Şimdi Ara

Windows 8 Temiz Kurulum (Format) + Yükseltme Teklifi + DVD Oluşturma - Resimli Anlatım (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.981
Cevap
76
Favori
187.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler konu için, birkaç gün içinde işime yaraycak.
  • Arkadaşlar benim pc haziranda korsan formatlanmıştıda şimdi başvurudan yollayacam.Pc özelliklerine ne yazayım arkadaşlar ?? birde 18 yaşından küçüğüm tel numaramı ben versem sıkıntı olur mu ? babamınkini vericem ama ilk önce bi promosyon kodunu alayımda kredi kartını isterim diyorum.Format atacaydım bari orjinal w8 atayım demii :D
  • @emrah871
    29 liralık lisans ile kurulu win7 yi yükseltmeden dual boot kurabilir miyiz acaba ? sorun olur mu ?
  • Ben laptopu geçen sene almıştım. Yani 29 tl kampanyasından yararlanamıyorum... Şu sorduğu tarihi yeni almış gibi yazsak sorun olur mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah871

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Arkadaşlar inen dosyalar nereye iniyor? Silelim bari yer kaplamasın.

C:\ESD\Windows

ESD klasörü gizli bir klasördür..

Teşekkürler hocam.
  • Almayı düşündüm ama windows 7 ultimate 64 bit benim için yeterli bir işletim sistemi.

quote:

1 promosyon kodunu yalnızca 1 lisans satın almak için kullanabilirsiniz ve aldığınız lisans yalnızca 1 bilgisayar için geçerli olur..Farklı bilgisayar için ayrı promosyon koduyla tekrar lisans satın almanız gerekir.

Bunu da sevmedim yakın zamanda anakart ve ssd ile upgrade yapmayı düşünüyorum e o zaman yeni key gerekir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

Ben laptopu geçen sene almıştım. Yani 29 tl kampanyasından yararlanamıyorum... Şu sorduğu tarihi yeni almış gibi yazsak sorun olur mu acaba

Abi sen bi denesen olursada pc nin özelliklerini markasını falan bana öm atsan bende faydalansam
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_batuhan

quote:

Ben laptopu geçen sene almıştım. Yani 29 tl kampanyasından yararlanamıyorum... Şu sorduğu tarihi yeni almış gibi yazsak sorun olur mu acaba

Abi sen bi denesen olursada pc nin özelliklerini markasını falan bana öm atsan bende faydalansam

Niye ben ölüyom
    Boşuna para vermeyelim işte . Deneyen biri olursa haber etsin burdan bize..

• quote:

quote:

quote:

Niye ben ölüyom

hayır abi benim pc eski olduğu için senin pc modelini yeni almış gibi tanıtıcam öyle yiyormuş :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

Niye ben ölüyom

hayır abi benim pc eski olduğu için senin pc modelini yeni almış gibi tanıtıcam öyle yiyormuş :D

Modeli mi soruyon ..packard bell tm85.. oluyosa yaz

• Windows 7 lisansını yakmadan 8 vermez. Yükseltme yapınca haliyle 7 de yanıyor. İyi tufaya geldik. Er ya da geç herkesin başına gelecek.

Windows 8 Temiz Kurulum (Format) + Yükseltme Teklifi + DVD Oluşturma - Resimli Anlatım
  • Mac için olurmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Niye ben ölüyom

Modeli mi soruyon ..packard bell tm85.. oluyosa yaz

ABİ DİREK YAZ O MODELİ TARİHİ FALAN HEPSİNİ SALLA KABUL OLUYO BEN TELİ FALAN SALLADIM GİRDİM PROMOSYON KODU GELDİ KREDİ KARTI BULUNCA ALACAĞIM SAĞOL BU ARADA

• quote:

Orijinalden alıntı: gugukkuşu

Windows 7 lisansını yakmadan 8 vermez. Yükseltme yapınca haliyle 7 de yanıyor. İyi tufaya geldik. Er ya da geç herkesin başına gelecek.

yükseltirsek bir daha 7 keyimizi kullanamayacak mıyız beğenmedik tekrar 7 kurmak istesek
  • windows 7 driverları windows 8 ' e uyuyormu ? laptop'um için windows 8 driverları çıkmamış daha birde kayıt forumunda satın alma tarihine ne giriyorsunuz ? ben unuttum gitti satın alma tarihini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 29 Ekim 2012; 20:53:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mv

Mac için olurmu?

Yok ama w7 olan bir pc bul yeter oradan direk iso yu alırsın.
  • indirdiğim iso. dosyası 32 bitmi 64 bitmi nerden nalrım bilgisi olan var mı arkadaşlar?
  • İzin günümde bakayım yapayım bende teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuGuuuK

indirdiğim iso. dosyası 32 bitmi 64 bitmi nerden nalrım bilgisi olan var mı arkadaşlar?

şu an kaç bit kullanıyorsan ondan indiriyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

quote:

Orijinalden alıntı: gugukkuşu

Windows 7 lisansını yakmadan 8 vermez. Yükseltme yapınca haliyle 7 de yanıyor. İyi tufaya geldik. Er ya da geç herkesin başına gelecek.

yükseltirsek bir daha 7 keyimizi kullanamayacak mıyız beğenmedik tekrar 7 kurmak istesek

Sözleşmeyi tam okumadım ama mutlaka ufak puntolarla bunu kapsayan bir madde vardır. 7 yü 8 e yükseltince önceki lisans gümler. Şimdi promasyon kodunu iptal edip 75 tl ye nasıl alacağız. Bari temiz kurulum yapıp 7 yide öbür pc yükleyim. Boşu boşuna yanmasın.

Ahada buraya yazıyom; tarihi sallayanları da satışlar durulunca tespit edip, farkı ödeyin diyecekler. Ben uyarımı yapıyım. Yine de keyf sizin. Paşa gönlünüz bilir.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.