Şimdi Ara

Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.455
Cevap
98
Favori
362.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu

Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu

Bir zamanların vazgeçilmez anlık mesajlaşma uygulaması IM+..

Skype chat, Facebook, Google Talk, Yahoo!, AIM/iChat, ICQ, Sina, Mig33, MSN/Windows Live, Jabber, VKontakte, Yandex IM, Odnoklassniki.ru, Mamba, Fetion, RenRen, Gadu-Gadu, MeinVZ ve Mail.Ru Agent servislerini destekliyor.

WP8 desteği hazır..

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/im/7c59963c-ddae-e011-a53c-78e7d1fa76f8

• Draw Something Windows Phone Mağazada Yayında

Popüler kelime tahmin oyunu Draw Smoething, WP8 için mağazada yerini aldı. Dünya genelinde sayısız fanatiği olan oyunu, Android ve iPhone/iPad kullanan arkadaşlarınızla da birlikte oynayabileceksiniz.

Ürünün mağaza fiyatı ise 7 TL.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/draw-something/1fe55a21-eaac-4cd8-8b1b-972417f4eeb7

• Tunein radio support ekibi mail atmış

quote:

Michelle
    DEC 06, 2012 | 09:02PM PST
    Hello

Thanks for your patience. I just wanted to let you know that our Windows Phone 8 compatible applications has just been released. Thanks for your support of TuneIn!

TUNEIN radio wp8 uygulaması yayında
  • Gameloft bu video'yu paylaştıktan sonra ne haber gördüm ne birşey. Ne zaman çıkacağı falan tam belli oldu mu bilen var mı?

• lumia 920 uygulamalarının takibi için sayfayı güncel tutalım arkadaşlar. Halen sayfadan haberdar olmayıp yeni sayfalar açılmaması için. Telefonlarınızda mevcut uygulamaları listelerseniz birçok kulanıcı veya almayı düşünenler açısından çok faydalı olacaktır. Teşekkürler!
    Bu arada ''ozzlegrand '''in paylaşmış olduğu photobeamer çok güzel bir uygulama gerçekten :)
  • anadolu ajansı
    battery info
    bbc turkçe
    central search
    cool tools
    dailymotion
    face swap (yüz değiştiriyor)
    twitter,facebook,foursquare,whatsapp,skype (twitter problemli olduğu için peregrine yukledim ama twitter browser daha iyi gibi)
    ibb trafik
    lomogram (foto programı)
    quick record (kayıt)
    toggle (kısa yol)
    translator
    tuneln radio
    tureng dictionary
    rss haber

bu ve buna benzer programlar yükledim.Photobeamer hakikaten güzel bir uygulama.

hepsiburada,sahibinden,bilyoner,instagram benimde beklediklerim arasında.Kesin güncelleme gelmesi gerek özellikle sosyal ağlardaki programlar için.Aslında burada sorun wp tarafında nokia 920 ile hakikaten iyi bir iş çıkarmış.

Beklediğimiz oyunların gelmesine az kaldı.
  • face swap

photo funiaa

MUTLAKA OLMALI
  • Merhabalar Lumia 920 için en iyi gazete uygulaması hangisidir?

Geldi bu hafta gelecek derken sonunda WP8 için optimize edilmiş WhatsApp uygulaması yayınlandı. 6 kat daha hızlı olduğu ve yeni cihazlarda sorun çıkarmıdığı belirtilen uygulamayı aşağıdaki QR kod ile indirebilirsiniz. Mağazadan “QR Kod Okuyucu” programı ile sorunsuz bir şekilde kodu okutabilir ve kurulum yapabilirsiniz.

WhatsApp QR Kodu

Kaynak:http://windowstelefon.com

• quote:

Orijinalden alıntı: deren05

Merhabalar Lumia 920 için en iyi gazete uygulaması hangisidir?

