Şimdi Ara

WLan Işığı Sürekli Yanıp Sönüyor( Acil Yardım )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
52.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

TP-Link modem kullanıcısıyım bugün modemim Kablosuz ağdan bağlanınca nette sürekli kopmalar ve donmalar yaşıyorum...

WLan ışığım sürekli yanıp sönüyor... Internetı sadece kendim kullanıyorum, Laptoptan nete bağlanmaya çalışınca WLan ışığı sürekli yanıp sönüyor ve internette sürekli kopmalar yaşıyorum. Ama masaüstünden bağlanınca böyle bir sorun yaşamıyorum, Laptoptan bağlanmaya calısınca WLan ışığı sürekli yanıp sönüyor nete giremiyorum, netten çıkınca WLan ışığı sürekli yanıyor. Önceden böyle hata vermezdi WLan nadiren yanıp sönerdi. Bu nasıl bi sorunsa kaç saattir uğraşmama rağmen çözemiyorum. Lütfen acil yardım. Bu WLan ışığı böyle yanıp sönmeye devam ettikçe nette sürekli kopmalar yaşıyacağım. Neden olmuştur? Nasıl düzeltebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne3dy0u -- 24 Kasım 2012; 23:54:18 >

• Lütfen yardım...
  • web ara yüzden wireless istatistiklere bak orada bağlı pcler gözükür tanımadıklarını note al wireless securityde mac filitresinde denny ile kaydet... bitti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

web ara yüzden wireless istatistiklere bak orada bağlı pcler gözükür tanımadıklarını note al wireless securityde mac filitresinde denny ile kaydet... bitti...

+1 Şimdi benim başıma geldi .Modem arayüzünü kontrol ettiğimde tanımadığım bir ip adresinin modeme bağlantı yaptığını gördüm.
    Mac filtresi ile filan uğraşmadan wpa2'de modeme güçlü şifre (uzun karışık karakterli) oluşturup şifreyi değ?ştirdim. WPA2 zor olsa da kırılabiliyor gerçi ama şifre ne kadar
    karmaşık olursa kırılması o kadar zor oluyordu sanırım?.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.