Şimdi Ara

Windows Phone 10 ile ilgili bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya şimdi 820 kullanıcısıyım ben şimdi windows phone 10 a geçersem benim için ne gibi sıkıntı olabilir aramamı yapamam yoksa hattım mı gözükmez eksileri ne artıları neler şuan kullanan birileri bana anlatabilir mi? Wp10 u merak ediyorum ama telefonumu kullanamamak(arama yapmak,mesaj atmak,internete girmek vb telefon işlevleri)gibi bir sıkıntı yaşamak istemiyorum sizin öneriniz ne beklemelimi yoksa daha yüklemelimiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu yapıda çok fazla sorun var bekle, gdr2 kur en temizi o ben kullanıyorum sarjı çok iyi durumda telin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

bu yapıda çok fazla sorun var bekle, gdr2 kur en temizi o ben kullanıyorum sarjı çok iyi durumda telin.

Hangi modeli kullaniyordun ve denim e gore yuzde kaclik iyilesme oldu

• yuzdesini bilemem olçmedim kimsede olcemez zaten :) yaklasık 35 lerde oluryor aksamları,eskiden 15-20 olurdu ,820 tabiki .
  • Kesinlikle normal kullanıcılar için önizleme sürüm önerilmez zaten. Zaten şu anda yükleyeceğiniz wp10 tam anlamda wp10 değil. teknik önizleme sürümü. yani bir çok hata var ve olmalı zaten. Bu hatalar kullanıcılardan gelen geri bildirim ve Microsoft ekibinin çalışmalarıyla hemen hemen tam anlamıyla giderilmeye çalışılır. Sürekli güncelleme gelir bu yüzden. Ve en sonunda cihazlara dağıtılır. Bu son dağıtımda bile ufak tefek hatalar olabilir onlar da zamanla giderilir. Yani şu anda ham bir wp 10 var. zaten developer değilsen ne gereği var yüklemenin. 1 seneye kalmaz tam anlamıyla çıkar o zaman güncellemeyi yapar keyifle kullanırsın. Uzun lafın kısası kesinlikle önermem.
  • Sag ol benim demek istedigim de o yuzdeydi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

bu yapıda çok fazla sorun var bekle, gdr2 kur en temizi o ben kullanıyorum sarjı çok iyi durumda telin.

Gdr2 nasıl kurarım bilgilendirir misin?
  • Normalde w10 kurarken ilk asama yukleniyor GDR2 kuruluyordu devam edersende w10 kuruluyordu ama bu sistem degisti biliyorum direk w10 kuruyor artık.Anca OTA üzerinden dagım olursa kurulur yada sistem degismediyse kurarsın yeni w10 kuranlara sor derim .
  • 525'e gdr2 yükleyen var mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.