Şimdi Ara

Witch Doctor Heykel Denemem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel sanatlar öğrencisi olarak ve bir diablo fanı olarak polimer kilden yapmaya çalıştığım witch doctorumu sizle paylaşmak istedim yorumlarınız bekliyorum saygılar...

Witch Doctor Heykel Denemem

• dostum bence çok iyi olmuş helal
  • Walla şahane olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyw arkadaşlar sağolun yakında diğer classlarıda yapmaya başlıyacağım onlarıda yayınlarım..
  • Bayağı iyi olmuş. Yalnız düzgün bi yere koy mazallah bear falan spamlarsa camı çerçeveyi indirir.
  • helal olsun
  • Harika olmuş eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: leop

helal olsun

usdhfudsf iyimiş.. gece korkuyorum kurba yollucak die lanetledi evi :)
  • Ben sanattan pek anlamam ne yalan söyleyeyim, fakat gerçekçimi dersen kesinlikle
    Güzel olmuşmu dersen çok güzel olmuş , kalite var belli (yapanda)
    Abartmak istemiyorum (anlamadığımdan) ama blizz bunu görse oturur ağlardı...

Çok beğendim.
  • Çok başarılı,bence bu yeteneğini ticarete dökmelisin
    Wd oynayasım geldi
  • boyutunu merak ettim. bu arada gerçekten çok başarılı olmuş. blizz tayfasına göstermeni öneririm, belli olmaz bakarsın aralarına girmişsin :)
  • Vay anasını helal olsun süper olmuş. Elalem neler yapıyor bize oyun hamuru verseler ancak yılanını benzetiriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nephiss

boyutunu merak ettim. bu arada gerçekten çok başarılı olmuş. blizz tayfasına göstermeni öneririm, belli olmaz bakarsın aralarına girmişsin :)

boyutu 30 cm felan nephiss.. daha farklı çalışmalar yapıcam bakalım lakin bu modelin üstünde daha çalışmak lazım bitmemiş yerleri var çok uğraş gerektiriyor :)
  • harika..
  • süper tebrik ederim
  • Çok başarılı tebrikler.
    Wizard bekliyorum, DH boşver.
  • tebrikler harika olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaansam

Ben sanattan pek anlamam ne yalan söyleyeyim, fakat gerçekçimi dersen kesinlikle
    Güzel olmuşmu dersen çok güzel olmuş , kalite var belli (yapanda)
    Abartmak istemiyorum (anlamadığımdan) ama blizz bunu görse oturur ağlardı...

Çok beğendim.

blizz görse bunun %15inden bana ne düşer acaba diye düşünür başka da birşey yapmaz
    bu arada güzel olmuş dh da bekliyoruz
  • eline bişey koycan heralde. tamamla boyasını fln yap, WD çok renklidir, rengarenk boyayınca güzel olur
  • Harika olmuş çok başarılı, helede gerçek mesleğin helkel değilse diyecek kelime yok
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.