Şimdi Ara

Windows İso düzenleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows isosu üzerinde değişiklikler yapmak istiyorum örneğin gereksiz programları kaldırıp yerine yeni programlar kurmak ve bu yeni oluşturduğum iso dosyasını başka bir bilgisayara kurduğum zaman her şeyin tam olarak gelme durumu nasıl olabilir(ntLite programını kullandım istediğim verimi alamadım).

Acaba sanal ortamda windowsu kursam ayarlamalarını yapsam tekrar o sistemin isosunu alarak formatlara devam etsem olur mu? Daha önce deneyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KLC010 -- 12 Kasım 2020; 17:10:5 >

• Bu işlemi Dism++ ile yapıyorum ben. Kendi kullandığım sistemi kullanıma hazır hale getirip komple "install.wim" yedeğini alıyorum, sonrq format diskinin içindeki source klasörü içindeki install.wim ile değiştiriyorum, istediğim zaman format atıyorum 10 dk sürüyor,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu işlemi Dism++ ile yapıyorum ben. Kendi kullandığım sistemi kullanıma hazır hale getirip komple "install.wim" yedeğini alıyorum, sonrq format diskinin içindeki source klasörü içindeki install.wim ile değiştiriyorum, istediğim zaman format atıyorum 10 dk sürüyor,

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Biraz fazla sanki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar paşa

Biraz fazla sanki

Fazla olan nedir acaba, denedim usb takıp bios ayar yapma ile beraber 6 dk sürdü format, üstelik herşeyi kurulu vaziyette. Ben direk kullanmaya başladım.

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    o değil, mesaj sayısı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar paşa

o değil, mesaj sayısı

Önceki mesajımda tek mesaj görünüyordu,şimdi 3 mesaj görünüyor ve silemiyorum, tekrar kontrol edeceğim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.