Şimdi Ara

--Wir Leben Autos!--Club Insignia...(134 Üye) (638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.676
Cevap
18
Favori
982.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Goday

Bagaj Havuzu için bu akşam fiyat eski haline dönecek, indirim bitecek. Almak isteyenler acele etsin.

Benimki geldi. Yeni üretim olduğu için plastik kokusu dışında kaliteli bir ürün.
    Balkona koydum havalandırıyorm. 1-2 gün sonra takarım.

Tekrar teşekkürler Goday
  • SAMSUN BAYISINDEN ALDIM REIS OTODAN HALI PASPAS VERDILER KAUUCUK VERMEDILER
  • ben focusu aldığımda hem siyah paspas hem krem rengi halı paspas vermişlerdi .. birde ben bej rengi almıştım paspas 3 paspasım olmuştu

birazda bayii ile ikili ilişkilere bakan birşey bu
  • Adamlar ilk haftada uygulanan %35 indirimi bile söylemiyorlar.
  • herkeze ii akşamlar arkadaşlar
    navigasyon olayını abartmamak lazım diye düşünüyorumm bizim amcaya bmw x5 aldık ondada turkiye harıtası yokmuş koskoca ekran koymuslar bmw turkiye haritası vermıyorlarmış belki 2011 de turkiyeyıde destekliyecek diyorlar en azından opelde turkiye harıtası var bizim diğer arabada cd500 var navide tokatı tarla olarak gösteriyor hoş desteklese bile tokattada navi kullanmak komik olur :) ankaraya falan gittiğimizde işimizi görecek kadar yeterli ama o yuzden opel turkiyeye bu kadar yuklenmemek lazım bildiğim kadarıyla audilerdede navide turkiye haritası yokmuş ama emin değilim
  • Ben de aldım 59 TL.
  • bu arada size trajı komik bi olay anlatayım
    amcanın önceki jeepi satarken alan adamla muhabbet ediyoruz adam insignia almayı dusunuyormus çok beğeniyormus iyece arastırdım dedi internette bi foruma girdim orada yazılanları görunce vazgectım dedi hangi forum dedim donanım haber deyınce gulduk bizim arabanın bebeklik :) sorunlarını öğrenmiş çıtırdı faalan olayları hepsini saydı yeni arabaymış sorunlu diye vazgectım diyo tabi bizde sesimizi çıkaramadık guzel araba inanma diye yoksa jeepi satamazdık :)
    dvd 800 i eleştirirken sadece navigasyon olarak değerlendirmemek lazım arabanın butun ayarlarını fonksiyonlarını buradan kontrol ediyoruz navide bu fonksiyonlardan sadece 1 tanesı navisi yetersiz diye (bana sorarsanız butun buyuk şehir ve tatil yerleri mevcut harıtada tokatı gösterse işime yararmı yaramaz bana göre yeterlli ) dvd 800 alınmaz dememek lazım 3 satır grafik ekran çok yetersiz ve arabanın klasına iç mekana yakışmıyor o yuzden araç alacak arkadaslara butçeniz el veriyorsa dvd 800 arabanızda olsuun

• navi konusunda bmw ve audinin yapamadığını türkiye ve türk halkına göstermediği saygıyı opel gösterdiği için opeli tebrik ediyorum
  • Aynen katılıyorum, şu an alacak olsam navigasyon hiç olmasa bile yine de 7"lik renkli ekranı için DVD800 alırdım.
    Aynı bağlamda BMW X5'i de "koca ekranı koymuşlar ama harita yok" şeklinde değil de "ne güzel büyük ekran var" diye değerlendirmek lazım
  • Toplam 21 tane bagaj havuzu satılmış.
  • Arkadaşlar bende dediğim gibi 1 aya kadar siparişi vercem.dvd800 konusunda kararsızdım ama sizin yorumlarınızı görünce almaya karar verdim.
    ama bagaj havuzu konusunu arabayı alınca düşüncem.O zaman bana yardımcı olursunuz umarım.
    1,6t-180hp cosmo + dvd800 navi - beyaz siparişi vercem.inşallah beni fazla bekletmezler.bide fiyat bakımından üzmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.oglu

Arkadaşlar bende dediğim gibi 1 aya kadar siparişi vercem.dvd800 konusunda kararsızdım ama sizin yorumlarınızı görünce almaya karar verdim.
    ama bagaj havuzu konusunu arabayı alınca düşüncem.O zaman bana yardımcı olursunuz umarım.
    1,6t-180hp cosmo + dvd800 navi - beyaz siparişi vercem.inşallah beni fazla bekletmezler.bide fiyat bakımından üzmezler.

aldığınız fiyatları mahsuru olmazsa burayada yazın size yardımcı olmaya çalışalım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectgücü

aldığınız fiyatları mahsuru olmazsa burayada yazın size yardımcı olmaya çalışalım .

