Şimdi Ara

Windows telefonlara bir darbe de Electronic Arts'tan geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows telefonlara bir darbe de Electronic Arts'tan geldi

Windows telefonlar bir başka önemli uygulamayı daha kaybediyor. Electronic Arts, FIFA Mobile'ın 7 Kasım'da Microsoft'un mobil platformundan çekileceğini açıkladı. Oyun bu tarihten sonra Windows telefonları desteklemeyeceği için tüm çevrimiçi işlevleri kapatılacak. Bu nedenle kullanıcıların oynamaya devam edebilmeleri için iPhone veya Android'e geçmeleri öneriliyor.

Bunun için yapılması gereken tek şey, Facebook kimlik bilgilerini girmek. İçerik Facebook ile senkronize edildiğinden kullanıcılar iPhone veya Android'de kaldıkları yerden devam edebilecekler. Electronic Arts konuyla ilgili yaptığı açıklamada 7 Kasım tarihine kadar yani önümüzdeki 90 gün boyunca çevrimiçi hizmetleri sunmaya devam edeceklerini söyledi.

Oyun içi para birimi 7 Kasım'a kadar kullanılmalı

Bilinmesi gereken en önemli şey, Windows 10 Mobile kullanıcılarının oyun içi para birimini 7 Kasım'a kadar harcaması gerektiği. Çünkü bundan sonra tüm çevrimiçi hizmetler kapanacağı için harcamaları mümkün olmayacak. İçeriğinizi Android veya iOS'a aktarırsanız, FIFA puanlarınızı da yeni platforma taşımış olacaksınız. Aksi taktirde şirket geri ödeme yapmayacağını söylüyor.

Ayrıca Bkz.Xiaomi Mi Mix 2 sızdırıldı: Artık alt çerçeve de yok
    Öte yandan FIFA Mobile'ın Windows Mağazası sürümünün kullanıcıları pek memnun ettiği söylenemez. Çoğu kişi popüler futbol oyununu cihazlarında oynama fikrinden memnun olsa da uygulamadaki eksiklikler, hatalar ve çökme sorunları nedeniyle hayal kırıklığına uğramış durumdalar. Oyunun Windows Mağazası'ndaki genel derecelendirmesi şu anda 2.3 ve indiren kullanıcıların büyük bir çoğunluğu 5 üzerinden 1 yıldız vermiş.

• Her geçen gün birer birer masadan eksiliyor dostlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ellerinden Windows telefon olanlar bir an önce satsinlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden dursun ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kim alır ki yaşlı amcalar bile almaz onlar tuşlu telefon tercih ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

kim alır ki yaşlı amcalar bile almaz onlar tuşlu telefon tercih ediyor.

Çöpe atılacak o zaman ben benimkini yerden yere vurup bozmuştum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyikide Windows Phone almamışım.

• Zamanında Microsoft aşığı vizyon özürlü Stephen Elop WP7 zamanında "ilk önceliğimiz Android'i vurmak" diyordu. Şimdi ise WP'ye vuran vurana.

• bunlarda kafa yok ki windows phone diyonuz windows ile alakası bile yok başlı başına ayrı bir işletim sistemi gibi gercek windows phonu yap millet telefonunda .exe uzantılarını çalıştırsın sonra kim kime darbe vuruyor

• Düşene tekme atan çok olur.

• microsoftun önemsediğini hiç sanmıyorum

• Kullanan var mıydı da.
  • Samsung'un Bada'sini hatırladım. Onda böyle duyuru da olmazdı... Direkt giderlerdi...

• Zamanında Lumia 1320 almayı düşünüyordum. İyi ki onu değil de LG g2'yi almışım. 1320 alsam şuan kendime ve telefona söve söve zorla kullanıyor olacaktım. İyi yoldan dönmüşüm gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • whatsapp gidene kadar direnmeye devam
  • Severim seni WP ama ayıp ediyorsun ha.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lumia 735 kullanıyorum direniyorum şu anda memnunum da :) arkadaşta mi6 var kamerasını karşılaştırdım lmuia 735 düşük ışıkta daha iyi çekiyor garip ama gerçek. Ama şu da bir gerçek ki lumia falan kullanılmaz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 29 Ocak 2018; 2:18:13 >
  • Lumia çöp

• Yıllar önce Mesut Çevik, Windows Phone telefonlar hakkında kendince bazı eleştiriler getirmişti.Hem burada hem de twitterda baya topa tutmuşlardı. Forumdakiler gereksizce yerden yere vurmuşlardı. Yok efendim şöylede böylede.

Adam kendi düşüncesini paylaşmıştı, çoğunluğu olumsuza yönelikti.
  • Windows mobile yi arayüzü stabil diye biliyorum ama neden uygulama desteği alamadılar anlamadım. Keşke düzgün bir yere gelseler de apple ve android in elinden kurtulacak alternatif olsa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.