Şimdi Ara

@@@...WINDOWS VISTA ile ılgılı tum testler ve ss ler burada...@@@ (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.632
Cevap
3
Favori
374.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • vista sp2 final haziranda mı çıkacak arkadaşlar ?
  • arkadaşlar benim sorunum vista değil ama aynı konu bu başlık altında bulunmuş ve çözüm sağlanmış o yüzden sizlere sormak istedim.

ben 64bit xp kurdum ama ekranda sağ alt köşede ''evaluation copy'' yazıyor vistada bir çok kişi bu sorunu çözmüş ama xp de çözüm yolu aynımıdır farklı bir yolu mu var yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Az önce Windows Update'den KB955430 kodlu update yüklendi. Paketin açıklamasında "Gelecekteki güncellemelerin başarıyla yüklenebilmesi için" diyor. Yani SP2'ye çok az bir süre kaldı tahminimce haftasonuna kadar Win Update'e verilmiş olur.

Bu arada Office 2007 SP2 de az önce yüklenmiş oldu dipnot olarak ekleyeyim.
  • sp2 in tüm diller için olan sürümü nete sızmış, yakında microsoft public verir, biraz daha sabredin
  • Ben normalde vistayı ingilizce kurup, sonradan mui ile Türkçe yapmıştım ben şimdi sp2 güncellemesi yaparsam ingilizce mi yüklemem gerekit yoksa türkçe mi ?

Birde şöyle bir dosya dolanıyor internette

Microsoft.Windows.Vista.x86.SP2.Language.Pack.1.DVD-UP2DATE
  • bende benzer bir sorun yaşıyorum
    Vista Ultimate Lite Edition kullanıyorum, ancak auto update seçeneği açık, şimdi haftaya upgrade yaparsa sistemin çökme ihtimali olurmu? eski tecrübelerimden bilyorum sp2 li XP yi sp3 e update ettim çökmüştü
  • vista home basic kullanıyorum, kişiselleştir e ve birkaç şeye daha giremiyorum önce açılacak gibi yapıyor biraz bekliyor sonra hiçbişey olmuyor, bunu nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinardicli

bende benzer bir sorun yaşıyorum
    Vista Ultimate Lite Edition kullanıyorum, ancak auto update seçeneği açık, şimdi haftaya upgrade yaparsa sistemin çökme ihtimali olurmu? eski tecrübelerimden bilyorum sp2 li XP yi sp3 e update ettim çökmüştü

Sistem Çöksün Diyemi Update Yapıyorlar..YÜkleme Esnasında Oluşmassa Bi Sorun Sistemin Cökmesi İcin Hicbirşey Söz Konusu Değil.Sp Yüklerken Zaten Hata Varsa Sp Geri Alıyor Yüklemiyor Sistemde Cökmüyor.O Dediğin Xpye Özgü Çökme Ben Daha ViSTADa Sp Yükledikden Sonra Çökme Görmedim.

• Vista sp2 finaller nihayet nete sızdı
  • Microsoft sp2 den sonra, vista için sp3 çıkaracağını açıkladı...
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.