Şimdi Ara

Windows Update Nvidia Sürücüleri 144hz Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • böyle bir sorun yaşayan var mı aramızda?sorunu tarif edeyim 457.30 ve üzeri nvidia sürücü kuruluyken ve windows ayarlarda 144hz seçiliyken KB4586853 opsiyonel kalite geliştirmesi ve KB4592438 toplu güncelleştirmesi herhangi biri kurulup windows baştan açılınca ekran sürekli gidip geliyor ve müdahale edemiyorsunuz.3 kere windows sıfırladım ne sebep oluyor diye hatta 4 aralıkta answers.microsoft.com'a açılan bir konu var bununla ilgili ama ben orada çözüm aramak yerine dümdüz sövdüğüm için çözümü kendim buldum delilik aynı şeyleri tekrarlayıp farklı sonuç beklemektir diye.windows ayardan 120hz seçtim son sürücüyü kurdum iki güncellemeyi de yaptım ve şimdi sorun yok.

• başlığı bu şekilde açtım ama hz sorunu değilmiş genel bir nvidia sorunuymuş windows 10 1709'dan beri gelen.flickering falan diye geçiyor.nedir windowsu son haline insider vs getirdiniz son nvidia sürücüsünü de kurdunuz ve c++ 2008 de varsa ki oluyor çünkü afterburner kuruyor o zaman bu sorunu yaşama ihtimaliniz var.çözüm olarak windows hata rapor servisini kapatın ve 2010 altı c++ silin demişler ben hz'yi 120'den 144'e 3 makinemde çıkarıp son haline getirip windowsu son sürücü kuruyorum ikidir sorun çıkmadı ama afterburneri silmek zorunda kaldım c++ 2008 kullandığı için.evga precision kurdum aynı işimi görüyor süslü ve ayrıntılı OSD'si yok ama sürekli windows kurmaktan iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

başlığı bu şekilde açtım ama hz sorunu değilmiş genel bir nvidia sorunuymuş windows 10 1709'dan beri gelen.flickering falan diye geçiyor.nedir windowsu son haline insider vs getirdiniz son nvidia sürücüsünü de kurdunuz ve c++ 2008 de varsa ki oluyor çünkü afterburner kuruyor o zaman bu sorunu yaşama ihtimaliniz var.çözüm olarak windows hata rapor servisini kapatın ve 2010 altı c++ silin demişler ben hz'yi 120'den 144'e 3 makinemde çıkarıp son haline getirip windowsu son sürücü kuruyorum ikidir sorun çıkmadı ama afterburneri silmek zorunda kaldım c++ 2008 kullandığı için.evga precision kurdum aynı işimi görüyor süslü ve ayrıntılı OSD'si yok ama sürekli windows kurmaktan iyidir.

çok kılcal bir sorun. bunu keşfettiğin için teşekkürler. c++ 2008 ve afterburneri kaldırınca sorunum çözüldü.

• napervasız kullanıcısına yanıt

rica ederim işine yarayan olduysa ne mutlu bana.çok gıcık bir sorun gerçekten afterburner kimin aklına gelir?4 sefer arka arkaya windows kur hepsinde olsun çünkü afterburner kuruyoruz her seferinde.bir videoda c++ 2008 silin bu yapıyor diyince ve ben de silince afterburner çalışmayınca anladım 2008'i kurup duranın ve koynumuzda beslediğimiz yılanın kim olduğunu.evga'nın programı da gayet güzel bence hiç kafa ağrıtmaya gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

rica ederim işine yarayan olduysa ne mutlu bana.çok gıcık bir sorun gerçekten afterburner kimin aklına gelir?4 sefer arka arkaya windows kur hepsinde olsun çünkü afterburner kuruyoruz her seferinde.bir videoda c++ 2008 silin bu yapıyor diyince ve ben de silince afterburner çalışmayınca anladım 2008'i kurup duranın ve koynumuzda beslediğimiz yılanın kim olduğunu.evga'nın programı da gayet güzel bence hiç kafa ağrıtmaya gerek yok.

işte bu yuzden sevmıyorum afterburnu 

lanet programla hıc yıldızım barısmamıstı 

• acura07 kullanıcısına yanıt

bir program yaparsın ıncık cıncık gösterir tamam lafım yok ama versiyon güncelledikçe programın çekirdek kısmını yenileyeceğine daha çok ıncık cıncık gösterecek şekilde yaparsan orada bi dur derim yani hala c++ 2008 kullanması fiyasko bak yok evgada öyle bir şey gayet modern güncel bir yazılım o kadar ıncık cıncık göstermese bile.hwinfo var ne görmek istiyorsun açarsın.after o kadar kullanıcıda çalış nvidia windows sorunu yap yani msi olsam bu rezaleti devam ettirmez 5.0 versiyonu yapardım full güncelleyerek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.