean grey avangersteki çoğu karaktere tek atar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Hepsi gelse hangi birini gösterecekler :D

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum ayrıca o zaman thanosun şansı olmaz jean grey gelse bile thanosun İG siz halini alır diğer x menlerde gelirse thanos kesin yenilir

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen. Cok fazla olurlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Hocam şimdi wolwerine avengerse geleceğini düşünmüyorum hocam çünkü gelirse x menle gelir o zamanda filmde çok hero olur ve thanosa tek atarlar jean grey bile thanosu yenecek güçte ayrıca başka filmlerde görürsekde eski wolwerini oynayan huck jackman oynamaz yaşlandı ve sözleşmeleri bitti bende wolwerinin başka bir filmde görmek çok isterim ama avengersa yakışacağını düşünmüyorum

Zaten yanılgıya düştüğün nokta orda kardeşim. Avengers 4 e Wolverine gelecek. Marvel yani Disney mutant kavraminida satın aldı. Özetle volverine Avengers 4 e geldikten sonra thanos u yendikten sonra mutant kavrami dünyada başlayacak. Şu an Marvel evreninde onun temeli atıldı. Yani gelismisler olarak iki kişi vardi. Birisi öldü zaten. Bı tane gelişmiş kaldı. Thanos yenildikten sonra gelismislere mutant ismini verecekler ve yeni oluşan evrende mutantlar boy göstermeye başlayacak. Haaa 4 de Hugh jackman olur muhtemelen. Olmasa bile Wolverine rolünde genç birini de oynayabilirler.ozetle Disney satın aldı Wolverine yi oynatmayipta napacak. Bundan sonra Wolverine ve mutantlara kendi evreninde oluşacak bı dünya yaratıp film çekecekler. Spiderman i ile Sony ile anlasinca da eski spiderman ı olduğu yerde kesip kendi spiderman larini yaptılar. Çok zor değil onlar için.

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Hepsi gelse hangi birini gösterecekler :D

Hepsi gelmiyicek kardeşim. Ne kadar ezbere iş yapıyorsunuz. Bı üst mesajda anlattım hepsini.

• Bende öyle diyorum zaten

• Hocam wolwerine yenilmezler 4 de ne yapabilirki thanos yenilmezler 4 filminde gene olucaktı hemen yenilmicekti eğer wolwerine gelirse ne yapabilir bıçaklarıyla ne thanosa nede thanosun adamlarına zarar verebilir yenilmezler 4 de olucağını sanmıyorum bence wolwerinin yeni kendine has film çekerler ayrıca huck jackman oynamaz bence sizcede yaşlanmadımı logan filminde çok yaşlıydı

• quote:

Hocam wolwerine yenilmezler 4 de ne yapabilirki thanos yenilmezler 4 filminde gene olucaktı hemen yenilmicekti eğer wolwerine gelirse ne yapabilir bıçaklarıyla ne thanosa nede thanosun adamlarına zarar verebilir yenilmezler 4 de olucağını sanmıyorum bence wolwerinin yeni kendine has film çekerler ayrıca huck jackman oynamaz bence sizcede yaşlanmadımı logan filminde çok yaşlıydı

Logan filmi gelecekte çekildi mantıken. Robert Downey junior bu yaşında Ironman oluyorsa Hugh jackman da wolverine olur. Ayrıca mantık Wolverine thanos u yenip yenmemesi değil. Wolverine hayranlarina Marvel in cevabı olacak bu. Nasıl spiderman gelince Marvel hayranları coştu haykırdı. Wolverine yi de Hugh jackman da dahil zibilyon tane Wolverine hayranı da görmek istiyor. İronman captain Amerika sinema sektöründe yokken Wolverine vardı. Çok büyük kitlesi var. Belki yeni nesil sevmez ama bizim gibi bı kitle hala Wolverine yi Marvel yapımlarında görmek istiyor. Marvel de buna olumlu cevap vermiş durumda. Boşu boşuna satın almadi haklarını. Özetle Fox dan devraldıktan sonra mutant ve Wolverine evreni yeni chapter da olacak. İlk girişi de Wolverine Avengers 4 le yapacak. Mutant evreninde bı dünya güçlü düşman var. Thanostan sonra onlar musallat olacak evrene. Hele ki öyle bı düşman var ki sırf onun için bile Disney in mutant evrenini aldığını tahmin edebiliyorum. Thanos onların yanında hiçbir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Bende öyle diyorum zaten

Girisi Avengers 4 de Wolverine ile yapacaklar. Peşinden solo mutant filmleri ve X-men evreni gelecek. Bunun ardından yeni chapter başlıyor zaten. Thanos yenildikten sonra oluşan yeni dünyada varolacak hepsi. Adamlar o kadar mutanttan bazılarına solo film bazılarını ise X-men filmlerinde oynatacak. Ayrıca solo Wolverine filmi de gelecek. Orada Hugh jackman yerine genç birini seçebilirler. O önemli değil. Önemli olan Wolverine bundan sonra Disney yani Marvel evreninde olacak. Zaten sonsuzluk taşları bilindigi üzere en az ikisi yanyana gelse dünyada bişeyler değişiyor. Bu captain Amerika, Thor, Avengers, dr. Strange filmlerinde teker teker anlatildi. Zaten bütün sonsuzluk taşlarının bulunduğu yani ait olduğu objelerin basharflarini al thanos ismini oluşturuyor. Bunların hepsi yanyana geldiği zamandan sonraki dünyayı düşün birde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 24 Mart 2018; 1:11:52 >

• Hocam wolwerin benimde favorim huck jackmanada ayrı bir yakışıyor yeni arttiste bu kadar yakışır mı bilmiyor hocam avengers 3 de gelmiyor değil mi 4 de gelicek yani wolwerine gelirse iyi olur yeni mutant filminde wolwerinin kızıyla wolwerine görebilirmiyiz bir de jean grey ve profosör x olucak mı hocam

• quote:

Hocam wolwerin benimde favorim huck jackmanada ayrı bir yakışıyor yeni arttiste bu kadar yakışır mı bilmiyor hocam avengers 3 de gelmiyor değil mi 4 de gelicek yani wolwerine gelirse iyi olur yeni mutant filminde wolwerinin kızıyla wolwerine görebilirmiyiz bir de jean grey ve profosör x olucak mı hocam

Sen serileri karıştırdın galiba kardeşim. Ben Wolverine Avengers 4 e gelecek dedim. Avengers 3 anlamışsın sen galiba. Thanos ile alakası yok olayın. Avengers 4 e gelir dedim. Dikkatli oku.

• Görecez artik daha vakit var :D

• Hocam thanos avengers 4 filminde gene olucak ilk filimde yenemiyolar siz onu bilmiyordunuz herhalde

kardeşim 4. part çok karışık. az buçuk bilgi versem ağır spoiler yersin. 4. avengers filmi thanos, thanos olarak fazla görünmüyücek diyeyim sana şimdilik.
  • Anladım teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.