Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Windows Phone 7.8 işletim sistemli Nokia Lumia 505 resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
34
Cevap
0
Favori
1.199
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Windows Phone 7.8 işletim sistemli Nokia Lumia 505 resmiyet kazandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2670 Mesaj
    iPhone 4 gibi modellerle yarışamaz.
    Nokia umduğundan da kötü yönetiyor bu dönemi.
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    500 tl'ye giris olarak satilirsa belki alan olur. sonucta artik yazilim guncellemesi almayacak.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Bu cihazın hedef kitlesi yokki hala neyini savunuyorsunuz?sanırım telefon tarihinde en düşük hafızalı akıllı telefon olma özelliği taşıyor.bucihazda ne doğru dürüst video çekilebilir ne program yüklenebilir.8gb neksusu eleştirirken aynı handikapın leciverti bu cihazda var.hani madem o hafızayı koymuşsun kamera özelliği çıkarılsın.multimedia özellikleri var ama kullanmak neredeyse imkansız.bunun yerine symbianlı hafıza kartlı modelller daha fazla iş görür.
    |
    |
  • Yarbay
    4318 Mesaj
    Wp deneyimini merak edenler ucuza getirmek istiyorsanız,htc hd2 modelini alabilirsiniz,android wp7,7.5,7.8,son olarakta 8 kurulup kullanılabiliyor,istediğiniz gibi micro sd kart takabilirsiniz,pilde kafanıza göre alıp takabilirsiniz,wp deneyimini buradaki nokia daha iyi vereceği aşikar.
  • Yarbay
    5584 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Moribito

quote:

Orijinalden alıntı: electROck35

Windows Phone işletim sisteminin mucizesi bu cihaz, 256 ram 800 işlemci ile hala stabil akıcı telefonlar üretebiliyorlar. Görsellik ve animasyon açısından bu kadar sanatsal işletim sistemi nasıl az donanımla bu kadar stabil çalışır anlamış değilim. Sanırım bu sebepten yıllardır Microsoft değişmeyen yazılım devi hala.

Koptum bu yaziya, MS'de calisan pazarlamacilar gibi arkadas.

Gorende Microsoft urunlerinin stabilitede essiz oldugunu dusunur.

aynen

POTANSİYEL TROLL
    > > > DH MEMSTATS TIKLA < < <

• Yüzbaşı
    446 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Moribito

quote:

Orijinalden alıntı: electROck35

Windows Phone işletim sisteminin mucizesi bu cihaz, 256 ram 800 işlemci ile hala stabil akıcı telefonlar üretebiliyorlar. Görsellik ve animasyon açısından bu kadar sanatsal işletim sistemi nasıl az donanımla bu kadar stabil çalışır anlamış değilim. Sanırım bu sebepten yıllardır Microsoft değişmeyen yazılım devi hala.

Koptum bu yaziya, MS'de calisan pazarlamacilar gibi arkadas.

Gorende Microsoft urunlerinin stabilitede essiz oldugunu dusunur.

Aynı işlemci ve ram'le çalışan Android yüklü cihazla karşılaştırırsan, yüzündeki ifadeyi görebilme şansım olursa bende kopucam :D
    |
    |

• Yarbay
    4693 Mesaj
    Telefondan Render alacaklar geldi, konuya.

Giriş sınıfında gayet normal ve yeterli donanım.
    |
    |
    |
    |
    1662 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Delphi Diesel

Wp deneyimini merak edenler ucuza getirmek istiyorsanız,htc hd2 modelini alabilirsiniz,android wp7,7.5,7.8,son olarakta 8 kurulup kullanılabiliyor,istediğiniz gibi micro sd kart takabilirsiniz,pilde kafanıza göre alıp takabilirsiniz,wp deneyimini buradaki nokia daha iyi vereceği aşikar.

Aynen öyle efsane hd2
    Bu telefon tamamen satilmasin diye cikmis 4gb hafiza, 8mp flashsiz kamera, takoz kalinliginda tasarim, 3yil öncesindeki donanim. Donanimi kotu ama wp8 kasmaz diyenlere cevap; 3yillik cihaz iphone 3gs de ayni donanimla GTA VC bile oynaniyor bunda o performans varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    5081 Mesaj
    Şu telefonu 250-300 liradan satmadıkları sürece alınası bir cihaz değildir bence.. Telefona verilen paralar bilgisayarlara verilen paraları geçti! Ama artık bu telefonda makul fiyatlı, herkesin elinde olabilecek alınası bir telefon olsun, ne veriyor ki ne kadar para isteyecek?!
    |
    |
  • Teğmen
    109 Mesaj
    Nokia 4 GB dahili bellek ile neyi hedeflemiş olabilir?
    |
    |
    Aciklamayi okuyunca 5. Sinifa giden kiz kardesime almayi dusundum note 2 kullanicisi olarak. Ama bazi arkadaslar olayi baya ciddiye alip cop diye yorum yapmislar. Tasarimi hosuma gitti sahsen oyundu suydu buydu ugrasmayacaksan tasarim olarak hos bir sey ariyorsan yetecek bir telefon. Fiyati da 600-700 tl olur ne olacak sanki.
    |
    |
  • Yarbay
    16522 Mesaj
    tasarım çok tatlı olmuş..
    |
    |
Reklamlar
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.