Şimdi Ara

@@@...WINDOWS VISTA ile ılgılı tum testler ve ss ler burada...@@@ (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.631
Cevap
3
Favori
374.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: buffy45

quote:

Orjinalden alıntı: imparatore

quote:

quote:

Beyler burada sadece yasal bağlantılar dağıtılır. Böyle bir beklenti içine olmayın!

zaten onlarda linki msdn'den alıolar yasal bi şekilde .o yasal linkide bize yolluoylar.tamamen yasal bi işlem.

Microsoft böyle bişeye izin vermez, yani yasal değil

o zaman verirken düşünmüyolar mı?ya linki başklarınada yollarlarsa?sadece bir link bu ne varki.hem eğer sen yollamak istemiyorsan yollazsın.

Kim nerede msnd adresi vermiş? Sanıyorum ki o adrese ulaşabilmek için kullanıcı bilgilerini bilmek gerekiyor (bu nedenle kimse vermez). Ayrıca ben msdn üyesi değilim. Sanırım ortada tartışılacak bişey olmadığını anlatabilmişimdir. İyi akşamlar

• Burada paylaşılamıyorsa hiç değilse PM'den verin. Valla MSDN abonesi bir vatandaş bunun linkini bana (ve isteyen başka arkadaşlara da) PM'den verirse sevap kazanır ha
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler burada sadece yasal bağlantılar dağıtılır. Böyle bir beklenti içine olmayın!

zaten onlarda linki msdn'den alıolar yasal bi şekilde .o yasal linkide bize yolluoylar.tamamen yasal bi işlem.

Microsoft böyle bişeye izin vermez, yani yasal değil

o zaman verirken düşünmüyolar mı?ya linki başklarınada yollarlarsa?sadece bir link bu ne varki.hem eğer sen yollamak istemiyorsan yollazsın.

Kim nerede msnd adresi vermiş? Sanıyorum ki o adrese ulaşabilmek için kullanıcı bilgilerini bilmek gerekiyor (bu nedenle kimse vermez). Ayrıca ben msdn üyesi değilim. Sanırım ortada tartışılacak bişey olmadığını anlatabilmişimdir. İyi akşamlar

aslında doğru söylüyosun forumda yasal olamayan link vermek yasak.

• peki nasıl abone olunuyor, onu söyleyin???
    artık flashget ile indirmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut228 -- 18 Kasım 2006; 21:49:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: umut228

peki nasıl abone olunuyor, onu söyleyin???
    artık flashget ile indirmek istiyorum.

paralı abone olman lazım.www.msdn.com'dan üye olabilirsin.flashget ile indirmek için download sayfasında internet explorerden tıkla flashget açıksa zaten flashget ile iner.açık değilse sağ tuşla seç.
  • arkadaslar merak ettim bişey sorcam.
    şimdi bu vista'yi diyelim indirdik kurduk (gerci nekadar bi boyutu var bilmiyorum) şimdilik ilk sorum bu olsun
    ikinci sorum diyelim bunu indirdik nasil kurcaz? yanı Xp'nin üzerine mi kuruluyor ? yoksa buda Xp gibi farkli bi işletim sistemi mi ? (yanı format atip herseyi silip vista'nin kurulumunu böylemi yapicaz?

walla sorularin cevaplarina göre vistayi indirebilirim

ilk sorunun cevabini buldum : 2.52 GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 19 Kasım 2006; 0:09:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

arkadaslar merak ettim bişey sorcam.
    şimdi bu vista'yi diyelim indirdik kurduk (gerci nekadar bi boyutu var bilmiyorum) şimdilik ilk sorum bu olsun
    ikinci sorum diyelim bunu indirdik nasil kurcaz? yanı Xp'nin üzerine mi kuruluyor ? yoksa buda Xp gibi farkli bi işletim sistemi mi ? (yanı format atip herseyi silip vista'nin kurulumunu böylemi yapicaz?

walla sorularin cevaplarina göre vistayi indirebilirim

ilk sorunun cevabini buldum : 2.52 GB

şimdi mesela senin diskin C ve D olrak ikiye ayrıllmış.c'de xp kurulu.D ise boş ama belgeler var.istersen d'ye kurarsın isyersen xp'ye kurarsın.ama kurduğun zaman belgelerin silinir.

