Şimdi Ara

Wolcen: Lords of Mayhem [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
16
Favori
27.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • örümcek, zombi, iskelet... bi eski çağ temasından kurtulabilse şu oyunlar... kılıç kullanan adam fireball atabiliyor diye iyi oyun mu yaptıklarını sanıyorlar... biriniz de farklı bi dünya sunsun be arkadaş..
  • 0.2.1 sürüm yayınlandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuems

örümcek, zombi, iskelet... bi eski çağ temasından kurtulabilse şu oyunlar... kılıç kullanan adam fireball atabiliyor diye iyi oyun mu yaptıklarını sanıyorlar... biriniz de farklı bi dünya sunsun be arkadaş..

Katılıyorum futuristik bir hack n'slash oyunu fikri müthiş bence yepyeni item görselleri süper animasyonlar enteresan skill fikirleri yaratıklar mekanlar... Kılıç kalkan olayı da olsun da değişiklik iyidir yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 26 Mayıs 2016; 20:00:52 >
  • Dün konuyu görüp oyunu biraz inceledim güzele benziyor fakat dövüş sistemi ve çeşitlilik olarak halen eksik umarım tam sürümü çıkarırken Grim Dawn gibi mekanikleri mükemmel hale getirip sürerler EA gibi yarım oyun satmayıp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: withindarkness

Dün konuyu görüp oyunu biraz inceledim güzele benziyor fakat dövüş sistemi ve çeşitlilik olarak halen eksik umarım tam sürümü çıkarırken Grim Dawn gibi mekanikleri mükemmel hale getirip sürerler EA gibi yarım oyun satmayıp.

Şuan tamda bahsettiğiniz konu üzerinde çalışıyorlar , steam sayfasından bakabilirsiniz örnek videolara , her silah türünün kendine özel vuruşları ve comboları olucak , aynı zamanda vuruş hissine de oldukça önem veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 5 Haziran 2016; 17:52:55 >
  • Güncel.

• Fiyatı artabilir şuan almak mantıklı olur sanırım.
  • Yeni Update geldi.

İçeriği :

Birçok bug fix , silaha özel combolar , grafik motoru versyon güncellemesi ile daha kaliteli grafikler ve birçok iyileştirme daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 21 Haziran 2016; 11:30:03 >
  • cryengine sdk çalışmayı durdurdu hatası alıyorum oynayamadım hiç menüden ileriye gidemedim.
    tam sürümün ne zamana çıkacağı bellimi arkadaşlar ?
  • 2016 sonu denmişti.

-------------

Steam da şuan %25 indirimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

2016 sonu denmişti.

-------------

oyun var zaten hocam 1 hafta önce aldım ramazandan dolayı yükleyemedim az az geçen gün bitirdim yüklemeyi :)
    acelem de yok gerçi bir sonraki patch e kadar beklicem sanırım.
    tşk kardeşim.
  • quote:

2016 sonu denmişti.

-------------

Steamda ki Tam sürüm mü alpha mı??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0.2.5 hotfix gelmiş indiridm yine aynı bir oynayamadım şu oyunu.
    edit:sorunu çözdüm sorun ekran kartım o.c lu idi fabrika çıkış ayarlarına getirince hiçbir sorun yaşamadım.

şimdi geriye kaldı gamepad desteği oda geldiğinde tamamdır :) bazı fonksiyonlar gamepad ile çalışıyor umarım en kısa zamanda getirirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 2 Temmuz 2016; 8:45:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadh

quote:

2016 sonu denmişti.

-------------

Steamda ki Tam sürüm mü alpha mı??

Alpha lakin tam sürüm çıkınca extra bir ücret ödemiyceksiniz.

• Beyler bende aşırı derecede kasma var diğer tüm güncel oyunları çalıştırıyor ama bunda sıkıntı var sebebi nedir sizce? Özellikleri vs düşürsemde yüksekte olsa aynı kasma mevcut oyunda.
  • 0.2.6 güncellemesi yayılandı.

Gelişim sürecinin takip edilebiliceği bir yol haritası yayınlandı.

https://trello.com/b/xK5tEdL6/wolcen-lords-of-mayhem-roadmap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 9 Ağustos 2016; 17:45:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

Oynadim ve bildigin cop oyun.grim dawn dan sonra tek yaptigi mide bulantisi.

neden hocam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

neden hocam

Ciddi ciddi buyuk umıtlerle oynım dedım.Boyle basıt bayık bır oynanıs gormedım.Cıdden dıablo3 e berbat dıyordum ondan cok daha berbat oyun cıkıyormus.

ben yaklasik 70-80 saat civari d3 oynadim hocam grim dawn beni kendine cekiyor adeta, oyun nasil arkadaslarolmadna da online da zevk verebiliyor mu ? hikaye suresi ne kadar ortalama ? yeniden oynanabilirlik durumu nedir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

neden hocam

Ciddi ciddi buyuk umıtlerle oynım dedım.Boyle basıt bayık bır oynanıs gormedım.Cıdden dıablo3 e berbat dıyordum ondan cok daha berbat oyun cıkıyormus.

ben yaklasik 70-80 saat civari d3 oynadim hocam grim dawn beni kendine cekiyor adeta, oyun nasil arkadaslarolmadna da online da zevk verebiliyor mu ? hikaye suresi ne kadar ortalama ? yeniden oynanabilirlik durumu nedir

Path of Exile oneririm. Turun su an icin zirvesi. Grim Dawn bana yavan geldi 500 saat PoE oynadiktan sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

neden hocam

Daha Pre Alpha aşamasında bence çok erken yargıya varmışsınız şu aşamada oynanması bile tavsiye edilmiyor developer lara yardımcı olmıycaksanız.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.