Şimdi Ara

Witch Doctor Heykel Denemem (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç para Cidden çok güzel olmuş, ellerine sağlık.

• Hocam gerçekten harika olmuşta bu wd nin daggeriyle mojosu nerde yahu?
  • Çok başarılı olmuş.
  • Oha süper olmuş kanka.
    Yalnız Diablo fan ıyım diyosun bf3 ile skrym den başını kaldırıp Diablo oynamıyorsun :)
    Haftasonu geleyimde banada bir Barbarian yapıver
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxius*

Güzel sanatlar öğrencisi olarak ve bir diablo fanı olarak polimer kilden yapmaya çalıştığım witch doctorumu sizle paylaşmak istedim yorumlarınız bekliyorum saygılar...

Witch Doctor Heykel Denemem

bende kimyacıyım poliüretan sektöründeyim gel seninde seri imalata girelim :))diablo3 cıkmadan önce bende kuru kafa olayına girecektim arastırdım baya ama yok telif hakkıydı yok şuydu yok buydu derken kalmıştı öylece.
    Ora millet diablonun cıkmasını bekliyordu yapsaydım peynir ekmek gibi giderdi diye düşünüyorum
     Witch Doctor Heykel Denemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3ddark -- 6 Aralık 2012; 10:59:55 >

• Güney facebook'da yazacaktım burayada yazayım;

Azım açık baktım resmen, tebrik ederim süper bir çalışma olmuş.

Sende ne cevherler varmışda haberimiz yokmuş :)
  • Mükemmel olmuş, tebrik ediyorum ve ben de istiyorum)
  • Harika olmuş elinize ve emeğinize sağlık.
  • Çok çok beğendim
  • Çok güzel olmuş hocam, tebrikler.
  • mükemmel olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent35220

harika olmuş bende geçen seramik işiyle uğraşan bir arkadaştan şunu istedim yapamam dedi :(( sizin gibi arkadaşlara ihtiyaç var ...
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151211857674145&set=a.102911084144.82256.19004299144&type=1&theater
    http://www.sideshowtoy.com/?page_id=4489&sku=200219&utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_content=200219_DiabloStatue_Solicitation&utm_campaign=facebook_112912
    bayağı da ücretli bişi :((

o figür çok uğraş ve sabır gerektiriyor ama aynı kalitede yapılır yapılmaz degil formunu hatlarını aynen öle yaparım ama boyama olayı için yeterli boyam yok daha sipariş veremedim. zaten polimer killerde boyasız daha şık olabiliyor..

bu arada almak isteyen olursada yapabilirim istediğiniz bi modelde olabilir.. yarında mesela barbarian a başlayacağım hayırlısı :)

• Eline sağlık çok güzel olmuş. Hangi okuldasın bilmiyorum ama hacettepedeysen, beytepedeki heykellerin yanına malzemesini değiştirip uyarlayarak koymak tam bir beycafe geyiği olurdu O heykellerin ne geyiğini yapardık. Zaten o zamanlar herşeyin geyiğini yapardık Çok güzel günlerdi.. of of yine özlemim depreşti.içelim olric, içelim efendimiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecemavisi -- 6 Aralık 2012; 20:18:30 >
  • hc karakterimi wd acıcam.
  • bitince son halini görmek isterim
    umarım diğerlerine de başlarsın
  • cok güzel olmuş hll olsun bende hunter bekliyorum bide diablo
  • tebrikler cok begendim.Eline kunlandigi itemleride verirsen dahada super olur.
  • Bu haliyle de çok güzel görünüyor ve bildiğim kadarıyla polimer kil ile çalışanlar renkli bir obje yaratacaklarsa bunu önceden renklendiriyorlar. Bitip pişirildiğinde plastik malzemeye dönüşüyor sanırım. O zaman plastik yüzeye tutunan ve kalkmayacak bir boya ile boyanması gerekiyor. Plastiğin plastik vs. boyaları çok kolay attığını bilenler vardır.

Sipariş verdiğiniz boyalar hakkında bilgi verebilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gergozen

Bu haliyle de çok güzel görünüyor ve bildiğim kadarıyla polimer kil ile çalışanlar renkli bir obje yaratacaklarsa bunu önceden renklendiriyorlar. Bitip pişirildiğinde plastik malzemeye dönüşüyor sanırım. O zaman plastik yüzeye tutunan ve kalkmayacak bir boya ile boyanması gerekiyor. Plastiğin plastik vs. boyaları çok kolay attığını bilenler vardır.

Sipariş verdiğiniz boyalar hakkında bilgi verebilir misiniz.

Vallahi gergozen bende daha o boyama işlerini araştırıyorum normalde bi seramik çamuru 1500 derecede pişerken bu normal fırında 150 derecede pişiyo ama bildiğim kadarı ile boyanmış haliyle pişirilmiyor boyası atıyor diye biliyorum ısıl işlim gördükten sonra oluyor diye biliyorum , ama belki dediğin teknikde farklıdır onun hakkında bilgin varsa paylaş benimle sevinirim şu an akrilik boyalarla deneme yapıyorum. başka hangi boyalar kullanılıyor daha bakınıyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.