Şimdi Ara

Windows Movie Maker alternatif?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar microsoft windows temel parçaları kaldırmış, movie maker vs. hiçbir program indirilemiyor kullanılamıyor.Movie maker kadar basit ve kullanışlı alternatif bir program önerir misiniz?

• camtasia 8 öneririm, 9 pek kullanışlı görünmüyor
  • Movie Maker hangi akla hizmetle geri çekildi ki, bazı yerlerde bulunuyor ama kullanım kısıtlamalı. Bunca zaman ücretsiz sunulan şeydi halbuki :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Movie Maker hangi akla hizmetle geri çekildi ki, bazı yerlerde bulunuyor ama kullanım kısıtlamalı. Bunca zaman ücretsiz sunulan şeydi halbuki :(

Bende anlamadım hocam, iyice kontrol ettim indirilebilen yerlerin hepsindekiler kısıtlamalı çoğu hatalı, bütün temel parçaları kaldırmışlar, bilgisayara format attım bir indireyim dedim ve bununla karşılaştım, gerçekten koskoca microsoft hangi akla hizmet yaptı bunu anlamıyorum.
  • 4-5 küçük ayrıntı ekleseler 10 numara olucak bence program.Yakınlaşma,video içi bi fotoğrafı koyup belirli saniyeler arasında hareket ettirmek vs vs gibi.Videolara küçük editler yapmak için çok kullanışlı bi program diğerleri gibi karmakarışık değil.
    Geçen camtasia ile bi video yapayım dedim,oyunun arkadaki sesi 0'a yakın(normalde gayet duyulabilir düzeyde)ve arkaya koyduğum müzikde çok yüksek sesli bi türlü çözemedim bu sorunu öyle kaldı video.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

4-5 küçük ayrıntı ekleseler 10 numara olucak bence program.Yakınlaşma,video içi bi fotoğrafı koyup belirli saniyeler arasında hareket ettirmek vs vs gibi.Videolara küçük editler yapmak için çok kullanışlı bi program diğerleri gibi karmakarışık değil.
    Geçen camtasia ile bi video yapayım dedim,oyunun arkadaki sesi 0'a yakın(normalde gayet duyulabilir düzeyde)ve arkaya koyduğum müzikde çok yüksek sesli bi türlü çözemedim bu sorunu öyle kaldı video.

Maalesef hocam movie maker'ı tamamen kaldırmışlar, sadece onu kullanıyordum basit olduğu için, şimdi başka programları öğrenmeye çalışacağım tek seçenek bu maalesef.
  • Camtasia 9
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    Bende geçenlerde indirmiştim programı ama böyle bişeyle karşılamıştım ne zamandan beri geçerli bu dediğiniz kural

edit bende setup programı duruyor çalışırmı bilmiyorum ama isterseniz upload edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 23 Mayıs 2017; 14:0:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

Bende geçenlerde indirmiştim programı ama böyle bişeyle karşılamıştım ne zamandan beri geçerli bu dediğiniz kural

Microsoft sitesine baktığımda 10 ocak 2017 diyor hocam.
  • Abov ufak tefek şeyler için bunu kullanıyordum. Yeni format attım, indirmemiştim.. Ne yapıcam şimdi, gitti video işleri

En uyduruk program bile çok karışık. Movie maker oldukça basitti..
  • Araklamacı gazeteci olarak sizin için araştırdım. Windows Movie Maker alternatifi ücretsiz programları aşağıda sunuyorum. İnceleyin, görüşlerinizi bizimle paylaşın, tavsiye edin, boş boş durmayın bir şeyler yapın işte

1. Shotcut

2. VSDC Free Video Editor

3. Avidemux

4. VideoPad Video Editor

5. Lightworks

• Pro gold slideshow deneyebilirsin. Resimlerden slayt oluşturma için ideal işinde uzmandır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ne kadar programa verilen destek sona erse de programı indirmenin bir yolu mevcut:

http://g.live.com/1rewlive5-all/tr/wlsetup-all.exe
    Yukarıdaki indirme bağlantısı normalde çalışmıyor fakat archive.org sitesinde indirme bağlantısını aratırsanız programı indirmeniz mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleEinstein -- 1 Haziran 2017; 13:40:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony Vegas, Camtasia, Nero Video(denemedim ama güzeldir herhalde).
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.