Şimdi Ara

Windows 8 Yayın Önizleme sürümü resmi olarak indirmeye sunuldu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
12.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: brifing

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

Full surum ne zmn cikcak

?

ciddi bu soruya cvp verecek birisi yok mu?

rtm imza 12 temmuz türkiye ga market satış ekim ama ağustos gibi tr nete düşer...
  • Şimdiye kadar bütün windowslar microsoft istediği için kırılmıştır...

Edit: Her cihazı ayrı olan iphone un o kapalı kutu iOS i kırılıyorsa bu da kırılır gibime geliyor...

Çözüm ne olur? bir tane slic, o slic e ait win8, slic i uefi yi kıran bir program bios a yapıştırır. Sonra win8 yüklenir.
    Açılınca internet baüşantısı olmadan bir prog yüklenir. O da slic double check edilmesin diye çalışır.
    Sonra int açılır bilg ve win8 kullanılır.

Misal tabi böle de olmayabilir. Ama aşılmaz gibi gelmedi bana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardicli2000 -- 4 Haziran 2012; 22:43:16 >
  • windows 8 release preview 8400 buil kullanıyorum,birdaha formatatmıyacam bu sürümü ne zamana kadar kullanabiririm bir sınırı var mı?birde başlangıçtaki parola olayını iptal edemedim nasıl yapabilirim?
  • acaba kursam mı?
  • Metro arayüzünü sevmedim ben düz masaüstü görmek istiyorum
  • Değişikliklere açık olmak lazım
  • Bulaşmayalım gibi duruyor ama...
  • Ben yükledim. Şu an win8 den yazıyorum. dual core'un en eski sürümlerinden birini kullanıyorum bilgisayarımda. İş bilgisayarı olarak kullandığım için önce Vista yerine kurmaya korktum, boş bir bölüm vardı oraya hem de sanal disk oluşturup kurdum.
    İnanılmaz hızlı bir şekilde açılıp kapanıyor bilgisayar. Çok memnunum. Korkmadan sizde yükleyin. Alışmanız 1-2 saat sürer. Bu kadar mı zor metro arayüzünden masa üstüne geçmek? Yahu 1 sn. zamanınızı alıyor.

Zevkler ve renler tatbikîde tartışılmaz, ancak beğenmeyenler neden beğeniyorlar belli değil! Metro kötü win8 tutmaz demek gerçekten cehalet ötesi! Alışkanlıkları değiştirmekten insanlar çok korkuyor. ben şekersiz çay içemem derdim, sadece 5 günde şekersiz çaya alıştım. Şimdi şekerli çay içemiyorum. Siz beğenmediniz diye tüm bilgisayar kullanıcıları beğenmeyecek mi sanıyorsunuz?

Şu an asistanım benim işletim sistemimden ve işlemcimden daha iyi donanıma ve yazılıma sahip. bende Vista ve model kodunu dahi hatırlamadığım dualcore işlemci, onda ise c2d ve win7 ikilisi mevcut. benim cihaz onunkinden daha hızlı açılıyor ve sürekli kullandığımız ofis dosyalarını da onun makinesinden daha hızlı açıyor.

Kasmayan, donmayan Windows da ne güzelmiş be yaavvvv!

Deneyin, alışmanız belki 1-2 saat belki 1 gün veya 1 hafta sürer. Ancak gerçekten kullanışlı ve güzel. sanal diskte kurulu olduğundan dolayı performans değerlendirmesi yapamadı.
    Ben kendi adıma bu olmuş diyorum ve Microsoft'u tebrik ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aybey -- 7 Haziran 2012; 11:12:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aybey

Ben yükledim. Şu an win8 den yazıyorum. dual core'un en eski sürümlerinden birini kullanıyorum bilgisayarımda. İş bilgisayarı olarak kullandığım için önce Vista yerine kurmaya korktum, boş bir bölüm vardı oraya hem de sanal disk oluşturup kurdum.
    İnanılmaz hızlı bir şekilde açılıp kapanıyor bilgisayar. Çok memnunum. Korkmadan sizde yükleyin. Alışmanız 1-2 saat sürer. Bu kadar mı zor metro arayüzünden masa üstüne geçmek? Yahu 1 sn. zamanınızı alıyor.

Zevkler ve renler tatbikîde tartışılmaz, ancak beğenmeyenler neden beğeniyorlar belli değil! Metro kötü win8 tutmaz demek gerçekten cehalet ötesi! Alışkanlıkları değiştirmekten insanlar çok korkuyor. ben şekersiz çay içemem derdim, sadece 5 günde şekersiz çaya alıştım. Şimdi şekerli çay içemiyorum. Siz beğenmediniz diye tüm bilgisayar kullanıcıları beğenmeyecek mi sanıyorsunuz?

Şu an asistanım benim işletim sistemimden ve işlemcimden daha iyi donanıma ve yazılıma sahip. bende Vista ve model kodunu dahi hatırlamadığım dualcore işlemci, onda ise c2d ve win7 ikilisi mevcut. benim cihaz onunkinden daha hızlı açılıyor ve sürekli kullandığımız ofis dosyalarını da onun makinesinden daha hızlı açıyor.

Kasmayan, donmayan Windows da ne güzelmiş be yaavvvv!

Deneyin, alışmanız belki 1-2 saat belki 1 gün veya 1 hafta sürer. Ancak gerçekten kullanışlı ve güzel. sanal diskte kurulu olduğundan dolayı performans değerlendirmesi yapamadı.
    Ben kendi adıma bu olmuş diyorum ve Microsoft'u tebrik ediyorum.

Haklısınız bence bu sefer microsoft gerçekten güzel bir işletim sistemi yaptı ister xp'nin düzeltilmiş hali olsun ister vistanın ne fark eder sonuca bakmak lazım.

• ben begendim. dokunmatik ekranda kullanması güzel.. iexplorer hata veriyor açmıyor.
    bir rss haberlerde tr rssleri eklemiyor. .app sayısıda bayaa az. onlarda çoğalsa süper olacak..

işte win8 elle kullanımı

• gerçekten bu sefer olmuş.
  • uyumayın millet işletim sistemini harika yapmışlar yükleyin deneyin mutlaka gercekten büyük değişimler var geri kafalı olmayın...

• 2 hazirandan itibaren vaiolarla ile birlikte 29 tl ye upgrade paketi alırsanız; windows 8 pro ya yükseltme imkanınız oluyor. tam açıklama şurada:http://www.morfare.com/asp/menu_items.asp?ID=65

• Fiyat cazip geldi:)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.