Şimdi Ara

Wireless kullanamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
1.684
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Wireless kullanamıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    123 Mesaj
    Arkadaşlar wireless modemime altından iğneyle reset attım ve ondan sonra modem wireless dan bağlanamıyor.Hangi siteye girmeye çalışırsam beni bu adrese yönlendiriyor(http://192.168.2.1/direct_to_wlan.htm).Muhtemelen modemin şifresi değişti.Şuan da kabloyla bağlanıyorum tekrar wirelessla bağlanabilmenin bir çözümü varmı

|
    |
    Modem içerisindeki belleğin hafızasını sıfırlamışsınız. Yani fabrika ayarlarına geri dönmüş. Yeni bir modem almış gibi sürücülerini baştan kurun, modem arayüz sayfasından şifre atayın. Gereken ayarlamaları yapın. Sorun çıkmayacaktır.

Tarayıcıya 192.168.2.1 yazın ve o arayüz sayfasından ayarları yapın.
    |
    |
    Neka od danas zna ko nije znao da Srbija nije cilim iz usaka, da Kosovo nije svileni jastuk iz brusa, da Srbi znaju za nesto skuplje od glave. Srbija nije saka pirinca da je pozoba svaka vrana koju donese vetar. (Milos Obilic -1389)
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    mecbur kalmadıkça o reset tuşuna dakunmaman gerekir.sıfırlıyorsun modemi.servis sağlayıcısının sana verdiği adres ve şifreyi girin şire bölümünden şifre atayın kendinize göre düzelir.sorun yok .
    |
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.