Şimdi Ara

--Wir Leben Autos--Otomobilleri Yaşarız-- Club Astra... (153 Kullanıcı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.660
Cevap
10
Favori
227.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Can - 1988 İstanbul 2007 Opel Astra Cosmo 1.6 easytronic
  • Fırat-1985-istanbul

2007 1.3 cdti njoy
  • Oyok-Doğan-25-Yozgat- astra comfort(2004)
  • Liste güncellenmiştir arkadaşlar.
  • Gökhan MEMİŞ , Ankara, 6.9.1982 ,2008 Astra HB CDTi Enjoy spor paket - panorama sunroof - xenon far - park sensörü - cruise control

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeat -- 2 Nisan 2008; 10:37:39 >
  • Berk-1982. İstanbul 2007 Astra Enjoy 1.6 Easytronic
  • Arkadaşlar bir sorunum var
    dün sabah arabaya yanaştığımda ön tamponda soldaki far yıkama fiskiyesinin kapağının olmadığını gördüm muhtemelen çalmışlar.

neyse hurdacıdan bugün hemde benim arabanın renginden çıkm bitane buldum ama bişeye takıldım fiskiyenin kapağı bayağı bi tırnaklı sistem nasıl çaılşıyor anlamadım yani tazikli su kapağı havayamı kaldırıyor su fışkırdıktan sonra mı geri oturuyor fakat öyle ise ama kapağı kaldırıp indiren bir mekanize göremedim.

ikinci bir konuda bu far yıkamaların xenon farlar ile ilişkisi nedir.
    farklı biryerde mercekli xenon taktırmak istiyorsan kesinlikle far yıkama da olmalı diye bişey okumuştum o yüzden.

Arabam Astra 2005 cosmo
  • arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun

biraz denizdeki balığa fiyat biçmek gibi olacak ama mayıs-haziran gibi sedan-dizel njoy+spor paket alacağım kısmet olursa
    ozmana kadar alt yapımı hazırlayım ,o zaman eklersiniz benide nasipse tabii..

@kyzgunes,
    far yıkama ve xenon ilişkisi aynen senin yazdığın gibi dostum,
    eğer far camları kirliyse ışık hüzmesi çok zayıf ve dağınık olacağından, far yıkama kesinlikle gerekli...
  • far yıkamanın xenonla ilişkisini basitçe açıklayayım. xenon ışık dalga boyu nedeniyle kirli camdan geçemiyor. far yıkmama bu anda devreye giriyo ve farlar açıkken camlara su sıktığınızda basınçlı su farlarıda temizliyor.
  • Kardeş şehrimi yazmayı unutmuşum. 14 numarayı güncellersen sevinirim. ANKARA

quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Liste güncellenmiştir arkadaşlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emerald Dolphin

arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun

biraz denizdeki balığa fiyat biçmek gibi olacak ama mayıs-haziran gibi sedan-dizel njoy+spor paket alacağım kısmet olursa
    ozmana kadar alt yapımı hazırlayım ,o zaman eklersiniz benide nasipse tabii..

@kyzgunes,
    far yıkama ve xenon ilişkisi aynen senin yazdığın gibi dostum,
    eğer far camları kirliyse ışık hüzmesi çok zayıf ve dağınık olacağından, far yıkama kesinlikle gerekli...

Hayırlısı diyelim.
  • uğur istanbul 1985
  • herkse merhaba benim ki de astra 1.6 1999 CD lacivert istanbulluyum. arabadan cok memnunum özellikle performansından ve yakıt sarfiyatından.yeni astraları hiç affetmiyorum yolda görünce :D... 1.4 motor kadar yakıyo nerdeyse sehir içinde. bi depo benzinle(43lt) 550 km yol yapiyorum yaklasık(ekonomik sürdügümde). su an için tek sorunum farlar :S. nerdeyse hiç bi işe yaramıyo. bi de 3.5cm lik yay taktırmıstım o yusden konfor sorunum war biraz...

herkese iyi akşamlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 2 Nisan 2008; 23:07:59 >
  • Ekliyorum hocam.
  • ünal yaz benim emektarida

opel astra 1.6 twinport enjoy 2006
  • Eklendi bile abi.
  • tesekkürler efendim
  • tebrikler iyi düşünmüssün benide ekle selman TUĞ konya 1983 -2008 astra hb 1.3 cdti enjoy sp
  • arkadaşlar bende 2000-2001 model opel astra almayı düşünüyorum? siz kullananlar olarak önerir misiniz? muadillerine göre avantajları nelerdir...ben renault kango denilen araçla çok ciddi bi kaza yaşadım ve emniyet kemeri sayesinde şuanda bu satırları yazıyorum...ve ilk arabamı alıcam inşallah ağustos başında...astra çok hoşuma gidiyor ve yol tutuşu tipi çok güzel...ve sizlerden okuduğum kadarıyla oldukça az yakıyor astra...ve yaşadığım kazadan dolayı gidip absurt bi araba almak istemiyorum...lütfen tecrübelerinizi benimle paylaşın...herkese teşekkürler...

"PM"
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.