Şimdi Ara

Windows Live Messenger Sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Ben messengerı açtığımda konuşma penceresini açtığım zaman yazma kısmında '11b345a7-1b95-11e1-8368-e0cb4eb12a02' yazıyor.Bu konuşma penceresinin yukarısında da mevcut.Silmeye çalışıyorum silinmiyor.Başka şeyler yazıyorum yanına enter'a basıyorum göndermiyor.Ve karşı tarafta bana yazamıyor.Programı kaldırıp yeniden yüklememe rağmen yine aynı sorunla karşı karşıya kaldım.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciho. -- 1 Aralık 2011; 16:19:33 >

• Böylesini de ilk defa görüyorum.
    Pcde msnin yanında yardımcı programlar var mı?
    Discovery , plus gibi.
    Bir de mümkünse bir ekran görüntüsü ekler misiniz adresleri silip?
  • Tam görüntü almak için msni açtım ki bahsettiğim sorun ortadan kalkmış:) çok ilginç ya.2haftadır başımda belaydı oysaki.Teşekkür ederim yine de .Ama tekrar olursa ekran görüntüsünü mutlaka atarım:)
  • Tekrar merhaba.Sorun yine oluştu.İlginç bir nokta ise bana plus yüklememi önerdi,güncel sürümünü yüklemek ister misiniz diye sordu bende evet dedim yükledi,kurdu ve yine oluştu sorun.

Windows Live Messenger Sorunu [ÇÖZÜLDÜ]
  • Ben size pcde plus vs var mı diye sormuştum :)Cvp vermemiştiniz
    Hocam şimdi messenger kendi kendisine PLUS güncellemesi sormaz..
    Program ekle kaldıra girin.
    Messenger plus varsa eğer onu uninstall edin bir de öyle deneyin.
  • Eyvallah hocam sağolasın.Şİmdi hallettim.Soruya da geç cevap verdiğim için kusura bakma artık:)
  • plusı kaldırınca düzeldi mi sorun?
  • Evet,plusı kaldırmamla sorun ortadan kalktı.
  • ok geçmiş olsun...konu başlığının sonuna ÇÖZÜLDÜ ibaresi eklerseniz sevinirim..başkaları da yararlansın.
  • Tamamdır.Hemen ekliyorum.Teşekkür ederim yardımın için :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.