Şimdi Ara

Witcher 3 Gtx 680 performansı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1080p AA açık high ayarlar ortalama 40 fps kendi kartımla oynanış videom oyunun gtx680 deki peformansını görmek isteyenler buyurun..

https://www.youtube.com/watch?v=JclmSTwdDGw

• hocam kaç saat oynadın hiç donma sorunu yaşadın mı. bende 680 dcu 2 var. bi kaç farklı ayar denedim ama ara ara oyunda gorüntü bir yerde donup kalıyor ses gelmeye devam ediyor.

Eğer yaşamadıysan oyunun ayarlarını ve nvidia control panel ayarlarını ss olarak ekleyebilir misin ?
  • thsn_can kullanıcısına yanıt
    17 saat oynadım oyunu hiç bir sorun yaşamadım hatta sonradan texture filan utraya aldım gölgeleri medium yaptım bitek ayarlar bu şekilde. Kontrol panelin hangi kısmından ss almak gerek onu bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkk34 -- 20 Mayıs 2015; 14:52:38 >

• hocam yeni driverı indirmişmiydiniz. driver versiyonunuz kaç. birde tam yerini bilmiyorum ama nvidia içinde oyunlara göre ayarların olduğu bir kısım var
  • thsn_can kullanıcısına yanıt
    Yeni driverı indirdim tabikide 352.86. Nvdia kontrol panel içinde hiç bir şeye dokunmadım varsayılan ayarlar olarak kullanıyorum zaten..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.