Şimdi Ara

Wolcen: Lords of Mayhem (Çıktı) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
464
Cevap
22
Favori
15.987
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Wolcen: Lords of Mayhem (Çıktı) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    836 Mesaj

Oyunun Adı: Wolcen Lords of Mayhem

Yapım: Wolcen Studio

Dağıtım: Wolcen Studio

Türü: RPG , Open World , Hack and Slash

Platform: PC

Çıkış Tarihi: 13 Şubat 2020

Web: https://wolcengame.com/

Steam: https://store.steampowered.com/app/424370/

TRAILER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 13 Şubat 2020; 22:36:51 >

|
    |

• Tamam da millette ki ne bu şiddet bu celal.Beğenmeyen iade eder,parasını alır bakar keyfine.Kendisine güzel gelen oyunları oynamaya devam eder.Zevkler ve renkler meselesi neden kendinizi bu kadar kasıyorsunuz.Yok ben dediğim de haklıyım da haklıyım(çocuk gibi),yok firma kapatır gider. Bi sakin olun gençler. Ortada öyle ya da böyle verilmiş olan bir emek var. Ben ve benim gibi oynarken çok fazla keyif alan insanlar var.(her ne kadar amatör etiketi yemiş olsakta ,kaldı ki bunu diyen üstteki arkadaşın prof.luğu nedir acayip merak ettim)

Herkes kendi düşüncesini tabi ki söyleyebilir,beğenebilir,beğenmeyebilir ancak başkalarını küçük görecek şekilde yorum yapan kişinin kişisel gelişiminden esas ben şüphe ederim.Hadi az öteye gidin diğer oyunları oynamayı devam edin ne diyelim,biz burada oynayanlar olarak oyunla ilgili paylaşım,bilgi alış verişi yapmak istiyoruz.

• Yarbay
    2898 Mesaj
    KickStarter zamanında almıştım , tavsiye ederim arkadaşlar , türünde zirveye oynıycak bir yapım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 24 Mart 2016; 23:47:40 >
    |
    |
    Satın aldım şuan indiriyor , oldukça iyi bir yapıma benziyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Maxıs

2 Saat civarı bir süre deneme fırsatım oldu , şuan emekleme aşamasında yapım "alpha version 0.1.0" , almayı düşünen arkadaşlara 4-5 ay beklemelerini öneririm , 2016 sonu civarında final sürüme ulaşıcağı belirtilmiş.
    2 Saat civarı bir süre deneme fırsatım oldu , potansiyeli çok yüksek lakin şuan emekleme aşamasında olan bir yapım "alpha version 0.1.0" , almayı düşünen arkadaşlara bir süre beklemelerini öneririm.

Not : Grafikler vs.. herşey daha geliştirme aşamasında , resimleri sadece fikir vermesi açısından koydum.

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 9 Aralık 2016; 18:46:16 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    507 Mesaj
    quote:

2 Saat civarı bir süre deneme fırsatım oldu , potansiyeli çok yüksek lakin şuan emekleme aşamasında olan bir yapım "alpha version 0.1.0" , almayı düşünen arkadaşlara bir süre beklemelerini öneririm.

Not : Grafikler vs.. herşey daha geliştirme aşamasında , resimleri sadece fikir vermesi açısından koydum.

Bu mesaja eklenen görseller:

Alıntıları Göster
    Grim Dawn kadar güzelse alınır. Sende baya iddialı yazmışsın: "Hack&Slah Tanrısı" :D

• Yüzbaşı
    296 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hayalperest44

Grim Dawn kadar güzelse alınır. Sende baya iddialı yazmışsın: "Hack&Slah Tanrısı" :D

Alıntıları Göster
    Güzel bir yapım lakin biraz beklemekte yarar var , toparlanıp kendine gelmesi için.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Wollowon

Güzel bir yapım lakin biraz beklemekte yarar var , toparlanıp kendine gelmesi için.