• 5744 rc2 serialini girerken önceden aldığım 5384 serialini kullandım bundan dolayımı aero etkinleşmiyor ardakadaşlar lütfen bi yardım
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinalhan

5744 rc2 serialini girerken önceden aldığım 5384 serialini kullandım bundan dolayımı aero etkinleşmiyor ardakadaşlar lütfen bi yardım

hayır alakası yok

vga suruculerı ıle problem olmustur
    yenı cıkan drıver ları deneyınız
  • Microsoft'tan daha çok bekleriz public final Vista'yı.... Internet'te bir forumda bulduğum 29 part'lık Microsoft.Windows.Vista.Final-BillGates Ultimate Edition 6000'ı indiriyorum. Kısmetse en geç haftasonu kurarım.

Bu arada birşey soracağım; ne yalan söyleyim ben MS-DOS oyunlarına hastayım ve hala da arada bir oynarım (Duke Nukem 3D, Quake, Doom, Heretic gibi efsanevi DOS FPS-TPS oyunları oynarım). XP'de normalde bu tip oyunlar, özel grafik geliştirmeli versiyonları kullanılmadıkça (mesela; Doom için Doomsday 3D Engine, Duke Nukem 3D için Windows Edition veya High Resolution Pack gibi...) gerek grafik olarak gerekse performans olarak doğru dürüst çalışmıyordu. Anca özel uyumluluk programlarıyla ayarlarıyla oynanabiliyordu.

Peki Vista'da bu durum nasıl olacak? Valla böyle yüksek grafikli bir işletim sisteminde, tarihi eser grafiklere sahip MSDOS oyunlarının çok sağlıklı oynanacağını pek sanmam

Deneyen var mı acaba? İnşallah Vista'da da XP'deki gibi yöntemlerle düzgünce çalışabilir. Eğer yemezse halim vahim

• quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

Microsoft'tan daha çok bekleriz public final Vista'yı.... Internet'te bir forumda bulduğum 29 part'lık Microsoft.Windows.Vista.Final-BillGates Ultimate Edition 6000'ı indiriyorum. Kısmetse en geç haftasonu kurarım.

Bu arada birşey soracağım; ne yalan söyleyim ben MS-DOS oyunlarına hastayım ve hala da arada bir oynarım (Duke Nukem 3D, Quake, Doom, Heretic gibi efsanevi DOS FPS-TPS oyunları oynarım). XP'de normalde bu tip oyunlar, özel grafik geliştirmeli versiyonları kullanılmadıkça (mesela; Doom için Doomsday 3D Engine, Duke Nukem 3D için Windows Edition veya High Resolution Pack gibi...) gerek grafik olarak gerekse performans olarak doğru dürüst çalışmıyordu. Anca özel uyumluluk programlarıyla ayarlarıyla oynanabiliyordu.

Peki Vista'da bu durum nasıl olacak? Valla böyle yüksek grafikli bir işletim sisteminde, tarihi eser grafiklere sahip MSDOS oyunlarının çok sağlıklı oynanacağını pek sanmam

Deneyen var mı acaba? İnşallah Vista'da da XP'deki gibi yöntemlerle düzgünce çalışabilir. Eğer yemezse halim vahim

ben bu oyunların çoğunun vistada rc1 ve rc2 sürümünde çalıştığını bi dergiden görmüştüm.yani çalışıyor.

• quote:

quote:

Microsoft'tan daha çok bekleriz public final Vista'yı.... Internet'te bir forumda bulduğum 29 part'lık Microsoft.Windows.Vista.Final-BillGates Ultimate Edition 6000'ı indiriyorum. Kısmetse en geç haftasonu kurarım.

ben bu oyunların çoğunun vistada rc1 ve rc2 sürümünde çalıştığını bi dergiden görmüştüm.yani çalışıyor.

Ohh iyi o zaman.

