Şimdi Ara

Windows Update ÇALIŞMIYOR !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıdaki resimlerde gördüğünüz gibi bilgisayarımı güncelleyemiyorum
    Windows 7 Ultimate 64 bit kullanıyorum
    Bu sorun yaklaşık 6-7 aydır var belki daha fazla. Güncelleme yapamadığım için Defender'ı açamıyorum ve bunun gibi bir çok programa giremiyorum yeniden başlatmak sorunu çözmüyor
    Yardım edebilirseniz çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Nightmare64 -- 13 Haziran 2017; 18:2:58 >

• Resimleri Eklemeyi unutmuşum ekliyorum hemen

Windows Update ÇALIŞMIYOR !!!Windows Update ÇALIŞMIYOR !!!Windows Update ÇALIŞMIYOR !!!Windows Update ÇALIŞMIYOR !!!

• Bilgisayarında büyük ihtimalle zararlı yazılım var. RKill kullan. Bitdefender yükle ve tam tarama başlat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 13 Haziran 2017; 18:11:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rkill'i denedim şimdi bir şey bulamadı, diğer Norton, Bitlocker vb. bu programlar ücretli, korsan tam sürüm de indirmek istemiyorum ne bulaşıyorsa onlardan bulaşıyor bunları güvenip indirebileceğim siteler önerebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Nightmare64

Rkill'i denedim şimdi bir şey bulamadı, diğer Norton, Bitlocker vb. bu programlar ücretli, korsan tam sürüm de indirmek istemiyorum ne bulaşıyorsa onlardan bulaşıyor bunları güvenip indirebileceğim siteler önerebilir misin?

Deneme sürümlerini bitirdiniz mi şimdi ücretli programların? Kaspersky'ın falan?

Kaspersky'ın deneme sürümünü kendi sitesinden indirip, tam tarama başlatabilirsiniz. İkisi de hemen hemen aynı seviyede başarılı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi indiriyorum bakalım İnşallah işe yarar da kurtulurum şu zararlı programlardan.
    Teşekkür ederim değerli yorumunuz için :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.