Şimdi Ara

kartuş doldurdum ama yazmıyor boş diyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
31.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ilkdefa doldurdum okadar para verdik ya :)

eve geldim bos diyor hayret..

tekrar baktım cıkardım heps azına kadar dolu tekrar takdım ettim bos diyor yazmıyorda...

acaba sadece siyahı calıstırmanın bi yolu varmı :(

• Merhaba virtualdjcubase;

O cihazı keşke satın almasaydınız,

1.Mürekkepli yazıcı/Tonerli yazıcı satın alsaydınız kalite-uzun ömürlülük ve ucuzluk gibi avantajları olurdu.
    2.Chip li bir cihaz,Chip kartuşun altında bulunan küçük bir karttır.Cihazdan sayaç alan karttır bu.Artık markalar chipli yazıcı üretiyorlar sebebi ise ; orjinal kartuş ve toner kullandırmak için fakat bununda yollarını buldular ve chip üretmeye başladılar üretilen chipler sayesinde kartuş dolumları mümkün oldu yani cihaz yeni chip ile birlikte kartuşu orjinal gibi görüyor.

Yani o kartuşları doldurmak yetmiyor maalesef birde chip satın almanız gerekiyor.Size özelden nereden satın alabileceğinizi yazacağım.

Woopie
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtualdjcubase

canon mp620 wirelles kulanıyorum.

tekrar baktım cıkardım heps azına kadar dolu tekrar takdım ettim bos diyor yazmıyorda...

Hocam doğru mürekkep kullanımında cihazınızı uzun yıllar kullanırsınız.

Bu hatayı engellemek için ise, cihazın tuşlarının arasında ters ücgen tuşu bulunmakta, ona 10 sn basmanız halinde cihaz kartuşlara reset atacaktır, ve kartuşları doldurarak kullanabilirsiniz.
  • quote:

Çip den dolayı boş demesi normal, kartuşlari doldurduysan, yazdira bastığında, kartuş boş der sen yazıcı üstundeki kırmızı üçgen isaretine bas, herbir kartuş için Aynı şeyi yap, artık yazdırır Ama kartuşları boş gösterir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Hocam doğru mürekkep kullanımında cihazınızı uzun yıllar kullanırsınız.

Bu hatayı engellemek için ise, cihazın tuşlarının arasında ters ücgen tuşu bulunmakta, ona 10 sn basmanız halinde cihaz kartuşlara reset atacaktır, ve kartuşları doldurarak kullanabilirsiniz.

ya sen ne büyük adamsın :))))))

ehe yazdı hemde nefis bunun için banlanmak istiyorum çok sevindim çünkü
    ne yapsamda banlansam hmmm

doannımhaberin logosu irenç bence ehehe :):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtualdjcubase -- 18 Temmuz 2012; 0:39:13 >

• o geçici ve faydalı olmayan bir çözüm olduğu için önermemiştim.Resetleyip cihazın hata vermesi durumunda devam etmesi karta zararlı.Kartta bir sorun olduğu zaman cihazı çöpe atmanız gerekiyor.3-5 tl vererek chip almanızı kesinlikle tavsiye ederim ilerde bir arkadaş söylemişti demek zorunda kalmayın iyi forumlar :)
  • hp 11 kartuşlar için satılan otomatik restleyici çipler iş görmüyor.ciddi anlamda ugraştım bu konuda bilginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.yazıcı hp 110 geniş format plus.
  • 10 sn boyunca iptal tuşuna basılı tutarak dene
  • Yeni çip siparişleri verdim geldiklerinde bir daha deneyecegim .yine sonuç alınmazsa bunun için daha kalıcı bir çözüm bulmak mümkün degil mi hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.