Bir de son bir soru(çok oldu ama neyse). Araştırdım ama bulamadım. Nokia 6680 telefonum var. Bunun USB'den PC Suite telefon sürücüleri, modemi falan Vista'da yüklenebilir mi? Uyumlu mu yani? Çünkü bütün Vista donanım uyumluluk sitelerinde nedense cep telefonu sürücüleri ele alınmamış.

• quote:

şimdi mesela senin diskin C ve D olrak ikiye ayrıllmış.c'de xp kurulu.D ise boş ama belgeler var.istersen d'ye kurarsın isyersen xp'ye kurarsın.ama kurduğun zaman belgelerin silinir.

Eeee ozaman Xp ile vista çakışmaz mı ?
    birde kurulum nasil oluyor onu anlamadim? Xp 'deyken masaustunde cd'yi takıp mı kurcaz?
  • quote:

quote:

birde kurulum nasil oluyor onu anlamadim? Xp 'deyken masaustunde cd'yi takıp mı kurcaz?

Boot edip kurcaksın...
  • quote:

quote:

açılırken sana soruo hangisini açnak istersin diye.xp'deyken takıon cd'yi kuruon.masaüstündeyken.ama sakın xp'nin kurulu olduğu diske kurma
  • quote:

Orjinalden alıntı: dig

RTM zaten final demek. Ocak sonunda piyasaya suruluecek versiyonun bundan farki olmayacak, bu resmi sitelerinde de yaziyor zira. Bu vakit icinde bu son versiyonun medyalara kopyalanmasi, paketlenmesi vs vs.. islemleri gerceklestirlecek.

dogan23, bu abonelik maalesef ucretsiz degil, genelde sirketler tarafindan karsilaniyor, ama adam basi yillik birkac bin dolar saniyorum. Bunun karsiliginda tabii tum MS programlarina erisimin oluyor + destek vs...

bizim saolsun bize sağlıor bu msdn olayını geçen sene çekmiştim orda lisanslı xp filan
    bu sene şifreler deişecekmiş tekrar.onları beklioruz :D artık açılsada lisanslı vista mızda olsa :D
  • quote:

quote:

quote:

Ohh iyi o zaman.

Bir de son bir soru(çok oldu ama neyse). Araştırdım ama bulamadım. Nokia 6680 telefonum var. Bunun USB'den PC Suite telefon sürücüleri, modemi falan Vista'da yüklenebilir mi? Uyumlu mu yani? Çünkü bütün Vista donanım uyumluluk sitelerinde nedense cep telefonu sürücüleri ele alınmamış.

Direk gormesi lazim vista nin usb den bagladiginda. Bende N93 var direk goruyor herhangi bir yazilim kurmadan. direk icindeki klasorlere erisim saglayabiliyorsun. Pocket pc ler icinde boyle.

• quote:

Orjinalden alıntı: The_WeB

quote:

Orjinalden alıntı: metinalhan

5744 rc2 serialini girerken önceden aldığım 5384 serialini kullandım bundan dolayımı aero etkinleşmiyor ardakadaşlar lütfen bi yardım

hayır alakası yok

vga suruculerı ıle problem olmustur
    yenı cıkan drıver ları deneyınız

The_Web kardeş aşağıdaki driverı denedim rc2 5744 te radeon x1600xt kullanıyorum 5384 varken aero etkinleşmişti aşağıdaki adreste olan driver yanlışmı acaba ??

http://ati.amd.com/support/drivers/vista32/common-vista32.html

• ActiveSYNC kulllanıyorsanız son sürüm olan 4.2'nin bile Vista'da çalışmadığını göreceksiniz. Bunun için:

http://www.msfn.org/comments.php?shownews=18491

sayfasındaki dosyayı MS'tan indirip kurmanız gerekiyor.
  • selam arkadaslar benım bılgısayarda bır sey harıc herseyı gordu tekrar bısıy yuklemek zorunda kalmadım...

neyse yuklemedıgı o seyıde henuz drıverını bulup yuklemıs degılım bu konuda yardımlarınızı beklıyorum... PCI slotuna takılan PCMCIA cardbus... aletın ismini cismini bulmus ama uzerınde kocaman bir unlem işareti var ve çalışmıyor.. ne önerirsiniz.

ender
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.