Şimdi Ara

Windows Embedded 8.1 Industry Pro with Update

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirtmiş olduğum bir windows 8 sürümü müdür nedir bilen varsa beni aydınlatabilir mi ? Disk imajına ve keyine sahibim 7 den 8 e yükseltme yapabilirmiyim bunun keyiyle veya yeni duyurulan windowsun 8 sahiplerine bedava olacağı söylenmişti bu key ile diğer windowsa sahip olabilir miyim?

• Dreamspark sayesinde öğrencilere yönelik ücresiz indirme & kullanma imkanı olan işletim sistemidir.
    Win 8,1 sürümüdür. Direkt sıfır bilgisayara kurabilirsin.
    Diğer sürümlerden farklı bir isoya sahiptir. Bu nedenle diğer sürümleri bu key ile
    çalıştıramazsın.

Kurup gayet güzel şekilde ücretsiz windows a sahip olmuş olarak kullanabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Dreamspark sayesinde öğrencilere yönelik ücresiz indirme & kullanma imkanı olan işletim sistemidir.
    Win 8,1 sürümüdür. Direkt sıfır bilgisayara kurabilirsin.
    Diğer sürümlerden farklı bir isoya sahiptir. Bu nedenle diğer sürümleri bu key ile
    çalıştıramazsın.

Kurup gayet güzel şekilde ücretsiz windows a sahip olmuş olarak kullanabilirsin.

Sağol anladım zaten yapmayı da planlıyorum fakat acaba şu yeni windowsun win8 sahiplerine bedava yükselme kampanyasından yararlanabilir miyim diye düşünüyordum
  • rfve kullanıcısına yanıt
    Bir de şu var ki internette yaptığım bir kaç arama sonucu insanlar normal sürümler gibi değildir yani kişisel masaüstü kullanımına uygun değildir oyunları adam gibi oynayamazsınız gibi şeyler okudum
  • ben kullanıyorum herhangi bir sorun görmedim.
    oyun falan oynamıyorum ama bir sorunuda yok. office antivirüs photoshop adobe winrar falan sorun yok
  • rfve kullanıcısına yanıt
    onları biz de buluruz ama mesela bi windows8 yükseltme aracı taraması yaptım elimdeki oyunların birkaçı desteklemediğini söyledi oyüzden çekiniyorum biraz yüklemeye..
  • SupremeMasterr kullanıcısına yanıt
    hocam naptin varmı bi gelişme ?
  • Yükledim bildiğin win8.1 güncellemelerle cebelleştim ama firefoxta flash player sorun veriyor yardım lazım :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.