Şimdi Ara

Wireless Adaptörü Çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus G51J laptopum var. Atheros Ar9285 wireless adaptörünün modeli. Hiçbir sorunum yokken birisine bilgisayarı emanet verdim ve modem ayarı yaparken benim wireless ayarlarımı bozmuş. Eklediğim resme bakarsanız, device managerda sanal bir adaptör daha gözüküyor. Uninstall desemde bilgisayarı açıp kapatınca yeniden ortaya çıkıyor. Sürücüyü tekrar indirip yükleyeyim dedim, yükleme yaparken mavi ekran verdi. Daha sonra ise hep normal hata verdi kuruluma girmiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
     Wireless Adaptörü Çalışmıyor Wireless Adaptörü Çalışmıyor

• marophat M kullanıcısına yanıt
    Kablo ile internete bağlan ve Aygıt yöneticisini açıp ünlem işareti olan sürücülere çift tıkla yada sağ tıklayıp Özellikleri aç açılan pencereden sürücü sekmesinden sürücüleri güncelleştir de internetten otomatikman bulup kursun. Bendeki laptop'ta da sitesinden indirdiğim sürücüyü kurmadı, sorunu bahsettiğim gibi yaparak çözdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 1 Kasım 2015; 11:52:56 >
  • cmldrs kullanıcısına yanıt
    Onuda denedim olmadı, tekrar gormat yolu gözüktü. Yinede sağol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marophat M kullanıcısına yanıt
    Internet'ten okuduğum kadarı ile Atheros wireless'lerde bu sorun ile ilgili çok yorum ve soru görünüyor.
  • atheros ar9285 kullanıyorum bende.benim cihaz da g frekanslı ağlarda bağlanma sorunu yaşıyor
    sadece n modunda iyi çalışıyor

tüm ağ cihazlarını devre dışı yapıp tekrar başlatmayı denedin mi

yada sistemi geri yükle.arkadaşına verdiğin tarihten önce bir tarihe geri yüklemeyi dene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.