Şimdi Ara

--Wir Leben Autos--Otomobilleri Yaşarız-- Club Astra... (153 Kullanıcı) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.660
Cevap
10
Favori
227.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tesekkurler Yarbayim bu kadar hizli cevap icin

yakit tuketimi ne kadar sehiricinde?

bir de az once arastirirken fark ettim, benim baktiklarim 105 HP, kac yilindan sonra 115 HP oluyor?
  • Makyaj 2006'nın sonunda 2007'de yapıldı. Makyajdan sonra 115 yaptılar motoru.

Şöyle bir örnek veriyim. 35 YTL'lik benzinle Ankara'da 135 KM falan yaptım Benzin uyarı ışığı yanmaya başladı ki daha da yol yapardım. Ama bu fiyat zam gelmeden bayağı bi önceydi. Mart'ın sonlarında falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 11 Mayıs 2008; 15:08:27 >
  • son bir sorum daha olacak, 4'lu flasor dugmesinin kenarlarinda bulunan duglemeler neler? bazilarinda 2 dugme bazilarinda ise daha fazla dugme var cunku. ama anlayamadim?
  • Sağ taraftaki kapı kilitleri. Sol taraftaki sport tuşu. Daha fazla düğmeli olanı ben görmedim ama olabilir.

--Wir Leben Autos--Otomobilleri Yaşarız-- Club Astra... (153 Kullanıcı)
  • sahibinden'deki bazi araclarda da var ama asagidaki linkte daha net gorunuyor :

2005 model'in testinden alinti

http: //arabam.e-kolay.net/arabamtest/opel_astra_easytronic/onkonsol_xx.jpg
  • Belki bagaj açma kilidi olabilir. Bu gösterdiğiniz resimde bi tuş boşta zaten.
  • evet, bir tanesinin bos oldugunu bende fark ettim. bende acaba ESP tusu falan mi diye dusunmustum. neyseki degilmis
  • ESP manuel olarak devreye girmez diye biliyorum. Çünkü araçta dengeyi kurmak için sürücü aracı mı kontrol etsin yoksa ESP tuşuna mı bassın o telaşta panikte. Ama belki diyorum.
  • golfte falan ESP kapatma tusu var mesela ve asagi yukari konsolun orasinda bulunuyor.
  • astralarin agir bakimlari 60bin km'de mi? (triger degisimi falan)
  • Evet.
  • OK, cok sagolasin
  • Astra güzel ama biraz pahalı oluyor..
  • Hadi ya. Çin malı mı bu araba da ucuz olsun. Daha önceden de belirtmiştim. Post kasma. Kuralları oku. 2 günlük üyelikte 246 mesaj var.
  • bizim astra g 90bin de triger değiştirdi. 60binde değil. h kasada 60bine mi çektiler acaba?
  • 60000'de abim götürüp triger değişimi yaptırdı.
  • cogu aracta 60bin veya belli bir yil (4 sanirim) oluyor diye biliyorum bende.

fabrika verilerine gore astra otomatik, megane otomatikten sehiricinde 2 litre daha az yakit tuketiyor gorunuyor. gercekte de bu kadar fark varsa, bayagi ekonomik astralar.
  • Astra otomatikleştirilmiş düz vites aslında. O yüzden düz vitesle aynı verilerde yakıyor. Ama megane II tam otomatik vites olduğu için çok yakıyor fabrika verisine göre. Megane 4 ileri otomatik mesela.
  • Ünal beni de eklermisin

1.3 CDTI Easytronic Cosmo MTA Metro Gri

Saygılarımla
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.