Şimdi Ara

Wireless

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merabalar ben bir arkadaştan wireless alıcıyla ortak net kullanmak istiyorum modemle bizim ev arasındaki uzaklık aşağı yukarı 150m arada 2 bina var bu şekilde neti sorunsuz bir şekilde alabileceğim bir wireless alıcı varmı varsa link veya marka verebilirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Doomsday66

Merabalar ben bir arkadaştan wireless alıcıyla ortak net kullanmak istiyorum modemle bizim ev arasındaki uzaklık aşağı yukarı 150m arada 2 bina var bu şekilde neti sorunsuz bir şekilde alabileceğim bir wireless alıcı varmı varsa link veya marka verebilirmisiniz ?

http://www.bimeks.com.tr/urun/108197/tp-link-tl-wn721n-150m-wireless-lite-n-usb-adaptor.aspx
  • dostum bence gir internete incehesap com dan tp-link wn822n sipariş et 300 mps kesintisiz bağlanırsın.1 hafta indirimdeyken sipariş ettim kargoyla 49 tl aldım çok memnun bağlanmasında ve hızında bağlandığım komşu modemi ve hızı ne kadar kalitesiz olsada ona göre iyi bağlanıyor... tp-link wn 822n harika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1YILKI

dostum bence gir internete incehesap com dan tp-link wn822n sipariş et 300 mps kesintisiz bağlanırsın.1 hafta indirimdeyken sipariş ettim kargoyla 49 tl aldım çok memnun bağlanmasında ve hızında bağlandığım komşu modemi ve hızı ne kadar kalitesiz olsada ona göre iyi bağlanıyor... tp-link wn 822n harika.

Arkadaşım, w-lan hızı 500 mbps olsa bile faydasız. Arkadaşımız bizden sinyal çekimi GÜÇLÜ bir ürün istemiş. Lütfen dikkatli okuyalım. Benim diyeceğim, ''anteni çok güçlü adaptör bu arkadaşa, vericiside çok güçlü olan ürün arkadaşınıza alınmalı''dır olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doomsday66

Merabalar ben bir arkadaştan wireless alıcıyla ortak net kullanmak istiyorum modemle bizim ev arasındaki uzaklık aşağı yukarı 150m arada 2 bina var bu şekilde neti sorunsuz bir şekilde alabileceğim bir wireless alıcı varmı varsa link veya marka verebilirmisiniz ?

Çatı katında olsaydınız ve camlar birbirini görseydi, lazer tekniğini kullanırdınız.
  • Doğru söylüyosun birader bana çekim gücü iyi bir alet lazım arada dediğim gibi 2 bina var sayılır. Varsa aklında bi marka model tavsiyelerini bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.