Hocam şuan düzgün bir gazete uygulaması yok ama haber olarak Anadolu Ajansı ve CNN uygulamalarını öneririm.
  • merhaba arkadaşlar bende bugün htc 8x sahibi oldum ve telefonu çok beğendim özellikleri ve windows8 deneyimi harika yalnız sizlere bir sorum var bundan önce android telefonum vardı resmi facebook uygulamasında sohbet imkanımız vardı yalnız windows 8 platformundaki uygulamada bulamadım ve faceden bir bildirim geldiğinde uygulama kapalı olsa dahi internet açıken direk telefonun üstüne haber olarak yansıyordu ve yine bu uygulamada öyle bişey gelmiyor sizlerde de öyle mi yoksa bir problem mi var onu sormak istedim eğer öyleyse bu özellikler benim için önemli ileride gelme olasılığı var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

Geldi bu hafta gelecek derken sonunda WP8 için optimize edilmiş WhatsApp uygulaması yayınlandı. 6 kat daha hızlı olduğu ve yeni cihazlarda sorun çıkarmıdığı belirtilen uygulamayı aşağıdaki QR kod ile indirebilirsiniz. Mağazadan “QR Kod Okuyucu” programı ile sorunsuz bir şekilde kodu okutabilir ve kurulum yapabilirsiniz.

WhatsApp QR Kodu

hocam kod'u nasıl okutuyoruz,mağazayaı girmemiz gerek,otomatik güncelleme gelmiyorum İos ve androidde olduğu gibi,teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: deren05

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

WhatsApp QR Kodu

hocam kod'u nasıl okutuyoruz,mağazayaı girmemiz gerek,otomatik güncelleme gelmiyorum İos ve androidde olduğu gibi,teşekkürler.

Hocam mağazadan Nokia QR uygulamasını yükle onla okuttur qr kodu.

• quote:

Orijinalden alıntı: deathfree

merhaba arkadaşlar bende bugün htc 8x sahibi oldum ve telefonu çok beğendim özellikleri ve windows8 deneyimi harika yalnız sizlere bir sorum var bundan önce android telefonum vardı resmi facebook uygulamasında sohbet imkanımız vardı yalnız windows 8 platformundaki uygulamada bulamadım ve faceden bir bildirim geldiğinde uygulama kapalı olsa dahi internet açıken direk telefonun üstüne haber olarak yansıyordu ve yine bu uygulamada öyle bişey gelmiyor sizlerde de öyle mi yoksa bir problem mi var onu sormak istedim eğer öyleyse bu özellikler benim için önemli ileride gelme olasılığı var mıdır ?

artık windows phone 8'lerde entegre facebook sohbet bulunmaktadır. mesajlar kısmına gelin ve ekranı bi kere sağa itin. çevrimiçi bölümüne gelecekseniz daha sonra aşağıdan sohbet durumunuzu çevrimiçi yaparsanız facechat otomatik açılacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: xandercan

quote:

Orijinalden alıntı: deathfree

merhaba arkadaşlar bende bugün htc 8x sahibi oldum ve telefonu çok beğendim özellikleri ve windows8 deneyimi harika yalnız sizlere bir sorum var bundan önce android telefonum vardı resmi facebook uygulamasında sohbet imkanımız vardı yalnız windows 8 platformundaki uygulamada bulamadım ve faceden bir bildirim geldiğinde uygulama kapalı olsa dahi internet açıken direk telefonun üstüne haber olarak yansıyordu ve yine bu uygulamada öyle bişey gelmiyor sizlerde de öyle mi yoksa bir problem mi var onu sormak istedim eğer öyleyse bu özellikler benim için önemli ileride gelme olasılığı var mıdır ?

artık windows phone 8'lerde entegre facebook sohbet bulunmaktadır. mesajlar kısmına gelin ve ekranı bi kere sağa itin. çevrimiçi bölümüne gelecekseniz daha sonra aşağıdan sohbet durumunuzu çevrimiçi yaparsanız facechat otomatik açılacaktır.

denedim yalnız öyle bir şey çıkmadı daha önceki mesajlarımın olduğu kısımdan diyorsanız sağa kaydırıyorum other menüsü geliyor :/

edit: sorun halledildi teşekkürler xandercan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deathfree -- 16 Aralık 2012; 14:04:52 >

• Jetpack joyride be zaman çıkcak acaba (lumia)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerchisterTR

Jetpack joyride be zaman çıkcak acaba (lumia)

2013 başı gibi olması lazınm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VoiceTranslator
    sanırım söylediklerinizi çeviriyor .ücretsiz ve de yorumlar bay iyi..bir deneyin bari...
    http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/voicetranslator/f09151c4-de81-44c5-b540-7830d5a5c192
  • Digipaly uygulaması WP8'lere gelirmi kısa zamanda sizce?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.