Şimdi Ara

Wirilles router modem degilmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bir tane modem alayim dedim, dlink wireless router aldim, simdi bunu adsl e baglaya bilirmiyiz? :/, Suan şoktayim :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Okaliptys

Arkadaslar bir tane modem alayim dedim, dlink wireless router aldim, simdi bunu adsl e baglaya bilirmiyiz? :/, Suan şoktayim :(

slm.
    ikisi farklı cihazlar. router modem olmadan adsl ile kullanılamaz.
    elinde başka modem yoksa ya o cihazı geri ver yada
    ucuz kablolu bir modem alıp o cihaza bağla.
  • Malesef sizdeki access point yani kablolu modemden gelen interneti kablosuza çevirmeye yarıyor, yanına ya bir kablolu modem alıcaksınız yada onu geri verip wireless modem alıcaksınız.
  • Dlink DIR300, router :(, bir yolu yokmu :\
  • Bir tane çevirici buldum, mümkünmu böyle şey?

• quote:

Bir tane çevirici buldum, mümkünmu böyle şey?

slm.
    adsl destekli bir modem kullanmaktan başka hiçbir yolu yok malesef.
    2. el 5 liraya bile tek port kablolu adsl modemler var.
    al bitane çöz sorununu.
  • Yarın degistircem artık, ADSL2 versinler diyeyim o zaman?, ben moskovadayimda hepsi router yahu, bir tane adsl destekli buldum zor!

• quote:

Yarın degistircem artık, ADSL2 versinler diyeyim o zaman?, ben moskovadayimda hepsi router yahu, bir tane adsl destekli buldum zor!

slm.
    oralarda genelde genişbant ethernet üzerinden internet var diye biliyorum ben.
    sizde neden adsl var ?
  • Benimde genişbant dostum, bir akrabama alayım diye çıktım bir modem, bunu aldım ben dlink router dir300 kullanıyordum 55mb hız destekliyordu, aldığım dir620 dlink 300mb destekliyordu benim hız da 65mb, kendim kullandığımı göndereyim dedim, sonradan uyandım routerin ADSL desteklemedigini :(, yapacak bir şey yok yarın değiştirip belkin model ADSL modem alıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okaliptys -- 26 Aralık 2011; 20:59:43 >
  • quote:

Benimde genişbant dostum, bir akrabama alayım diye çıktım bir modem, bunu aldım ben dlink router dir300 kullanıyordum 55mb hız destekliyordu, aldığım dir620 dlink 300mb destekliyordu benim hız da 65mb, kendim kullandığımı göndereyim dedim, sonradan uyandım routerin ADSL desteklemedigini :(, yapacak bir şey yok yarın değiştirip belkin model ADSL modem alıcam.

65 mb iyiymiş.
    biz hala 8 mbit ttnet sürüngen kullanıyoz. :))
  • Evet öyle, ama hakkını veremiyor modemim sanırım, senden ricam anılıyorsun sanırım, şu benin modeme internetde baksana nasil, DLink DIR300, birde bu sabah aldığım, DLink DIR620.

• quote:

Evet öyle, ama hakkını veremiyor modemim sanırım, senden ricam anılıyorsun sanırım, şu benin modeme internetde baksana nasil, DLink DIR300, birde bu sabah aldığım, DLink DIR620.

slm.
    aslında dlink ürünleri güzeldir. ne tür sıkıntı yaşıyorsun cihazlarla ?
  • Hızım dediğim gibi 65mb, 2012 den itibarende 70 kusur olacakmış, sanırım dir300 maksimum 55mb destekliyor, sorunun bu diyebilirim.

Birde dostum ben ps3 de kullanıyorum, laptopdan mesela bir film indirdiğimde ps3 psnden hemen düşüyor, bu sorunu çözemiyorum, dlink ayarlarından birseymi yapmamız gerekiyor acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.