Şimdi Ara

--Wir Leben Autos--Otomobilleri Yaşarız-- Club Astra... (153 Kullanıcı) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.660
Cevap
10
Favori
227.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar astrada yakın zamanda kasa değişikliği varmı ? bide 2009 modeller ne zaman çıkar eylül-ekim gibi çıkacaksa bekliyim diyorum ya da yazın 2009 lar çıkmadan güzel kampanyalar oluyor belki onları değerlendiririm siz ne dersiniz bu konuda.
  • 2009'da kasa değişimi var diyorlar ama ne kadar doğru. Vectra ile Astra'ya aynı anda kasa değişimi yaptırırlar mı acaba?

Sağ far patlamış.
  • arabamızdan çok memnunuz opel astra elegance 2001 hb
  • kasanın değişmesi çok kötü şimdi alsam sıfır araba 1 senede eskiycek ozaman bir cazibesi kalmıycak. focus ve golf te kasa değiştiriyormuş. geriye toyota auris, peugeot 308 ve fiat bravo kaldı offf ne yapsam .
  • quote:

Orjinalden alıntı: castorpollux

arabamızdan çok memnunuz opel astra elegance 2001 hb

Daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim.
  • bu sene vectra kasa değiştiriyor astra ile ilgili bir haber yok internette spy fotoda yok bilg çizimlileri war zannedersem 2010 model yılında çıkar gibi geliyor.
  • bızım klımanın gazı bıtmış ve bu gaz buzdolapçılarda falan daha ucuza dolduruluyormuş.boyle bırşey varmı doğru mu?
  • astra ile ilgili spy photo var worldcarfans da. finlandiyada ve almanyada yakalanmış arabalar
  • güncel
  • Yahu bu Ünal'a ne oldu bilen varmı??
  • ???
  • geçenlerde konuşmuştum kendisiyle. bilerek isteyerek banlamış kendisini. uzak kalmak istemiş. işleri varmış. burda görünene göre 4 gün sonra açılacak. ismini görünce girdim konuya bende.

not: liseden sınıf arkadaşımdır.
  • Nerde bu millet yahu
  • güncel
  • Merhab arkadaşlar öncelikle astra klasik eskimez....
    bu arada foruma neden kimse bakmıyor anlamadım, bence arakadaslar arabalarının fotolarını koysunlar
    astra kullanımı hakkında bilgi versinler canlanırız gibi geliyor

alalı 2 hafta oldu 2004 1.4 g -50 ytl 170 km- sehir içi bir defa beylikdüzü-ist. Bana çok iyi geldi tüp taktırmayı düşünmüyorum ne dersiniz?
    120 de araba ok gibi sapmıyor ayrıca far yükseklik olayını çok sevdim, buarada farları hakikaten çok güzel aydınlatıyor modifiye olmadığı halde. 1.4 olması dolayısı ile ağır kalabiliyor ama 1.6 tüplüye 2000 tüplüye gerek varmı oda tercih meselesi.
    güzel araba yahu....
  • Beyler konuyu boş bırakmaya gelmiyor yav.
  • Bugün başımdan geöenleri anlatıyım.

Yav arkadaş her gereksiz adam beni mi bulur ya. Adamın teki yanındayım üstüme geliyo. Başkasına selektör yapıyorum çekilmiyo. Bi bakasına kornaya basıyorum tık yok.

Sıhhıye'den Opera'nın önğne doğru geldim trafik felç. Hareket yok. Gaza da basmıyorum. Frenden ayağımı çekiyorum araba kendisi hareket ediyor. Bi ara Opera köprüsünün altında arabadan inmiştim. Önümdeki hareket edince binmeye gerek duymadım arabayı itekledim.
  • nerdesiniz arkadaşlar ya

dün bir arkadşımla buluştum yeni bir araba aldı yeni Toyota corolla Elagant almadan önce bana sordu Astra Sedan Cosmo almasını ısrarla tavsiye ettim fakat gitti Toyotayı aldı 39.000 YTL ye araç 4.000 km de 2008 model benim arabayla yan yan çekip inceledik kesinlikle OPELin tırnağı olamaz çok basit ön göğüs hele o koltuk döşemeleri çok basit hiç beğenmedim arkadaşımda piman gibi fakat çaktırmamaya çalışıyordu. her neyse üstüne 2 veya 3 koysa rahatlıkl istediği astaryı alırdı.
  • Neeeeeee. 39,000 YTL'ye benzinli ikinci el Corolla'mı aldı. Yapma be abicim. Cosmo Astra Sedan 38,000 YTL SIFIR

Çirkin ördek yavrusu gibi duruyo Corolla'nın önden duruşu.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.