Şimdi Ara

Witcher 3-GOG Sisteminden İndirme ve Kurulum Problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşalar iş için aldığımız bir gtx970 yanında witcher 3 hediye olarak geldi. Hediyeyi kullanmak için gelen aktivasyon maili ile gog üzerinden oyunun tüm dosyalarını indirdim. 25mb boyutunda bir setup dosyası 6 adet partlara bölünmüş rar dosyası ve 2 adet patch bulunuyor. Kurulum için rar dosyasını açmaya çalıştım ancak winrar sitede bulunmayan bir rar part dosyasını talep ediyor. Aşağıda detaylı olarak dosyaların fotolarını koyucam. Konuyu anlayan arkadaşlar kurulum hakkında ve varsa diğer dosyaların nerden indirileceği konusunda yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

1-Öncelikle Gog'da bulunan resimde solda görülen son patch hariç tüm doyaları indirdim.

2-Dosyaların bilgisayardaki görüntüsü böyle...

3-Winrardan çıkarılırken ikinci partı istediğinde gelen uyarı

Dikkat ederseniz tüm dosyalar 2.0.0.28 numaralı giderken winrar benden 2.0.0.29 numaralı bir part istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notredame_kamburu -- 27 Mayıs 2015; 0:44:43 >

• Gerçekten garip, bütün partlar olmasına rağmen olmayan bişeyi istiyor. Steam üzerinden aldığım için Gog nasıl bir düzeni var bilemiyorum ama gog galaxy diye bir arayüz varmış. Onu yükleyip onun üzerinden oyunu indire biliyormuşsun. bir dene belki işini çözer
  • Rarların isimlerini sil.Sırasıyla sadece part 1,part 2, part 3 diye isimlendir hepsini.Sorun çözülür.Ya da 29'u istediğinde manuel olarak 2 yi seç.Sonra 3,4 diye git.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oromë -- 27 Mayıs 2015; 2:53:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilginiz ve cevaplarınız için teşekkürler. Geçmişte sürekli crackli oyun oynamış olmanın verdiği cehaletle rar dosyalarını açmaya çalıştım ancak bir dostumun yardımıyla hatalı olduğumu gördüm. Çok şükür oyunu yükledim ve çalışıyor.

Sorun her ne kadar benden kaynaklansa da aynı sorunu yaşayabilecek arkadaşlar için doğru yolu buraya da yazayım. Öncelikle dosyalar için rardan çıkarma işlemi yapılmasına gerek yok. Sadece indirilen ilk dosya olan 25mblık installer dosyasını çalıştırmak ve oradan kurulum yapmak yeterli. Daha sonra masa üstünde çıkan kısayolla oyunu başlatmak istediğinizde karşınıza "oyunun küçük bir parçasının daha indirilmesi gerektiğini ve bunun 19 mayısta yayınlanacağı" minvalinde ingilizce bir yazı çıkacak. Bu noktaya gelince biz o küçük parçanın yayınlanan ilk patch olabileceğini düşündük ve gerçektende onu yükleyince oyun açıldı.

(şimdi tekrar bakınca indirme sayfasında patch dosyasının yanında ingilizce olarak "oynamak için gerekli" yazıyor.)

Tekrar ilgilenen, okuyan ve cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.