Tabikide paylaşırım.Nisan ayı ortasında felan Antalya ve muğla bayilerine gidip bi araştırma yapcam.
    ve hangisi uygun fiyat verirse siparişi vercem kısmetse.
  • quote:

quote:

Tabikide paylaşırım.Nisan ayı ortasında felan Antalya ve muğla bayilerine gidip bi araştırma yapcam.
    ve hangisi uygun fiyat verirse siparişi vercem kısmetse.

1.6T cosmo donanım a 59.800 fiyat verdi Aydın bayii bilginize
  • quote:

Çok teşekkürler vermiş olduğunuz bilgi için.
    Normalde liste fiyatı 66 bin görünüyo opelin listesinde.
  • quote:

quote:

Çok teşekkürler vermiş olduğunuz bilgi için.
    Normalde liste fiyatı 66 bin görünüyo opelin listesinde.

Adana arpelden pazarlıksız 60.000 fiyat aldım onlarda 59-59.500 gibi fiyat verebilirler durumum netleşmesi durumunda adana arpelden 2 adet sipariş verip daha avantajlı yapma ihtimalimiz olabilir bunun için P.m (ozel mesaj )yoluyla düşüncelerini belirtin konuşalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarık_C

Selam Arkadaşlar,

Daha önce de üzerinde çok tartışılan OPEL DVD 800 NAvigasyon problemi ( çok basit ve kullanışsız olması) sorununu ben OPEL Türkiye ye bildirmiştim ve yeni güncel versiyonu en kısa
    zamanda aracı aldığım bayiye gönderip yükleneceğini bildirmişlerdi.
    Sonuç olarak Yeni versiyonlu (2009 - 2010 versiyonu) DVD NAvigasyon yazılımı gönderildi ve aracıma yüklendi, hatta bu sayede bir çok araca daha yüklenme şansı oldu.
    Şu an DVD OPEL ODAK TOPKAPI da mevcut ve bu hafta orada olacağı bildirildi, eğer DVD 800 opsiyonu ile araç aldı iseniz bu yazılımı vakit kaybetmeden yükletmenizi tavsiye ederim.
    Bu DVD maalesef sürekli bayilerde duramıyor heralde ( ANLAMIŞ DEĞİLİM, Bir DVD sonuçta) bunu değerlendirmek isteyenler OPEL ODAK TOPKAPI ya gidebilirler.
    Ben OPEL Türkiye den kendime ait olan DVD yi de talep ettim, kısa zamanda ulaştıracaklarını söylediler, onu halen bekliyoruz, yakında gönderirler diye düşünüyorum.
    Sonuçta DVD 800 opsiyonu bu yazılım DVD si olmadan teslim edilmemesi, gereken bir ekipman sadece yazılım hazır olmadığından heralde bu sorunlar yaşanıyor.
    Kısa zamanda çözüleceğini umuyorum.
    Yeni DVD 800 yazılımını yükletmemiş arkadaşlar ACELE etmenizi ve bu fırsatı değerlendirmenizi öneririrm.

quote:

...yeni yazılımı aracı aldığımız Bayii ye göndereceklerini ve en kısa zamanda Aracımıza yükleyeceklerini ilettiler.

Bu gerçekleşirse, Opel Müşteri Hizmetleri'nden işe yarar bir yanıt ve "hizmet" alabilen ilk müşteri olacaksınız

Belki biraz abartılı bir ifade gibi görünebilir ama tecrübelerimiz bu konuda iyimser olmamızı engelliyor maalesef.

peki harita görüntüsünde nasıl değişiklikler var?

• 2009 yılı haritasının dosya olarak büyüklüğü yanlış hatırlamıyorsam 29 Mb. civarıydı.
    2010 yılı versiyon haritanın dosya olarak büyüklüğü 110-120 Mb civarı.

