Şimdi Ara

Wireless Modem öneriniz acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknosa dan almayı düşündüğüm fiyatı 100 tl civarında ısınma,resetleme,şifreleme problemi kısacası problemsiz olacak bir modem arıyorum.Teknosadaki modem fiyatları uygun mu uygun ise hangisi istediğim özelliği verir.

• bende TP-LINK TD-W8920G var tavsiye ederim.
  • Arkdaşlar, gittigidiyordan bir dükkan ürünü var, Ankaradan..

GEEK - A81W WRL 4 PORT ADSL2+ 140mbps diye bir ürün.

Bu markayı duymadım ve nasıl bir ürün bilmiyorum. Ancak fiyatı çok uygun, 60 YTL..
    Birebir değiştirme garantisi de veriyorlar. Bu fiyata pek kablosuz modem yok. O yüzden almayı düşünüyorum ancak GEEK ile ilgili bilginiz varsa paylaşabilir misiniz?
    Nasıl bir markadaır, ileride destek vs.vs. gerekir mi?

Cevaplarınızı bekliyorum
  • zyxel 660 hw wrls + 4 port yada linksys
    wrls + 4 port + voipli (modelı unuttum)
    109 - 129 tl
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanmustafa06

zyxel 660 hw wrls + 4 port yada linksys
    wrls + 4 port + voipli (modelı unuttum)
    109 - 129 tl

linksys WAG54GP2..bir haftadır kullanıyorum.airties almak için gittim,bu daha iyi dediler.Cisco isimli çok eski, köklü bir firma varmış arkasında hatta cisconun yazılımı kullanılıyor.

Not:geçen hafta maviden 127 TL ye almıştım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QhellThosh -- 14 Mart 2009; 7:29:45 >

• quote:

Orjinalden alıntı: MadWolf

linksys WAG54GP2..bir haftadır kullanıyorum.airties almak için gittim,bu daha iyi dediler.Cisco isimli çok eski, köklü bir firma varmış arkasında hatta cisconun yazılımı kullanılıyor.

Not:geçen hafta maviden 127 TL ye almıştım...

• zyxel P-660HN-F1Z

bu modemi tavsiye eder misiniz.??

uzak mesafede sıkıntı çıkarmayacak, kopma olmayacak bir modem tavsiyesi istiyorum.

şimdiden teşekkürler
  • up
  • bende QUAKE KABLOSUZ 4 PORT ADSL2/2+ MODEM(TW1974H1-A2+) 01-QUA-014-00090 diye bir modem almayı düşünüyorum hepsiburada dan aratabilirsiniz fiyatıda 78ytl hakkındada güzel yorumlar yzmışlar ama burda 2 konuda 3 arkdaşımızda hata vermiş karar veremedim şimdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.