Şimdi Ara

Wolcen: Lords of Mayhem [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
16
Favori
27.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

Güncellemeden sonra oyunun çökme sorunu düzelmiş mi.Hafta sonu en fazla 20 25 dk oynayabiliyordum sonra çöküyordu.
    Bu arada Türkçe dil desteği isteyelim.İngilizce olsa da sorun değil ama diyalogları Türkçe okumak çok daha güzel olur.

O sorun 0.1.2 update ile çözüldü , bugün 0.1.4 gelmesi bekleniyor.

Şuanki Sürüm : 0.1.3

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maxwell1 kullanıcısına yanıt
    0.1.2 de halen çöküyordu benim oyun.
    Elle bir dosya indirip oyunun klasörüne atın demiş yapımcılar.Dedikleri dosyayı indirdim oyun yine çöküyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

0.1.2 de halen çöküyordu benim oyun.
    Elle bir dosya indirip oyunun klasörüne atın demiş yapımcılar.Dedikleri dosyayı indirdim oyun yine çöküyordu.

Sisteminizden kaynaklı olabilir , Alpha olduğu için her sistemde aynı stabilitede çalışmıyor lakin 0.1.3 kurmanızı öneririm zira oldukça kapsamlı ve birçok sorunu çözen bir güncelleme , belki size de yararı olur sorun yaşadığınız konuda.

• Daha konuşmak için erken fakat video'dan gördüğüm kadarıyla vuruş hissi kötü. Şu titan quest'teki fizik motoru gibi olsa iyi olur. Grafikleri güzel görünüyor ama vuruş hissi bence çok önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

Daha konuşmak için erken fakat video'dan gördüğüm kadarıyla vuruş hissi kötü. Şu titan quest'teki fizik motoru gibi olsa iyi olur. Grafikleri güzel görünüyor ama vuruş hissi bence çok önemli.

Bu konuda bildirim yaptım , çok önem verdiklerini ve üzerinde çalıştıklarını belirttiler , steam community üstünden konu açarak isteklerinizi ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz , şuanki vuruş hissi ortalamanın biraz altında diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 30 Mart 2016; 10:41:12 >
  • 0.1.4 update yayınlandı.

------------------------------

Pre Alpha sürümünün sıcağı sıcağına sını çekmiştiniz , Alpha sürümünü de çekerseniz güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 30 Mart 2016; 10:26:43 >
  • Optimizasyonu bir halletseler de biz de bugları daha keyifli keşfetsek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: voqka35

Optimizasyonu bir halletseler de biz de bugları daha keyifli keşfetsek :)

Optimize olarak oldukça geliştirilmesi lazım daha lakin GTX 980 ile sınırlarda da olsa akıcı bir deneyim elde edebiliyorum en yüksek ayarlarda.

Version : 0.1.4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 30 Mart 2016; 22:13:43 >
  • Maxıs kullanıcısına yanıt
    Nazar değecek o karta
  • quote:

Orijinalden alıntı: voqka35

Nazar değecek o karta

0.1.5 update yayınlandı , low ayarlar geldi , isterseniz bir deneyin büyük ihtimal ile sıkıntı kalmıycaktır.

• Maxıs kullanıcısına yanıt
    Ustat aynen güzel oldu v-sync de kapadım baya arttı fps low specs ile şuan tek sorun karakterin yüzünü aniden ters yöne çevirince oluşan fps drop veya stuttering gibi bir olay. Steam foruma da yazdm ona focuslanırlarsa daha güzel olacaktır. Yeni patch ile birçok yeni bug da keşfettim onları yarın yazarım artık steam e :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu mesaja eklenen görseller:

Wolcen: Lords of Mayhem [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI]
  • grafik olarak dicek bir seyim yok ama mekanikleri hakkinda oynayan arkadaslardan bilgi almak isterim.

+200 saat grimdawn oynamis ve oynamaya devam eden biri olarak oynanis mekanikleri beni mutlu eder mi merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darion kullanıcısına yanıt
    Şu an için etmez ilerisi için birşey diyemem oyun daha alfa sürümde beta bile değil ama bir şekilde oynatıyor kendini
    Grim dawn 400 Saate yakın oynadım bende.
    Almak için acele etmeye gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gamepad desteği eklendiğinde haber verirseniz çok sevinirim arkadaşlar alıp oynayalım.
  • Şu old ruins görevinde iskeletlerin boss' unu kesiyoduk. Yerini unuttum bulamıyorum bir türlü. Ne tarafta kalıyor veya Map ı işaretleyip yükleyebilcek var mı yardımcı olabilecek ^^
  • Her güncelleme ile girip bi 30dk-1 saat civarı oynuyorum.Karakter kontrolü dışında her şey güzel gidiyor bakalım umarım daha iyi bi hal alır oyun.
  • Oyunda şuan multiplayer yok full sürümü çıkınca olacakmı arkadaşlar bilgisi olan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha çok yolu var oyunun ama güzel gidiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4gb boyuntunda yeni yama geldi, dil seçenekleri de eklenmeye başlandı. Ark survival evolve gibi , dileyen kişiler kendi dillerine çevirebilirmiş. Süper ingilizcem olmasa da bu nasıl yapıldığını bilen arkadaşlar varsa yardımcı olmak isterim :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.