Şimdi Ara

Windows Phone Alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim Sony telefonum bozuldu. Bir ara kardeşim Lumia 720 kullanıyordu, hoşuma gitmişti. Acaba şu anda alınır mı? Hangi modeller alınır?

• Uzak dur, paranı ha çöpe atmışsın ha Windows telefon almışsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masada dursun diye bile alınmaz. En güncel Lumia modeli çıkalı 2 sene olacak 4 ay sonra. Bu platform öldü. 2.el galaxy s2 falan alıp custom rom atsanız kamera dışında 950xlden daha çok iş görür emin olun.
  • açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    s2 nedir hocam

Ama xiaomi markasının giriş modelleri daha fonksiyonel olduğu kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: HümanistAdam

s2 nedir hocam

Ama xiaomi markasının giriş modelleri daha fonksiyonel olduğu kesin

Hocam kullanan tanıdıklarım var Galaxy S2 ve Htc sensation xl kullanıyorlar Htc olan arada kasıyor ama yine whatsapp, tarayıcı, messenger + facebook lite, banka uygulamaları vb. kullanımı için yeterli. S2 ise CM11 ile gayet iyi durumda. Belki son oyunları açmıyor olabilir yada chrome kasıyor olabilir ama stock android tarayıcısı ve diğer uygulamalar normal hızda. Günü kurtarmaya yetiyor en azından. Lumia ile bunu bile yapamıyorsunuz facebook açılacak 20sn daha sonra birde çökecek siyah ekranda donacak falan ohooo bekle bekle bitmez

• Yorumları okumadım ama eski ağır wp fanı olarak söylüyorum.

UZAK DURR!!

• Zamanında hayrandım bu sisteme hatta lumia 520 ve htc 8x cihazım vardı ama artık öldü kesinlikle alma simdi lenovo k5 kullanıyorum rahatım

• Sadece whatsapp ve instagram için bile mi alınmaz.? 175 ₺ lumia 735 buldum mobile 10 sürümüde destekliyormuş. kafam karıştı şu an
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Al içindeki uhte yok olsun dene instagram yavaş çalışabilir ama başka türlü sorun yaşamazsın

• parani cope atmak istiyorsan alabilirsin ama 700 liraya redmi note 4z,lenovo k6 gibi tercihler varken donup de lumia bakilmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

parani cope atmak istiyorsan alabilirsin ama 700 liraya redmi note 4z,lenovo k6 gibi tercihler varken donup de lumia bakilmaz

175 liraya alabiliyormuyuz

175 liraya bulmuş adam

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    alsin ama windows 10 da bir gün kapatilir microsoft tarafindan sonra kullanilmaz hale gelir

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Olacağı zaten bekliyoruz zaten

😀 bile bile almak da enteresan
    aklima kemal sunal geldi bilerek ölmek enayilikdir diyordu bi replikde 😀 😀😀😀

Adamın hevesi var içinde kalmasın

kullansın kendi gözüyle görsün ne olduğunu

• Forumda dolaşırken topicin üstüne tıklayıp yeni sekmede aç diyordum. Şimdi ise tumunu seç çıkıyor, wp10 edge, sizde durum nasıl?

ah bu heves var ya bu heves bir zamanlar bana htc 8x aldırmıştı hevesim 1 ayda bitmisti gerci illa heves diyorsa ben olsam mi4 alırım windows 10 kurarim hevesimi alir androide donerim

Oda yaparsa kırabilirse denesin işte

• Buradaki herkes olaya bambaşka taraftan bakıyor sanırım. 200 ₺ bütçem var ya s3 mini ayarında bir android alıcam yada windows10 destekli bir lumia. zamanında çiğerim soldu s3e rom atarken minisini halini düşünemiyorum bile

500-600 ₺ bütçem olsa zaten mi4 alırım yada diğer arkadaşlar alır. destek işine gelince. microsoftun desteği umrumda değil isterse hiç vermesin.(normalde iphone kullanıyorum kutusundan çıkan sürümün üstüne güncelleme yapmadım yapmamda) lazım olan whatsapp sonuçta. oda en az 4 sene rahatlıkla gider.
    whatsapp için tel aramamın sebebi de sybianlara olan desteğin bitmesi oldu. yoksa 5800xm ile gayet mutluydum ben. nokia bile unutmuştu teli ben kullanıyordum

bütçesi düşük arkadaşlara tavsiye verir gibi tekrar yorum yaparsanız sevinirim. 200-250 ₺ alıyor gibi düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hareketliperde -- 26 Temmuz 2017; 9:19:15 >

• Whatsapp için 8.1 yeter. Ve benim telefonda (l535) 8.1, 10 a göre daha akıcı çalışıyordu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.