Şimdi Ara

windows live mail sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar windows live mail kullanıyorum bir sorun var ama

Mesajlarımı alt alta yazarken boşluk bırakıyorum ama gönder dediğimde boşluklar gidiyor.

mesela : Deneme

deneme

deneme

gönder dedigimde aşağıdaki şekilde gidiyor :

deneme
    deneme
    deneme

• yokmu bu sorun hakkında bilgisi olan arkadaşlar
  • bu sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum ama varsa başka bir mailin onda da aynı sorun oluyormu bir onu dene. yoksa 2 dk da bi mail al bi bak. eğer sorun yoksa senin mail adresinin ayarlarında vardır bi problem. eğer o mailde de aynı ise bi tarayıcı değiştir onda dene . büyük ihtimal geçici bişeydir ama sen bi bu dedimi bi dene
  • bu şirket mailimiz windows live mailden gönderiyoruz sorun hala aynı malesef.

ne kadar boşlukta bıraksakta gönder dedigimzde boşluklar kayboluyor hepsi alt alta çıkıyor
  • birader aynı sorun bende de var... siz çözebildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black-rider

bu şirket mailimiz windows live mailden gönderiyoruz sorun hala aynı malesef.

ne kadar boşlukta bıraksakta gönder dedigimzde boşluklar kayboluyor hepsi alt alta çıkıyor

Boşlukları bırakırken enter yerine shift+enter kullanırsanız mailiniz karşıya boşluklu haliyle gidecektir. Enter kullanınca neden olmadığını veya olacaksa da ne yapmak gerektiğini bilmiyorum ama dediğim gibi illa boşluk kullanmak gerekiyorsa shift+enter işinizi görecektir.
  • shift+enter denedim ve hem boşluk sorunu hem de karakter bozulması ortadan kalktı... teşekkürler...
  • Sorun hakkında konuştuğumuz zaman çok denedim ama herhangi bir yol bulamadım ben ne yazık ki. Ama dediğiniz gibi bir çözümü olduğunu umuyorum ben de. Shift + Enter ı zamanla kullandıkça alışıyor artık eliniz. Eğer çözüm bulamazsanız alışmaktan başka bir çare yok gibi
  • bende de aynı problem var, hala çözemedim. shift+enter nereye kadar? bir önceki sürüme mi dönsek?
  • HTML olarak düzenlemeyi dene
  • Cook eski bir sorun, ve halen daha devam etmekte. mikrosoft sagolsun ne cozum uretiyor, ne de arkadas bunun ozelligi budur diyor. Shift+enter bir cozum degil, ozellikle belge duzenleme isi ile ugrasirken ciddi sorun olusturacak birsey bu . su an ben de cozumu ariyorum. shift+enter disinda cozum bulabilmis olan var mi acaba?
  • Bnde buna yardm bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.