Şimdi Ara

Windows mu Mac mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
3.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilişim tek. öğretmeniyim. Bilgisayar alacağım apple ile asus arasında kaldım. Daha çok Yazılım işinde kullanacağım, oyun oynamayacağım. Derste de kullanacağım tabi. Macbook air baktım uygun da aslında ama bilmiyorum. Fikir belirtirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muallimee -- 20 Mayıs 2020; 23:28:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardımcı olur musunuz arkadaşlar lütfen

• macbook air al geç. kimseye sorma kafan karışır. yapacağın işler karşısında macbook air seni rahat 6-7 sene götürür.
  • Derste sorun yaratır mı kullanacağım da, mesela windows yükleniyormuş doğru mu

• .

• Bootcamp ile windows kurulumu yapabilirsiniz. Apple ın web sitesinde nasıl yapılacağı anlatılıyor. Bence Air yeter da artar

• Çok teşekkür ederim cevaplar için.. Usb girişi yokmuş sanırım yeni öğrendim. Kullanışlı bir bilgisayar mı acaba, hala karar veremedim pişman olmak istemiyorum.

• muallimee M kullanıcısına yanıt
    USB girişi için aparatlar var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bütçen yoksa Mac seç. Çok pişman olursan Windows da yükleyebilirsin zaten, diğerinde öyle bir seçenek de yok.

• Eğer içerik üreticiyseniz mac tavsiye ediyorum fakat eğer oyun oynayan biriyseniz windows işletim sistemini tavsiye ediyorum

• Macboook diyesim geliyor kullanıyorum gayet memnunum hiçbir sıkıntısını görmedim şu zamana kadar ama tabi ki öteki Bilgisayarlar da gayet iyi kötüleyemem ama kullandığım şeyi överim..

• Apple derim ama yine de siz bilirsiniz tabi ki kullanıyorum memnunum :) hayırlı olsun şimdiden

• işin ucunda oyun yoksa amaç taşınabilir olması ise macbook kadar iyisi yok.2020 air tam sizlik.eğitim indirimi ile 7000 lira.pişman olmazsınız yıllarca kullanırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: akpnar1905

macbook air al geç. kimseye sorma kafan karışır. yapacağın işler karşısında macbook air seni rahat 6-7 sene götürür.
    Katılıyorum MacBook kullanıyorum beni 4-5 senedir idare ediyor hatta bazen hırsımı ondan çıkarıyorum ama o bana bir sorun çıkartmıyor
    Sağ olsun iyi idare ediyor beni

• Arkadaşlar bende Macbook almayı planlıyorum,2019 Macbook Pro ile 2020 Macbook Air arasında kaldım.Oyun oynamıyorum,hobi düzeyinde programlama ile ilgileniyorum.2020 Air yeterli olur mu acaba?

• Bence asus alıp linux kurmalısınız çünkü yazılım için en kullanışlı işletim sistemi linux

• Windows yükleyecekseniz hiç macbook falan kullanmayın ucuz bir Asus modeli alın geçin. MacBook’un tek farkı kullandığı işletim sistemidir. Bunu kullanmayacaksanız neye yarat?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.