Şimdi Ara

Windows etkinleştirememe problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Orjinal W7 sahibiyim. Sistemimde parça değişikliği yaptığım için windows etkinleşemiyor. Telefonla aktif edebiliyormuşuz lakin telefonla aktifde iki ciddi sorunum var. Birincisi 0800 lü erişimim yok. İkincisi ve asıl sinir bozucu olanı ise sabit telefondaki otomatik sistemin sesinin bozuk plak gibi çıkması. Söylediklerinin hiç birini anlamıyorum. Ses kesilerek ve bozularak geliyor. Operatörde böyle bir sorun yok yani telefonumdan kaynaklı değil. Ne yapabilirim

• Öyleyse hic ugrasma windows loader ile aktive et gitsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0800 lü hat olmazsa diğer telefonları 0212 33 66 999 - ücretlidir ama! bedava değil...
    Etkinleştirme hakkında; etkinleştirme sayısı ile alakalı olarak internetten aktive olamıyor.Telefon şart...Yanlış hatırlamıyorsam kutulu ürün ise 3. kerede telefon istiyor...sonrakilerde de bazen telefon istiyor ama sıklığı artıyor...
    Bu arada ben daha dün aradım seste bir sorun yoktu sizde sorun olmasın?hatta olabilir belki...bir de evdeki telefonda splitter vardı...ben de sorun yaşadım ...telefonu hatta direk taktım oldu.Belki sizdekide aynıdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

Merhaba,
    Orjinal W7 sahibiyim. Sistemimde parça değişikliği yaptığım için windows etkinleşemiyor. Telefonla aktif edebiliyormuşuz lakin telefonla aktifde iki ciddi sorunum var. Birincisi 0800 lü erişimim yok. İkincisi ve asıl sinir bozucu olanı ise sabit telefondaki otomatik sistemin sesinin bozuk plak gibi çıkması. Söylediklerinin hiç birini anlamıyorum. Ses kesilerek ve bozularak geliyor. Operatörde böyle bir sorun yok yani telefonumdan kaynaklı değil. Ne yapabilirim

Herşeyden önce sisteminizde değişen parçalar hakkında bir bilgi vermemişsiniz.

Sisteminizde, DOA raporu olmadan, anakart değiştirdiyseniz >> OEM lisansınızı artık kullanamazsınız.
    Sisteminizde, RAM -HDD -CPU >> bu üç ana parçadan en az ikisi değiştiyse >> OEM Lisansınızı artık kullanamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: keshberfo

quote:

Merhaba,

Sisteminizde, DOA raporu olmadan, anakart değiştirdiyseniz >> OEM lisansınızı artık kullanamazsınız.
    Sisteminizde, RAM -HDD -CPU >> bu üç ana parçadan en az ikisi değiştiyse >> OEM Lisansınızı artık kullanamazsınız.

Anakartla işlemci değiştirdim. Parça değişikliğinde lisansın iptal olduğunu hiç duymamıştım.

DOA raporu nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevi şahsına münhasır -- 9 Kasım 2012; 11:36:38 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: keshberfo

quote:

Merhaba,

Anakartla işlemci değiştirdim. Parça değişikliğinde lisansın iptal olduğunu hiç duymamıştım.

DOA raporu nedir?

DOA raporu , yetkili teknik servis tarafından verilen bir rapordur, ana kart değişiminde DOA raporu ile gerçekleşen bir değişim olması halinde lisans geçerliliğini kaybetmez ancak keyfi değişikliklerde, Anakart - CPU - HDD - RAM ( Oem lisans'ın birlikte satılması zorunlu olan 4 ana parça ) parçalarından 2 tanesinin değişmesi halinde OEM lisans'ın geçerliliği ortadan kalkar.
    Daha detaylı bilgi almak isterseniz MS iletişim hattı ile görüşebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keshberfo -- 9 Kasım 2012; 13:26:40 >

• İçimden çok şey söyledim. Sıra sıra dizdim. Ama içimden.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • quote:

İçimden çok şey söyledim. Sıra sıra dizdim. Ama içimden.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Söylediklerinizi tahmin edebiliyorum, günde en az 10-15 iş ortağından aynı lafları işitiyorum merak etmeyin alıştım artık. Ama malesef OEM lisansın böyle ince bir durumu söz konusu.
  • Benimki OEM lisansı değil. Gidip orijinal W7 aldım. Kasayı yeni topladım ve ürün anahtarını girmeme rağmen etkinleştiremiyorum. İşten geç çıktığım için de bu telefonlara yetişemiyorum. Cumartesi'ye kaldı sanırım.
  • Otomatik telefon sistemindeki tok kadın sesiyle cebelleşe cebelleşe ürünümü etkinleştirdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.