Şimdi Ara

Witcher 1 oynamadan 2 oynanır mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
6.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Direk Witcher 2 oynasak olur mu ? Bi şey kaybeder miyiz ?

• çok şey kaybedersin.
  • Oynanmaz.
  • Harika bir oyunu kaçırmış olursun o bakımdan kaybedersin. Ama hikayeyi anlamak için zorunlu değil 1.'yi oynamak eğer kastettiğin bu ise, ikinci oyun da iyi bir şekilde yediriyor hikayeyi yeni başlayan birine. Çok istersen youtube'da 1. oyundaki hikayeyi birkaç dakikada özetleyen videolar var onlara bakıp 2.'ye başkayabilirsin de direk..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1'i oynamadan neden direkt 2'ye atlamak istiyorsun ben onu merak ettim. TR yaması olduğu için mi acaba diyeceğim de ilk oyunun da var. Çözemedim
  • xLordRealx kullanıcısına yanıt
    Şimdilerde grafikleri eski olan oyunlara tü kaka diye bakıldığı için insanlar oynamak istemiyor olabilir. Neyi kaçırdıklarının farkında değiller ama

• Witcher, bildiğim kadarıyla hikaye odaklı oyun. Elder Scrolls gibi bir yerden başka yere atlamıyor.

Witcher'ın TR yaması var ayrıca. Forumda aratırsan bulursun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben öyle yaptım 100 saate yakın witcher 2 oynsmisligim var sonrasında 1 i oynadım çok birşey kaybetmedim istersen 2 den başla hiç birşey değişmez hocam merak etme

• 1. oyun teknik detaylar dışında 2. oyunda çok daha iyi bir oyun, kesinlikle oynayın derim. Nasıl olsa 3 ün çıkmasına çok var daha

Ama mutlaka Enhanced Edition olarak oynayın, ilk sürümü sorunluydu baya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

1'i oynamadan neden direkt 2'ye atlamak istiyorsun ben onu merak ettim. TR yaması olduğu için mi acaba diyeceğim de ilk oyunun da var. Çözemedim

Hocam şu an ki bilgisayarımda büyük bir hevesle indirdim ancak slayt gösterisine dönüşmüştü oyun Şimdi yeni bilgisayar aldım.GOG.com'dan da bedava kaptım hemen denemek istiyorum.Ne yapsam bilemedim

• 1. oyun sadece pc için yapılmıştı bu yüzden combat mekanikleri çok daha hoştu benim için.Kılıç sallayış şekilleri falan çok iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omoshiroi -- 17 Aralık 2014; 10:44:57 >
  • Witcher 1'i sadece hikayeyi yarım anlamıyım diye oynarım oynarsam.Onun dışında gözüm yok Witcher 1'de
  • Sadece hikayeyi anlamak istiyorsan Youtube'dan tam çözüm videolarına da bakabilirsin.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hikaye açısından çok da önemli değil. 1-2 video izle yeter. Ama 1. Oyun 2. Den çok daha iyi bir oyun.

• Tesekkurler arkadaslar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.