Alıntıları Göster
    ay sonunda kesin olarak alacağım. bakalım nasıl bir yapım.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

Alıntıları Göster
    0.1.1 güncellemesi yayınlandı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: saintroyo

Alıntıları Göster
    Arkadaşta çocuk doğmadan hayırlı evlat olur demiş. Bir göreydik yahu daha alfadaymış gaza getiriyor bizide

Orijinalden alıntı: LaHire

Arkadaşta çocuk doğmadan hayırlı evlat olur demiş. Bir göreydik yahu daha alfadaymış gaza getiriyor bizide

Uzun süredir takip ediyorum bu yapımı , gaza getirmekte haklı diyebilirim.

|
    |

Grim Dawn güzel bir yapımdı RPG öğeleri olarak lakin , grafik , zırh ve silah tasarımı ve derinlik olarak beğendiğimi söyliyemem , Wolcen Alpha olmasına karşın beklentilerimi genel olarak karşıladı diyebilirim , final sürümünde çok daha ileriye gidicektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 25 Mart 2016; 14:25:25 >

Hadi bakalım... Takipteyim o zaman. :)
    |
    |
    Maxıs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hadi bakalım... Takipteyim o zaman. :)

Alıntıları Göster
    Yahu bu kadar güzel bir yapımdan çoğu kişinin haberi yok diye bunun konusunu açmaya gelmiştim ki konuyu gördüm iyi oldu.

Oyunu satın aldım ve beklentilerimi karşıladı sürükleyici ve eğlenceli bir oynanış yapısı var..Fakat alpha sürüm olduğu için doğal olarak optimizasyon problemi mevcut. Bilmiyorum arkadaşlar sizde fps nasıl fakat bende fps 25-30-36 da geziyor low ayarlarda. Fx-6300,hd7870,8gb ddr3,win 10 64 bit

• Teğmen
    185 Mesaj
    quote:

quote:

Grim Dawn güzel bir yapımdı RPG öğeleri olarak lakin , grafik , zırh ve silah tasarımı ve derinlik olarak beğendiğimi söyliyemem , Wolcen Alpha olmasına karşın beklentilerimi genel olarak karşıladı diyebilirim , final sürümünde çok daha ileriye gidicektir.

Alıntıları Göster
    Titan Queste çokmu benziyor banamı öyle geliyor dostlar? Eğer öyleyse süper,

• Yarbay
    2898 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: voqka35

Yahu bu kadar güzel bir yapımdan çoğu kişinin haberi yok diye bunun konusunu açmaya gelmiştim ki konuyu gördüm iyi oldu.

Oyunu satın aldım ve beklentilerimi karşıladı sürükleyici ve eğlenceli bir oynanış yapısı var..Fakat alpha sürüm olduğu için doğal olarak optimizasyon problemi mevcut. Bilmiyorum arkadaşlar sizde fps nasıl fakat bende fps 25-30-36 da geziyor low ayarlarda. Fx-6300,hd7870,8gb ddr3,win 10 64 bit

GTX 980 ile en yüksek ayarlar da bazı noktalar da çok yüksek fps alıyorum lakin bazı noktalarda dibe vuruyor 20-25 lere düşebiliyor , düzelicektir bir süre sonra , şuan için doğal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 25 Mart 2016; 15:13:22 >

• Çavuş
    92 Mesaj
    Oyun güzele benziyor. Takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Tohum saç,

Bitmezse toprak utansın.
  • Yüzbaşı
    296 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: woltmer

Her yapımın iyi tarafları ve kullanıcı tavsiyeleri alınıp , üstüne kendilerininde baya bir eklemesi ile ortaya güzel bir yapım çıkmış , Release sürümü ile arasında sıra dağlar olucaktır lakin ben Alpha sını bile beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wollowon -- 25 Mart 2016; 15:21:57 >
    |
    |

Üstat sen son patch olan 0.1.1'i alabildin mi ? Validate filan da yapıyorum ben ama almıyor bir türlü güncellemeyi bazıları almış :(
    |
    |
    Maxıs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: voqka35

Üstat sen son patch olan 0.1.1'i alabildin mi ? Validate filan da yapıyorum ben ama almıyor bir türlü güncellemeyi bazıları almış :(

Bana da gelmedi daha.

quote:

Orijinalden alıntı: Wollowon

quote:

Orijinalden alıntı: woltmer

Her yapımın iyi tarafları ve kullanıcı tavsiyeleri alınıp , üstüne kendilerininde baya bir eklemesi ile ortaya güzel bir yapım çıkmış , Release sürümü ile arasında sıra dağlar olucaktır lakin ben Alpha sını bile beğendim.

Alıntıları Göster
    Oha gameplay videosu çok iyi görünüyor.

Steam fiyatı da 31 tl imiş.

Alsam mı Grim Dawn'dan sıkılmaya başlamıştım.Yanlış anlaşılmasın grim dawn'ı da 400-500 saat arası oynadım.Çok güzel oyundur.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.