Şimdi Ara

wireless yazıcı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar evde kullandığım cihazların hepsi taşınabilir cihazlar (iphone, laptop)

printer evin en kuytu köşesinde yer kaplamayacak bir alana konulacak bu yüzden ve yukarıdaki sebeplerden tarayıcı özellikleri de olan wifi bir yazıcıya ihtiyacım var.

iphone ipad uyumlu olması lazım, wifi olduğundan ekstra bir uyum gerekirmi bilmiyorum ama yazayım dedim, sanırım ev dışından da çıkış alma özelliğine sahip yazıcılar da varmış fakat onların fiyatı yüksekmiş ip printer gibi bir isim söylemişlerdi.

ayrıca çok sık ve yüksek adetlerde çıkışlar yapmayacağım.

bu konuda hiç bir bilgim de yok yardımcı olabilirseniz çok sevinirim bütçem max 150TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kut -- 23 Ocak 2011; 8:45:37 >

• ben varım. yeni aldım. iphonedan printer share programı ile baskı yapabilyor. ama foto baskısını ayarlayamadığımı belirteyim. cihazın wifisi pratik güzel çalışıyor. tek kötü tarafı foto baskısı kötü. beni tatmin etmedi. onun dışında tarama, fotokopi özelliği gayet hızlı
    , başarılı.
  • Merhaba 'fotifoti' ninde dediği gibi iphone da baskı alırken pek bir ayar yapılamıyor.Hp B110 dan daha yüksek çözünürlüklü bir makina alman belki çözüm olabilir.Mesela fotoğrafçılarında kullanmış olduğu EPSON PX720WD işine yarayabilir.Aşağıdaki linkten inceleyebilirsin.

Epson PX720WD Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.