Şimdi Ara

Witcher 1 den 2 ye save aktarma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
6.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar witcher 1 i salyalarim akarak bitirdikten sonra 2 ye gectim oyuna baslamadan saveleri aktarma secenegi vardi aktarmayi sectim ama bir sey degismedi sadece 1.oyundaki kiliclarim geldi zirhim ve param aktarilmadi bu sorunu cozebilen varmi yada bu sistem boylemi isliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sistem öyle işliyor. Onun dışında ilk oyunda yaptığın seçimlere bağlı olarak bazı yerlerde ilk oyundaki NPC'leri görebiliyorsun.

Eğer hikayesine çok dalmadıysan, save import olayı pek de önemli olmasın senin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katıksız Manyak!

Sistem öyle işliyor. Onun dışında ilk oyunda yaptığın seçimlere bağlı olarak bazı yerlerde ilk oyundaki NPC'leri görebiliyorsun.

Eğer hikayesine çok dalmadıysan, save import olayı pek de önemli olmasın senin için.

Cevap icin tesekkurler bi kurt adam vinsent i gormek ister goz :))

• sigfried var
  • Arkadaş 1 yıl olmuş yazalı ama şimdi bende 1 i bitirip 2 ye geçtim. Aynı soruyu sordum 1 den ikiye ne geçtiğini merak ettim? Bu yazını gördüm. Ben kurt adamı öldürmüştüm :D Öldürmeyince hikaye nasıl ilerledi acaba hatırladığın kadarıyla yazar mısın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZorB3yi

Arkadaş 1 yıl olmuş yazalı ama şimdi bende 1 i bitirip 2 ye geçtim. Aynı soruyu sordum 1 den ikiye ne geçtiğini merak ettim? Bu yazını gördüm. Ben kurt adamı öldürmüştüm :D Öldürmeyince hikaye nasıl ilerledi acaba hatırladığın kadarıyla yazar mısın :D

öldürmeyince ileride çok yardımı dokundu. handa pusu kurdular bana. kurt adam anlamış. beni savunmaya geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytacdada

quote:

Arkadaş 1 yıl olmuş yazalı ama şimdi bende 1 i bitirip 2 ye geçtim. Aynı soruyu sordum 1 den ikiye ne geçtiğini merak ettim? Bu yazını gördüm. Ben kurt adamı öldürmüştüm :D Öldürmeyince hikaye nasıl ilerledi acaba hatırladığın kadarıyla yazar mısın :D

öldürmeyince ileride çok yardımı dokundu. handa pusu kurdular bana. kurt adam anlamış. beni savunmaya geldi

3 yıl önce sormuştum ama sağol merakımı giderdin

• quote:

Orijinalden alıntı: lSun Tzu

quote:

Orijinalden alıntı: aytacdada

quote:

3 yıl önce sormuştum ama sağol merakımı giderdin

Alıntıları Göster
    hahahah :D anca başladım oyuna :P

• Nasıl aktardın hocam Savelerini?

Detaylı olarak hatırlıyor musun acaba?

• Ben de bu sorunu yasadim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hatırladığım kadarıyla witcher2nin yüklü olduğu klasorden launcherı açıp save importluyoruz
  • nasıl aktarıyoruz acaba bilgi verebilir misinişz

• TR yamalı save aktarmak bir şey olur mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.