Dolayısıyla 2009 haritasıyla devam YOL DIŞINDA gidiyordunuz. Sadece E5 gibi çok ana yollar vardı.
    2010 yılı haritasında İSTANBUL için detaylı olarak ara yollar var. Hala Garmin veya IGO seviyesinde değil ama yinede detayiyi.

Ayrıca 2009 yılı haritasında Bir Şehir yoktu nerdeyse Türkiye içinde bir nokta gibiydi.
    2010 yılı haritasında bayağa fazla Şehir var. Her şehir çok detaylı değil ama yinede yeterli.

Şöyle düşünelim Almanya, Fransa gibi ülkelerin haritaları 500-600 Mb. büyüklüğünde yani çok detay var.
    Türkiye haritası 110-120 Mb civarı. Gerçi Garmin haritasıda bu civarda ama daha detaylı.
    Kısacası haritanın daha geliştirilmesine ve detaylandırılmasına ihtiyacı var. Ama şu anki durumuda fena değil.

quote:

Orijinalden alıntı: corail

quote:

Selam Arkadaşlar,

Daha önce de üzerinde çok tartışılan OPEL DVD 800 NAvigasyon problemi ( çok basit ve kullanışsız olması) sorununu ben OPEL Türkiye ye bildirmiştim ve yeni güncel versiyonu en kısa
    zamanda aracı aldığım bayiye gönderip yükleneceğini bildirmişlerdi.
    Sonuç olarak Yeni versiyonlu (2009 - 2010 versiyonu) DVD NAvigasyon yazılımı gönderildi ve aracıma yüklendi, hatta bu sayede bir çok araca daha yüklenme şansı oldu.
    Şu an DVD OPEL ODAK TOPKAPI da mevcut ve bu hafta orada olacağı bildirildi, eğer DVD 800 opsiyonu ile araç aldı iseniz bu yazılımı vakit kaybetmeden yükletmenizi tavsiye ederim.
    Bu DVD maalesef sürekli bayilerde duramıyor heralde ( ANLAMIŞ DEĞİLİM, Bir DVD sonuçta) bunu değerlendirmek isteyenler OPEL ODAK TOPKAPI ya gidebilirler.
    Ben OPEL Türkiye den kendime ait olan DVD yi de talep ettim, kısa zamanda ulaştıracaklarını söylediler, onu halen bekliyoruz, yakında gönderirler diye düşünüyorum.
    Sonuçta DVD 800 opsiyonu bu yazılım DVD si olmadan teslim edilmemesi, gereken bir ekipman sadece yazılım hazır olmadığından heralde bu sorunlar yaşanıyor.
    Kısa zamanda çözüleceğini umuyorum.
    Yeni DVD 800 yazılımını yükletmemiş arkadaşlar ACELE etmenizi ve bu fırsatı değerlendirmenizi öneririrm.

quote:

...yeni yazılımı aracı aldığımız Bayii ye göndereceklerini ve en kısa zamanda Aracımıza yükleyeceklerini ilettiler.

Bu gerçekleşirse, Opel Müşteri Hizmetleri'nden işe yarar bir yanıt ve "hizmet" alabilen ilk müşteri olacaksınız

Belki biraz abartılı bir ifade gibi görünebilir ama tecrübelerimiz bu konuda iyimser olmamızı engelliyor maalesef.

peki harita görüntüsünde nasıl değişiklikler var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquaz72 -- 26 Mart 2010; 0:24:46 >

• Arkadaşlar,

Alman sitelerinde yaptığım araştırmaya göre kesinlikle 1.6 Turbo motorlar için yeni yazılım çıkmış.
    Servislere sorarsak büyük ihtimalle böyle bir şey olmadığını söyleyecekler bu yüzden Opel Almanyaya bu konuda yazıcam.
    Yeni yazılım ile turbonun aşırı sesli çalışması, aracın yokuşlarda performansının düşmesi, kararsız çalışma, yakıt tasarrufu gibi sorunların
    giderildiği veya azaltıldığından bahsediliyor.

Güncelleme sonrası Spor modu ile Normal arasındaki farkın nerdeyse anlaşılmadığını veya ortadan kalktığını söyleyenler var.

Almanya Müşteri hizmetlerine e-mail attım. Gelen cevabı buraya yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquaz72 -- 26 Mart 2010; 1:05:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turquaz72

Güncelleme sonrası Spor modu ile Normal arasındaki farkın nerdeyse anlaşılmadığını veya ortadan kalktığını söyleyenler var.

e kötü o zaman? :S
  • 
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.