Şimdi Ara

windows güncelleştirmeleri yapılandıramadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamün aleyküm arkadaşlar. orjinal windows 8 64 bit bir işletim sistemim var.Uzun bir zamandır bu sorunu çekiyorum. Bilgisayar bir ara güncelleştirmeleri indirmişti ve yeniden başlatma istemişti. Yeniden başlattığımda ise güncelleştirmeler yapılandırılıyor yüzde 35 te kalıyor ve ardından windows güncelleştirmeleri yapılandıramadı değişiklikler geri alınıyor lütfen bilgisayarınızın fişini çekmeyin diye bir yazı geliyor. O zamandan bu zamana kadar hep aynı şey. Ne zaman yeniden başlatsam bu sorun aynı şekilde devam ediyor. Windows un sorun gidericisini kendi sitesinden indirp denendim sonuç yine değişmedi. Allupdate diye bir dosya önermişler onu denedim sanırım windows update yi kapatıyor, özelliklerini falan sıfırlıyor. Bu da çözüm getirmedi. Sistem geri yükleme denense diyecem, sorunun tam olarak ne zaman başladığını bilmiyorum. o kadar program vs. yükledim gitmesini istemiyorum. Bu sorunla ilgili bir tahminim var, o da şu; Sistemimde Advanced Sytem Care yüklü. O da onar dediğim zaman güncelleştirme falan yüklüyordu. Belki bundan dolayı olabilir. Şimdiden teşekkür ederim...

• dostum aynı sorun bendede vardı fakat benim %100 olunca yapılandıralamadı hatası alıyordum sorunu şu şekilde çözdüm;
    http://support.microsoft.com/kb/971058
    linkine tıkla windows 8 64 bit fix it şimdi çalıştır de program inecek ve tarayıp düzeltmeler yapacak ekranda zaten update sorunları düzeltildi diye seçenekler gelecek tmm deyip kapattıktan sonra güncelleme yapmayı dene sorun büyük ihtimalle hallocaktır İNŞAALLAH..kolay gelsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.