Şimdi Ara

Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Selamlar,daha önce herhangi bir forumda konu açmadım yanlış yere yazdıysam affola.Elimde Asus k53ta laptop var bu aleti 2 ay önce aldım aldığım ilk günden beri bilgisayarıma yada belgelerime girince windows gezgini çalışmayı durdurdu hatası alıyorum sorunun çözümünü 2 aydan beri araştırıyorum ama bulamadım yardım edecek biri varsa şimdiden saolsun.Bu arada işletim sistemim Home Basic 64.

• sorunun çözümünü bilen birileri varmı ??
  • Driverlar dışındaki asus programlarını silip denermisin.Örn;Splended vs ne varsa işte.C de esupport vardır ona gir setupa gel driver yazan isimdekilerle software yazanlara bak denetim masasından software de gördüklerini sil.
  • ASUS AI RECOVERY , ASUS FACELOGON , ASUS FANCY START , ASUS LİFE FRAME 3 , ASUS LİVE UPDATE , ASUS POWER 4 GEAR , ASUS SPLENDİD VİDEO ENHANCEMENT TECHLONOGY , ASUS USB CHARGER PLUS , ASUS WEB STORAGE , ASUS SCREEN SAVE 2.0 , ASUS VİBE 2.0 eminem olamadım hepsini sileyimmi pcye bi zarar vermesin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asusmagduru1

ASUS AI RECOVERY , ASUS FACELOGON , ASUS FANCY START , ASUS LİFE FRAME 3 , ASUS LİVE UPDATE , ASUS POWER 4 GEAR , ASUS SPLENDİD VİDEO ENHANCEMENT TECHLONOGY , ASUS USB CHARGER PLUS , ASUS WEB STORAGE , ASUS SCREEN SAVE 2.0 , ASUS VİBE 2.0 eminem olamadım hepsini sileyimmi pcye bi zarar vermesin ?

Facelogon,Fancy Start,Live update,web storage,screen save,vibe ve eğer bilgisayardan usb ile telefon şarj etmiyorsan usb charger ile birlikte saydıklarımı silebilirsin.Bunları sildikten sonra bakım için program kullanıyor musun ?
  • Advanced systemcare kullanıyorum
  • Teşekkür ederim dediğin programları kaldırdım sorunum çözüldü çok teşekkürler.
  • quote:

Advanced systemcare kullanıyorum

Kullandığın o program derin taramalarda sistem dosyasını silebiliyor 7 sürümünde bunu çok yapmaya başladı bende kullanıyordum 7 sürümünü şuan 6'yı kullanıyorum bir sorun yok.
  • Bi sorum daha olacak bilgisayarımı kapatırken sürekli arka plan uygulamarının kapatılması bekleniyor ekranı çıkıyor bunun nedeni ne olabilir?
  • T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    Bende 6 sürümünü kullanıyorum.
  • quote:

Bi sorum daha olacak bilgisayarımı kapatırken sürekli arka plan uygulamarının kapatılması bekleniyor ekranı çıkıyor bunun nedeni ne olabilir?

Kapatırken uygulamaları kapatmadan mı çıkıyorsun ondan kaynaklı olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.