Şimdi Ara

windows xp zırt pırt ekrana çıkan dogrulama ekranı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sürekli ekrana enter both words below seperated by a space yazısı çıkıyor neden acaba ??

windows xp zırt pırt ekrana çıkan dogrulama ekranı !

• Vista'ya geçmeden önce kaç yıl XP kullandım hiç böyle bir ekranla karşılaşmadım
  • xp home ve pro nun ingilizce ve türkçe sürümlerinin tüm service packli hallerini kullandım xp çıktığından bu yana ve hala kullanıyorum ben de böyle birşeye rastlamadım

kuvvetle muhtemel trojan virüs gibi birşey olabilir
  • KArdeşş Xp kaçaksa legal xp uygula forudma bulrusun + ilgisayarın kaçak xp yakalnmöış olur oda pc microsoft tarafıdnan izlenmesi kapatılıyor ayarları var daha detaya girmemi istersen pm atabilrisin
  • Evet arkadaşlar yıllarca bende XP kullandım ve hatta servise gelen onca XP kurulu bilgisayar arasında böyle bir şeyi ilk defa görüyorum.. Bu Windowsun korsan XP yakalamasıylada alakalı değil.. Bu olsa olsa bir virüs yada trojandır... Bence sağlam bir antivirüs programı ile taramanı tavsiye ederim..

Önce Ad-Aware ile tara bulunanları temizle. Sonrada Bullguard İnternet Security ile tara ve temizle.. BullGuard şuanki piyasadaki en etkili antivirüs programı .. Bu program bulamıyorsa diğerleri bulamıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenCesur -- 14 Kasım 2008; 11:17:19 >

• Eyer Söylediklerim olmadıysa kusra bakam buda sadece benm fikrimdi :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.